Γυμναστήριο ΑΠΘ

Χριστίνα...

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπόν,άκουσα οτι το πανεπιστημιακό γυμναστήριο του ΑΠΘ είναι εξαιρετικά οργανωμένο...απο την άλλη όμως πληροφορήθηκα οτι γίνεται της τρελής,κι οτι για να βρείς διάδρομο πρέπει να κάνεις τον σταυρό σου...με λίγα λόγια αξίζει ή όχι???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
δεν αξιζει!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Λοιπόν,άκουσα οτι το πανεπιστημιακό γυμναστήριο του ΑΠΘ είναι εξαιρετικά οργανωμένο...απο την άλλη όμως πληροφορήθηκα οτι γίνεται της τρελής,κι οτι για να βρείς διάδρομο πρέπει να κάνεις τον σταυρό σου...με λίγα λόγια αξίζει ή όχι???:hmm:


Τι να σου πω δεν εχω παει να δω πως ειναι...γιατι εχω ακουσει οτι υπαρχουν και τμηματα χορου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ειναι πραγματικα υπεροχο,για εμενα...προσφερει οτι ακριβως προσφερει ενα ιδιωτικο γυμναστηριο,μονο που δεν χρυσοπληρωνεις 60ρια για συνδρομη
ο μονο κακο ειναι η πολυκοσμια και οτι πρεπει να περιμενεις μερικες φορες αρκετη ωρα για να κανεις σε ενα οργανο,αλλα απο την αλλη αυτο δεν ειναι και τοσο κακο,γιατι πολυ απλα κανεις σε ενα αλλο οργανο του προγραμματος που εχεις εκεινη την ημερα και το αφηνεις για το τελος ξερω γω,ή για οταν το δεις ελευθερο
επισης για τους διαδρομους,εαν δεν εχει ελευθερους διαδρομου,πολυ απλα βγαινεις εξω στον στιβο και τρεχεις,ο διαδρομος δεν προσφερει κατι παραπανω, απλα ειναι για να μην κρυωσει το κωλαρακι των κρυουλιαρηδων και για να δειξουν οι κοπελες τους λους-κω τους με τα κολαν...τιποτα παραπανω

αποκει και περα εχει γηπεδα μπασκετ,βολλευ,ποδοσφαιρου,προγραμματα χορου,καρατε,πινγκ πονγκ και ενα σορο πραγματα που πραγματικα χεραισει να πηγαινεις
απο αποψη καθαριοτητας ειναι υπερβολικα πολυ καθαρα

το συστινω ανεπιφυλαχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να σου προσφέρει το ΑΠΘ. εγώ πηγαίνω 2η χρονιά και είμαι πολύ ευχαριστημένη καθώς έχω δει και αποτέλεσμα. αυτοί που δεν το έχουν σε εκτίμηση είναι τα ψώνια φοιτητές που μόνο να κλάιγονται για να είναι όλες οι φοιτητικές παροχές δωρεάν ξέρουν επειδή και καλά είναι φοιτητές και δεν έχουν λεφτά και όταν τους προσφέρονται το παίζουνε ντίβες και πάνε και σκάνε το μισό μηνιάτικο στα λουξ γυμναστήρια για να σφίξει το κωλαράκι τους.αηδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι το γυμναστηριο,εγω παω για βολευ και μπασκετ κυριως,αλλα ελεγα μετα την εξεταστικη να αρχισω και οργανα κανονικα.Να σας πω,υπαρχει κανας γυμναστης που να του πεις τι ακριβως θελεις και να σου δωσει προγραμμα?Ή κανει ο καθενας μονος του?Γιατι οσο να ναι αν ισχυει το δευτερο ειναι λιγο ρισκο να κανεις γυμναστικη στην τυχη...Και αποτελεσμα δεν θα δεις και υπαρχει κινδυνος τραυματισμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
και βεβαια υπαρχει..
μπαινοντας δεξια εχει ενα γραφειο που δινεις την καρτα πριν μπεις στα οργανα (βασικα μεχρι περσι την εδινες,φετος μονο τον αριθμο θελουν)
εκεινοι στο γραφειο ειναι γυμναστες
τους ζητας προγραμμα
συζητατε για ποιον λογο το θελεις και επειτα σου το δινουν,δινουν συμβουλες κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν έχει βγει το πρόγραμμα του εαρινού εξαμήνου; Στο site πάντα αργούν να το αναρτήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Πήρα σήμερα το πρόγραμμα. Βέβαια γράφει Α εξάμηνο πάνω αλλά είναι διαφορετικό από το πρόγραμμα που είχα πάρει τον Οκτώβριο, συνεπώς φαντάζομαι πως ισχύει αυτό. Έχουν προσθέσει Aikido, Badminton και Street Dance. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλυομρυς

Νεοφερμένος

Η αλυομρυς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια ξερετε τι χαρτια χρειαζονται για την εγγραφη στο γυμναστηριο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

αλυομρυς

Νεοφερμένος

Η αλυομρυς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
thnx:)

και κάτι ακομη, σε τι επίπεδο πρέπει να σαι για π.χ τενιϛ η μοντερνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
δεν χρειάζεται επίπεδο , και άσχετος να είσαι υπάρχουν (για τους χορούς που ξέρω τουλάχιστον) επίπεδα . ΠΧ στο Τανγκό έχουν 3 "τάξεις" σε διαφορετικές ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
το καλο ειναι οτι γνωριζεισ και κοσμο!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ναι , για όσους δεν ξέρουν καλά θα κάνουν να βγάλουν απο το μυαλό τους το σενάριο οτι δεν θα προλαβαίνουν να ανεβάζουν το παντελόνι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα για αυτό το εξάμηνο, εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Από πότε πληρώνεις για την εγγραφή; Δε το λέω ειρωνικά μιας που 10 ευρώ και ολόκληρο χρόνο δεν είναι τίποτα... και κάτι ακόμα για το μπάσκετ λέει ότι είναι από τις 3 μέχρι τις 9:30.. δλδ το γήπεδο είναι ανοιχτό για αυτές τις ώρες; ή αν θες για προπονήσεις και τέτοια θα πας εκείνες τις ώρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγώ είμαι φοιτητής των ΤΕΦΑΑ, αλλά κάνω όλα τα μαθήματα στην Θέρμη. Μπορώ να γραφτώ στο γυμναστήριο του Α.Π.Θ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Όταν λέει υπεύθυνη δήλωση κατάστασης υγείας, τι εννοεί ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Από πότε πληρώνεις για την εγγραφή; Δε το λέω ειρωνικά μιας που 10 ευρώ και ολόκληρο χρόνο δεν είναι τίποτα... και κάτι ακόμα για το μπάσκετ λέει ότι είναι από τις 3 μέχρι τις 9:30.. δλδ το γήπεδο είναι ανοιχτό για αυτές τις ώρες; ή αν θες για προπονήσεις και τέτοια θα πας εκείνες τις ώρες;

Από φέτος πληρώνεις.
Νομίζω ότι εννοεί ότι αυτές τις ώρες είναι ανοιχτό.

Εγώ είμαι φοιτητής των ΤΕΦΑΑ, αλλά κάνω όλα τα μαθήματα στην Θέρμη. Μπορώ να γραφτώ στο γυμναστήριο του Α.Π.Θ.;

Γιατί να μη μπορείς; Όλοι οι φοιτητές του ΑΠΘ μπορούν.

Όταν λέει υπεύθυνη δήλωση κατάστασης υγείας, τι εννοεί ;;;

Δεν ξέρω, αυτό είναι καινούριο. Μέχρι και πέρσι έπρεπε να φέρεις χαρτί από παθολόγο. Τώρα τι στο καλό είναι αυτή η υπεύθυνη δήλωση δεν ξέρω. "Ναι σας λέω είμαι υγιής!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top