Γενικό - Γ' Γυμνασίου

Είναι εύκολη η 3η Γυμνασίου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • Ναι αρκετά εύκολη.Σχεδόν γελοία.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ δύσκολη.Με το ζόρι την περνάς.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η γ γυμνασίου για μένα πάντως ήταν σχετικά εύκολη τάξη..Σαφώς όμως τα μαθηματικά,η φυσική κ τα αρχαία χρειάζονται κάποια παραπάνω προσοχή!Όμως μου φάνηκε σχετικά χαλαρή τάξη σε σχέση με τη β γυμνασίου...Πάντως άμα έχεις συστηματικό διάβασμα,δεν έχεις να φοβάσαι τπτ!!:iagree::iagree::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETA262

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
λετε ε?και εγω Γ θα παω...μακαρι να ειναι οπως τα λετε ρε παιδια μακαρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου στο γυμνάσιο η πιο δύσκολη τάξη ήταν η δευτέρα...Η τρίτη είναι πιο εύκολη...Η βιολογία μου την έδινε λίγο στην τρίτη αλλά κατά τα άλλα οκ....Όσοι είχαν βαθμούς από 17 και πάνω δεν χρειάζεται να φοβούνται κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου στο γυμνάσιο η πιο δύσκολη τάξη ήταν η δευτέρα...Η τρίτη είναι πιο εύκολη...Η βιολογία μου την έδινε λίγο στην τρίτη αλλά κατά τα άλλα οκ....Όσοι είχαν βαθμούς από 17 και πάνω δεν χρειάζεται να φοβούνται κάτι...
:iagree:.Εμένα, πάντως,μου φάνηκε πιο εύκολη η φυσική και η χημεία από τη φυσικοχημεία της δευτέρας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
και εγω τον Σεπτεμβριο θα παω γ γυμνασιου και πιστευω πως θα ειναι πολυ ευκολη ταξη αν και εμενα καμια δεν μου φανηκε δυσκολη ταξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Παιδια η δυσκολία της τάξης είναι σχετική με πολλά πράματα. Όπως, το σχολείο στο οποίο πηγαίνεις, τους καθηγητές τους οποίους έχεις και αν ο τρόπος διδασκαλίας τους σου αρέσει και σου ταιριάζει, από το αν τα μαθήματα σου αρέσουν και γενικά από τη σχέση καθγητή-μαθητη. Προσωπικά μέχρι στιγμής η δευτέρα δεν μου άρεσε καθόλου λόγω καθηγητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Άμα διαβάζεις τίποτα δεν είναι δύσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Σωστό Ραφαέλα. Θυμάμαι όταν τελείωνα την έκτη που πολλοί συγγενείς και φίλοι έκαναν το Γυμνάσιο να μοιάζει με Γολγοθά μπροστά μου, κάτι όμως που δεν ισχύει. Ελπίζω και η τρίτη να περάσει όπως και οι άλλες δύο, και να πάμε Λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου στο γυμνάσιο η πιο δύσκολη τάξη ήταν η δευτέρα...Η τρίτη είναι πιο εύκολη...Η βιολογία μου την έδινε λίγο στην τρίτη αλλά κατά τα άλλα οκ....Όσοι είχαν βαθμούς από 17 και πάνω δεν χρειάζεται να φοβούνται κάτι...
:no1::no1:έτσι πιστεύω κ εγώ..η β γυμνασίου είναι πιο απαιτητική τάξη!εισάγεσαι σε πολλά καινούρια πράγματα ταυτοχρόνως στα περισσότερα μαθήματα..εγώ θυμάμαι πως τα αρχαία είχαν ιδιαίτερη δυσκολία!αντιθέτως η γ γυμνασίου,μου είχε φάνει πάρα πολύ εύκολη κ δεν αντιμετώπισα καμία δυσκολία σε κανένα μάθημα..τα περισσότερα μαθήματα ήταν επανάληψη των μαθημάτων της β!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κοίταξε με 20λεπτά διαβασμα την ημέρα βγάζεις στο άνετο 18.5(τουλάχιστον εγω).Σε γενικές γραμμές ομως ειναι εύκολη.

Είναι κακό κατά την γνώμη μου να δίνουμε τέτοιες εντυπώσεις......Τα είκοσι λεπτά διάβασμα είναι πολύ λίγα....Άλλα ακόμα εάν για κάποιους είναι αρκετά καλό είναι να μην μπαίνουμε σε τέτοιες νοοτροπίες....Διάβαζε όση ώρα χρειάζεσαι για να είσαι σίγουρος ότι δεν θα σε πιάσει κανείς αδιάβαστο....Κατά την γνώμη μου τα 20 λεπτά δεν είναι αρκετά....Άλλωστε στο λύκειο θα τα βρεις σκούρα εάν μπεις στην νοοτροπία του εικοσάλεπτου διαβάσματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
σχετικα ευκολη αλλα πολλες φορες βαρετη...παιζουν ρολο κ οι καθηγητες...η φυσικη ειναι κακογραμμενη(δν ξερω αν θα αλλαξει)Α κ οι καθηγητες ειναι πιθανον να λενε οτι ειστε η χειροτερη τριτη/τμημα μεχρι να πατε τριημερη..μη μασατε

Υ.Γ τα απροειδοποιητα πεφτουν βροχη οποτε καλυτερα να μν διακινδυνεψεις να πας αδιαβαστος(ειχα ''καει'' γι αυτο το λεω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Είναι κακό κατά την γνώμη μου να δίνουμε τέτοιες εντυπώσεις......Τα είκοσι λεπτά διάβασμα είναι πολύ λίγα....Άλλα ακόμα εάν για κάποιους είναι αρκετά καλό είναι να μην μπαίνουμε σε τέτοιες νοοτροπίες....Διάβαζε όση ώρα χρειάζεσαι για να είσαι σίγουρος ότι δεν θα σε πιάσει κανείς αδιάβαστο....Κατά την γνώμη μου τα 20 λεπτά δεν είναι αρκετά....Άλλωστε στο λύκειο θα τα βρεις σκούρα εάν μπεις στην νοοτροπία του εικοσάλεπτου διαβάσματος...

Συμφωνώ απόλυτα με το φίλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
:no1::no1:έτσι πιστεύω κ εγώ..η β γυμνασίου είναι πιο απαιτητική τάξη!εισάγεσαι σε πολλά καινούρια πράγματα ταυτοχρόνως στα περισσότερα μαθήματα..εγώ θυμάμαι πως τα αρχαία είχαν ιδιαίτερη δυσκολία!αντιθέτως η γ γυμνασίου,μου είχε φάνει πάρα πολύ εύκολη κ δεν αντιμετώπισα καμία δυσκολία σε κανένα μάθημα..τα περισσότερα μαθήματα ήταν επανάληψη των μαθημάτων της β!

Συμφωνώ με το Ειρηνάκι και τον mr thewritikos!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Επίσης, η ιστορία της Γ' Γυμνασίου είναι ένα τίποτα μπροστά στην ιστορία της Α' Γυμνασίου (σε θέμα ευκολίας).:no1:

Το έχω ξαναπει;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutyhia

Νεοφερμένος

Η Eutyhia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά μην αγχώνεστε είναι εύκολη αν έχετε γερές βάσεις από την Δευτέρα στη Χημεία και στα Μαθηματικά τότε είστε ΟΚ!! Μόνο Βιολογία είναι η πιο απαιτητική και θέλει γερό διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
αν διαβάζεις ένα μισά ωρο την ημέρα όλα τα μαθήματα μαζί, τους καλούς βαθμούς δε τους βλέπεις ούτε με κυάλια! εκτός αν πηγαίνεις σε σχολείο με χάλια μαθητές! εντάξει δεν είναι δύσκολη τάξη αλλά θέλει διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά μην αγχώνεστε είναι εύκολη αν έχετε γερές βάσεις από την Δευτέρα στη Χημεία και στα Μαθηματικά τότε είστε ΟΚ!! Μόνο Βιολογία είναι η πιο απαιτητική και θέλει γερό διάβασμα.


ντάξει αυτό για τις γερές βάσεις παίζεται, εγώ μαθηματικά είχα αρκετά κενά από την 2α εξαιτίας του καθηγητή και στην 3η ήταν όλα εύκολα και υπέροχα(επίσης εξαιτίας του καθηγητή:P)βασικά πιστεύω εξαρτάται περισσότερο απ τις κλίσεις σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NooB-HackeR

Νεοφερμένος

Ο κωσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνδρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν ξερω για τη μειλατε...ακριβωσ της 3ησ γυμνασιου..αλλα εγω τωρα θα παω...την παρασκευη...3η γυμνασιου.....ευκολη ειναι???γιατι λεω να αρχισω να διαβαζω....¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
δεν ξερω για τη μειλατε...ακριβωσ της 3ησ γυμνασιου..αλλα εγω τωρα θα παω...την παρασκευη...3η γυμνασιου.....ευκολη ειναι???γιατι λεω να αρχισω να διαβαζω....¨)

Έχουμε 116 μηνύματα που αφορούν το ερώτημά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
σχετικα ευκολουλα ειναι!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top