Γ' Λυκείου: Τι αλλάζει στη ζωή μου;

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στα μαθηματικά τι σκονάκι να κάνει;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
φιλε μπορει να ειμαι γυμνασιο αλλα ειμαι στην ιδια θεση με σενα. το καλυτερο πραγμα που μπορεις να κανεις ειναι να καθεσε μονος σου η με κανενα φυτο, γιατι ετσι θα μπορεις να παρακουλουθεις την ταξη χωρις χαβαλε, αλλα νταξει, 7 ωρες την ημερα για μερικα χρωνια ειναι, θα περασουν :lol:τελος παντον, εγω αυτο κανω κ πιανει. Α κ οταν γραφεις διαγωνισμα να κανεις σκονακι ειναι ΠΑΡΑ πολυ σημαντικο. Στα διαγωνισματα παιρνω συνηθως 18 αλλα χωρις το σκονακι μ κανενα 16 μονο.
Διαβασμα στο σπιτι¨15-30 λεπτα. Μεσος ορος 2α γυμν: 18 κ 7
ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΛΥΣΗ ΓΙΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ!!!!:jumpy:
Δίνεις πανελλήνιες;:!:
Tόσο να διαβάζεις και στη γ λυκείου και θα διαπρέψεις.Δε θα σε αφήσουν να κάτσεις με φυτό.Πες μου και πώς κάνεις σκονάκι στα μαθηματικά γιατί ακόμα το ψάχνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε τρομάξω αλλα κάθε χρόνο υπάρχουν και παρα πολλοί που δεν τα καταφέρνουν.Επίσης μια πιθανή αποτυχία θα κοστίσει στους γονείς σου μερικές χιλιάδες euro και θα χάσεις και έναν υπερπολύτιμο (ειδικά για εμάς τα αγόρια) χρόνο.

Σιγά μην κοστίσει και μερικά εκατομμύρια ευρώ...Τι βλακείες λέτε και τρομάζετε τον κόσμο...Κατ'αρχην τη δευτερη χρονιά δεν χρειαζεται ουτε ο ιδιος κόπος ούτε η ίδια επένδυση, εκτός κι αν εισαι στόκος και τα θες ολα πάλι ξανά απ΄την αρχή και αναλυτικά. Εκτός του οτι το άλλο που λες δεν έχει καμία βάση, ποιος ειναι ακριβώς ο υπερπολύτιμος χρόνος; Εσύ που θα μπεις στα 18 έχεις την εντύπωση οτι θα καταφερεις να πάρεις πτυχίο πιο νωρις απ'τον άλλον που μπήκε στα 19; Ακου υπερπολύτιμο...
-----------------------------------------
φιλε μπορει να ειμαι γυμνασιο αλλα ειμαι στην ιδια θεση με σενα. το καλυτερο πραγμα που μπορεις να κανεις ειναι να καθεσε μονος σου η με κανενα φυτο, γιατι ετσι θα μπορεις να παρακουλουθεις την ταξη χωρις χαβαλε, αλλα νταξει, 7 ωρες την ημερα για μερικα χρωνια ειναι, θα περασουν :lol:τελος παντον, εγω αυτο κανω κ πιανει. Α κ οταν γραφεις διαγωνισμα να κανεις σκονακι ειναι ΠΑΡΑ πολυ σημαντικο. Στα διαγωνισματα παιρνω συνηθως 18 αλλα χωρις το σκονακι μ κανενα 16 μονο.
Διαβασμα στο σπιτι¨15-30 λεπτα. Μεσος ορος 2α γυμν: 18 κ 7
ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΛΥΣΗ ΓΙΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ!!!!:jumpy:

Καλά δε νομιζω οτι ειναι σοβαρός δείκτης η βαθμολογία του Γυμνασίου...Ούτε και του Λυκείου βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Σιγά μην κοστίσει και μερικά εκατομμύρια ευρώ...Τι βλακείες λέτε και τρομάζετε τον κόσμο...Κατ'αρχην τη δευτερη χρονιά δεν χρειαζεται ουτε ο ιδιος κόπος ούτε η ίδια επένδυση, εκτός κι αν εισαι στόκος και τα θες ολα πάλι ξανά απ΄την αρχή και αναλυτικά. Εκτός του οτι το άλλο που λες δεν έχει καμία βάση, ποιος ειναι ακριβώς ο υπερπολύτιμος χρόνος; Εσύ που θα μπεις στα 18 έχεις την εντύπωση οτι θα καταφερεις να πάρεις πτυχίο πιο νωρις απ'τον άλλον που μπήκε στα 19; Ακου υπερπολύτιμο...

Μα και μονο φροντιστήριο να πηγαίνει πάλι κάπου στα 4000e θα είναι το κόστος.Δεν είναι αμελητέο το ποσο,ειδικά για οικογένειες (όπως η δικη μου) που έχουν ήδη φοιτητές που σπουδάζουν μακρια από την πόλη τους.Ο υπερπολύτιμος χρόνος είναι αυτός που θα χάσεις διαβάζοντας για δεύτερη φορα ταλαντώσεις και κύματα, την ώρα που όλοι οι συμμαθητές/φίλοι σου θα σπουδάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι αλλά άμα γίνει καμια στραβή και δεν περάσει ένα παιδί με την πρώτη για χίλιους δύο λόγους ενώ έχει διαβάσει (δεν λέω για όσους περιμένουν την θεία φώτιση) δεν θα το πυροβολήσουμε κιόλας.
Όταν έχεις όνειρα δίνεις και δεύτερη και τρίτη κι ας όλοι οι άλλοι σπουδάζουν κι ας κάνεις τα ίδια απ'την αρχή.Όποιος θέλει συμβιβάζεται όποιος δεν θέλει δεν το κάνει.
Πρέπει να υπάρχουν και χρήματα,δεκτόν, αλλά την δεύτερη (τρίτη κτλ) χρονιά δεν χαλάς τόσα όσα την πρώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Κι εγώ παιδιά. Διαβάζω πρόχειρα.... Σπάνια μπορώ να συγκεντρωθώ ώστε να διαβάσω σωστά :/

κ γω το ειχα αυτο τ προβλημαα- παντα απο τ δημοτικο μεχρι τν τριτη λυκειου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
κ γω το ειχα αυτο τ προβλημαα- παντα απο τ δημοτικο μεχρι τν τριτη λυκειου:D

Που το ξέθαψες αυτό;;; :P:P:P

Όχι πως δεν ισχύει ακόμα δλδ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antriana

Νεοφερμένος

Η antriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αχ βρε παιδια μακαρι ολα καλα να πανε!ας περασω εγω θεσσαλονικη εκει που θελω και μετα .......αλλα το προβλημα ειναι η πιεση απο τς γονεις κανενα αλλο παιδι δεν περναει αυτα που περναω:(.υποτειθεται για το καλο μου το θεμα ειναι αγχονομαι τρελα απο μονοι μ εχω κ αυτους χαμοςςςςςςς!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
αχ βρε παιδια μακαρι ολα καλα να πανε!ας περασω εγω θεσσαλονικη εκει που θελω και μετα .......αλλα το προβλημα ειναι η πιεση απο τς γονεις κανενα αλλο παιδι δεν περναει αυτα που περναω:(.υποτειθεται για το καλο μου το θεμα ειναι αγχονομαι τρελα απο μονοι μ εχω κ αυτους χαμοςςςςςςς!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ

πες τους -- ''αν δν σταματησετε να με πρηζετε....θα καταληξω στ νοσοκομειο....''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
πες τους -- ''αν δν σταματησετε να με πρηζετε....θα καταληξω στ νοσοκομειο....''

αυτο το πρηξιμο το ανεχομαι και εγω που ειμαι πανεπιστημιο.......με πιεζουν να πηγαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά , νέος μέλος και εγώ και χαίρομαι πραγματικά που είμαι στην παρέα σας... Ο λόγος ? το άγχος , το στρές τα προβλήματα που αντιμετωπίζω ψυχικά . Σύμφωνα με το όνομα του θέματος, ποτέ στην ζωή μου δεν διάβασα πραγματικά δεν αξιώθηκα να διαβάσω ή ακόμα να προσπαθήσω , όλη μέρα μπάσκετ έπαιζα και βόλτα έξω. Δόξα τον θεό έχω γερό τον αδερφό μου και τον πατέρα μου που και οι 2 είναι γιατροί και χωρίς να με πιέσουν μου πρότειναν ή καλύτερα με ενημέρωσαν για τα προβλήματα της ζωής , πραγματικά άλλαξα , άλλαξα τρόπο σκέψης , όπου και αν πηγαίνω , ότι και αν δω λέω το αισθάνομαι τελείως διαφορετικά από ότι άλλες φορές ! Η ζωή μου έγινε ένα καθοριστικό πρόγραμμα διαβάσματος , απαίσιο συναίσθημα να αγχώνεσαι για το διάβασμα και για το αν προλάβεις να διαβάζεις. το άγχος και η πίεση που έχω καθημερινά με εξαντλεί πάρα πολύ και δεν ξέρω τι να κάνω !!! εύχομαι αυτά που είπα να μην φανεί κακό σε κανέναν , απλά δυσκολεύομαι αρκετά να διαβάσω , προσπαθώ !!! καλή συνέχεια παιδιά και μην ξεχνάτε ένας χρόνος είναι !!! πάω για ΑΟΔΕ :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αρχιζει η ζωη!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouska

Νεοφερμένος

Η marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
κ γω το ειχα αυτο τ προβλημαα- παντα απο τ δημοτικο μεχρι τν τριτη λυκειου:D
και πως το αντιμετωπισες?...γιατι με απασχολει τελευταια!..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
και πως το αντιμετωπισες?...γιατι με απασχολει τελευταια!..:D

Αν αναφέρεσαι σε εμένα , δεν το αντιμετώπισα ακόμα...απλά προσπαθώ κάθε μέρα χωρίς άγχος. Είμαστε και από την ίδια πόλη !!! Πτολεμαϊδιώτης και εγώ !!! χεχε άσχετο όμως !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
157 μέρες :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

157 μέρες 13 ώρες 19 λεπτά και 40 δευτερόλεπτα ! εγώ έχω βάλει και πρόγραμμα στο μσν να μετράει αντίστροφα ο χρόνος ...επάνω στο τόπικ μου...ΜΙλάμε για αρρώστια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
αχ βρε παιδια μακαρι ολα καλα να πανε!ας περασω εγω θεσσαλονικη εκει που θελω και μετα .......αλλα το προβλημα ειναι η πιεση απο τς γονεις κανενα αλλο παιδι δεν περναει αυτα που περναω:(.υποτειθεται για το καλο μου το θεμα ειναι αγχονομαι τρελα απο μονοι μ εχω κ αυτους χαμοςςςςςςς!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ

Αυτο ειναι οτι πιο ανχωτικο!!μονο κακο μπορει να σου κανει!!!εμενα να φανταστεις που μου ειχαν εμπιστοσυνη και ημουν ανχωμενος...επειδη δεν ηθελα να τους απογοητευσω!!!αλλα στο τελος...ενα μηνα πρην τις πανελλαδικες..μου ειπε η μανα μου πηγαινε και γραψε και οτι γραψεις...σιγα!!!αυτο δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με ξεανχωσε!!!και τελικα εγραψα πολυ καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δίνεις πανελλήνιες;:!:
Tόσο να διαβάζεις και στη γ λυκείου και θα διαπρέψεις.Δε θα σε αφήσουν να κάτσεις με φυτό.Πες μου και πώς κάνεις σκονάκι στα μαθηματικά γιατί ακόμα το ψάχνω.

ομιτζι ρε φιλε!
Στα μαθηματικα εχει τοσους τυπους στην αλγεβρα που ειναι μικροι κ μπορεις να γραψεις πολλους πανευκολα. Πς το κολπο ειναι γυρω απο το σκονακι να γραφεις μλκιες κ ναχεις ζωγραφιες κ κανεις δεν θα το καταλαβει. Μετα το διαγωνισμα σβιστο! Ας πουμε στις ταυτοτητες εγραψα κατι μλκιες οπος (α+β)(α-β)= (α2+2αβ-β2) κ τετοια πραγματα τελως παντων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coheNakatos

Δραστήριο μέλος

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 662 μηνύματα.
ομιτζι ρε φιλε!
Στα μαθηματικα εχει τοσους τυπους στην αλγεβρα που ειναι μικροι κ μπορεις να γραψεις πολλους πανευκολα. Πς το κολπο ειναι γυρω απο το σκονακι να γραφεις μλκιες κ ναχεις ζωγραφιες κ κανεις δεν θα το καταλαβει. Μετα το διαγωνισμα σβιστο! Ας πουμε στις ταυτοτητες εγραψα κατι μλκιες οπος (α+β)(α-β)= (α2+2αβ-β2) κ τετοια πραγματα τελως παντων

Ολα αυτα τα ορθογραφικα ειναι αποτελεσμα απ'τα σκονακια ε ? :D:D (εκει καταντησαμε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
αχ βρε παιδια μακαρι ολα καλα να πανε!ας περασω εγω θεσσαλονικη εκει που θελω και μετα .......αλλα το προβλημα ειναι η πιεση απο τς γονεις κανενα αλλο παιδι δεν περναει αυτα που περναω:(.υποτειθεται για το καλο μου το θεμα ειναι αγχονομαι τρελα απο μονοι μ εχω κ αυτους χαμοςςςςςςς!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ


Πες τα την τρελα τους μεσα..................:jumpy::jumpy::jumpy: Με εμενα με τους δικους μ ειναι πως καποιες φορες οχι παντα,μου ριχνουνε την ψυχολογια γμτ.Και αν δεν περασεις και περασουνε ολοι οι φιλοι σου και εσυ μεινεις εδω.Ε και αν δεν περασω θα ξαναδωσω,(που αυτο αποκλειεται το να μην δεν περασω) αλλα λεμε.

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top