Γνώμες για ειδικότητα ουρολογίας Αθήνα

OmniDoctor

Νεοφερμένος

Ο OmniDoctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα σας

Ειμαι τελειοφοιτος ιατρικης και οπως ολοι οι συμφοιτητες μου διακατεχομαστε απ το αγχος της επιλογης ειδικοτητας καθως κ των αναμονων😂

Ηθελα να ρωτησω προς ατομα ειδικευομενους/ ειδικευμενους ουρολογιας γνωμες για επιλογη νοσοκομειου Αθηνα.
Δλδ σε ποιες κλινικες μπορει ενας ειδικευομενος πραγματικα να δει περιστατικα κ να μπει σε χειρουργεια.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Ζακ
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 755 μηνύματα.
Καλησπερα σας

Ειμαι τελειοφοιτος ιατρικης και οπως ολοι οι συμφοιτητες μου διακατεχομαστε απ το αγχος της επιλογης ειδικοτητας καθως κ των αναμονων😂

Ηθελα να ρωτησω προς ατομα ειδικευομενους/ ειδικευμενους ουρολογιας γνωμες για επιλογη νοσοκομειου Αθηνα.
Δλδ σε ποιες κλινικες μπορει ενας ειδικευομενος πραγματικα να δει περιστατικα κ να μπει σε χειρουργεια.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Ζακ
Στο greekmeds μπορείς επίσης να βρεις πληροφορίες.
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,461 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι εδώ μέσα θα βρεις την απάντηση που ψάχνεις.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7,260 μηνύματα.
Γιατί να μην την βρει εδώ μέσα ρε παιδιά; Υπάρχουν άνθρωποι που σπουδάζουν/έχουν τελειώσει την ιατρική. Ελπίζω να ρίξουν φως στον προβληματισμό του θεματοθέτη.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,813 μηνύματα.
Γιατί να μην την βρει εδώ μέσα ρε παιδιά; Υπάρχουν άνθρωποι που σπουδάζουν/έχουν τελειώσει την ιατρική. Ελπίζω να ρίξουν φως στον προβληματισμό του θεματοθέτη.
Μονο ο @fockos και ο @Ryuzaki αν μπορούν να βοηθήσουν που πλέον έχουν τελειώσει την σχολή και κάνουν ειδικότητα.
Σίγουρα όμως θα ήταν καλύτερο να απευθυνθεί σε φόρουμ φοιτητών ιατρικής/ιατρών. Ζητά αρκετά εξειδικευμένες πληροφορίες.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7,260 μηνύματα.
Μονο ο @fockos και ο @Ryuzaki αν μπορούν να βοηθήσουν που πλέον έχουν τελειώσει την σχολή και κάνουν ειδικότητα.
Σίγουρα όμως θα ήταν καλύτερο να απευθυνθεί σε φόρουμ φοιτητών ιατρικής/ιατρών. Ζητά αρκετά εξειδικευμένες πληροφορίες.
Μπράβο που τους έκανες tag, για να το δουν. Ναι, σίγουρα να κοιτάξει και άλλα φόρα.
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Τώρα που αναφέρατε το greekmeds να πω ότι νομίζω πως έχει πέσει εδώ και κάποιες μέρες συγκεκριμένο φορουμ
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,929 μηνύματα.
Ουρολογια καλη ειδικοτητα, υβριδικη, δυνατοτητα νοσοκομειου για επεμβασεις + ιατρειου. Για εμενα ειναι, στην ιδια κλαση με ΩΡΛ, οφθαλμο.

Εχεις τις λοιμωξεις (κυστιτιδες, προστατιτιδες, ουρολοιμωξεις) κυστεοσκοπησεις για το ψωμι σε επιπεδο ιατρειου κι επειτα ογκολογικα, υπετροφια προστατη, ορμονοθεραπειες σε ca, βιοψιες... Απο επεμβατικα περιτομες, καθετηριασμους, βαζεκτομες, συγγενη, διουρηθρικα...

Συνδυαζει δλδ καλα και τους 2 κοσμους.

Δεν κανω ομως αυτη την ειδικοτητα (οπως και κανεις σε αυτο το φορουμ), οποτε για πιο day-to-day analysis και ποιες ειναι πραγματικα εκπαιδευτικες κλινικες, εκτος απο ο,τι μπορεις να βρεις στο greekmeds, μπορεις να ποσταρεις και στη σελιδα των ειδικευομενων ιατρων στο fb για να ρωτησεις, και να μιλησεις με καποιον ηδη ειδικευομενο στοχευμενα στο messenger.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,350 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 452 μηνύματα.
Καλησπερα σας

Ειμαι τελειοφοιτος ιατρικης και οπως ολοι οι συμφοιτητες μου διακατεχομαστε απ το αγχος της επιλογης ειδικοτητας καθως κ των αναμονων😂

Ηθελα να ρωτησω προς ατομα ειδικευομενους/ ειδικευμενους ουρολογιας γνωμες για επιλογη νοσοκομειου Αθηνα.
Δλδ σε ποιες κλινικες μπορει ενας ειδικευομενος πραγματικα να δει περιστατικα κ να μπει σε χειρουργεια.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Ζακ

Υπάρχει μία ομαδική στο facebook που λέγεται ειδικευόμενοι ιατροί και είναι αρκετά ενεργή, ρώτα εκεί
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 755 μηνύματα.
Μέρες ; 1.5 μήνα προσπαθώ να φτιάξω ακκ και τίποτα , απ'ότι φαίνεται πέθανε
Κ εγώ που μπαίνω με το account μου,τις μισές σελίδες μου τις βγάζει μη διαθέσιμες.Ελεγα μήπως είναι κάποια βλάβη......κρίμα ήταν ωραίο φόρουμ.
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 270 μηνύματα.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλησπέρα. Greekmeds και ειδικευομενοι ιατροί στο FB πιο πιθανόν να σου λύσουν τις απορίες σου.
Μπορείς επίσης να αφιερώσεις κάποιες ώρες πηγαίνοντας εθελοντικά να παρακολουθήσεις από κοντά πως λειτουργούν οι κλινικές αυτές που έχεις στο μυαλό σου (ως φοιτητής δηλαδή) . Βοηθάει πολύ κάποιες φορες από το να στα περιγράφει απλά κάποιος άλλος.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7,260 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,120 μηνύματα.
Λαικό ή Αττικό ή Σισμανόγλειο δήλωσε ανάλογα ποιο νοσοκομείο είναι πιο κοντά σου
 
Τελευταία επεξεργασία:

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Εμένα μια χαρά μου λειτουργεί το site.
Είσαι σίγουρη? Γιατί μπαίνω εδώ και καιρό και από διαφορετικές συσκευές και δε δουλεύει. Επίσης το ίδιο λένε και στην ομαδική του greekmeds στο φβ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top