Γνώμες για το ΠΑΔΑ

soleilst

Νεοφερμένος

Η soleilst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σκέφτομαι να δηλώσω σχολές στο μηχανογραφικο μου όπως Εσωτερικη Αρχιτεκτονική και Γραφιστική. Και οι δυο αυτές μου επιλογές διδάσκονται στο ΠΑΔΑ, αλλά επειδή τις βλέπω με χαμηλές σχετικά βάσεις θα ήθελα να ξέρω αν όντως αξίζει να τις δηλώσω. Ξέρει κανείς πως είναι το μάθημα, οι εγκαταστάσεις και οι καθηγητές του ΠΑΔΑ σε γενικές γραμμές?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Σκέφτομαι να δηλώσω σχολές στο μηχανογραφικο μου όπως Εσωτερικη Αρχιτεκτονική και Γραφιστική. Και οι δυο αυτές μου επιλογές διδάσκονται στο ΠΑΔΑ, αλλά επειδή τις βλέπω με χαμηλές σχετικά βάσεις θα ήθελα να ξέρω αν όντως αξίζει να τις δηλώσω. Ξέρει κανείς πως είναι το μάθημα, οι εγκαταστάσεις και οι καθηγητές του ΠΑΔΑ σε γενικές γραμμές?
Ε τι να λεμε..αν θες αυτο ..αυτες ειναι οι μοναδικες.
Εγκαταστασεις πιο νεες δεν υπαρχουν. Για καθηγητες δες στο σαιτ
Φευγουν απο τα αλση και ερχονται στην μουντη πειραιως σε νεο κτηριο μουρατο ( γκρι σκουρο το βαψανε με ασημενια γραμματα ) για να ειναι παρεα με την καλων τεχνων εκει παραπανω και που κανανε αδελφοποιηση.
Το κτηριο θα ανοιξει απο οκτωβρη. Τωρα βαζουν τις πετουγιες.
Καλως ειλθες στην τεχνη... και ευχομαι να διορθωσεις την κακογουστια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top