Γνωριμίες-Φιλίες (;) μέσω Internet

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τίποτα αλλά ότι περνούσαμε καλά έχει μείνει. :P



Μπα, αν σκεφτείς ότι πολλοί δεν έχουμε συναντηθεί ακόμα. DAMN. :P

Δε φταίμε εμείς αν εσύ μένεις τόσα km μακριά.:P
Εγώ έχω συναντήσει πάρα πολλά άτομα και το θέμα είναι ότι με μερικά δεν το επιδιώξαμε κιόλας, απλά έτυχε όπως με τον papas που είχε έρθει τρίκαλα και βρεθήκαμε και περάσαμε καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ήθελα να σχεδιάσω ένα επικό meeting με όλους τους παλιούς μετά τις πανελλήνιες αλλά δε βγήκε.

Δεν ξεκίνησα καν δηλαδή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Από Σεπτέμβριο, who knows. Η "γενιά" μας θα' μαστε φοιτητές, οπότε cool :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ήθελα να σχεδιάσω ένα επικό meeting με όλους τους παλιούς μετά τις πανελλήνιες αλλά δε βγήκε.

Δεν ξεκίνησα καν δηλαδή. :P

Καλα,δες που θα περασεις και θα το κανονισουμε το θαψιμο meeting :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Καλα,δες που θα περασεις και θα το κανονισουμε το θαψιμο meeting :P

Eγώ η μαρία και ο papas πάντως είμαστε μέσα, σου το λέω για να ξέρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Από Σεπτέμβριο, who knows. Η "γενιά" μας θα' μαστε φοιτητές, οπότε cool :P

Το θέμα είναι ότι δεν είναι μόνο άτομα του 93, είναι κι άλλοι μεγαλύτεροι και μικρότεροι.

/mindfuck

Καλα,δες που θα περασεις και θα το κανονισουμε το θαψιμο meeting :P

ΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΗΔΗ ΠΟΎ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ; ΟΙ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ;

Θα δούμε τότε ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Moνο στη Σαλονικη δεν θελησε να ρθει ο Μητσάρας!:P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Eγώ η μαρία και ο papas πάντως είμαστε μέσα, σου το λέω για να ξέρεις :P

Σ'ευχαριστω πολυ που μου το λες στο quote μου :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όπως και στην κοινωνία, έτσι και στο ίντερνετ υπάρχουν και διαμάντια και σκουπίδια χαρακτήρες.Βέβαια αυτό είναι τελείως υποκειμενικό...
Εγώ τα "καλύτερα" άτομα που γνώρισα από εδώ και τα ξέρω στην κανονική μου ζωή τα γνώρισα εφέτο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Παλιό ischool, η καλύτερη συλλογή από άτομα και απόψεις στην οποία ήμουν τυχερός να συμμετέχω. 'Nuff said? 'Nuff said.

Πραγματικά!!!:DΩραίες εποχές...:P

Α ρε Shadowfax τι μας θύμισες τώρα :). Το παλίο ischool ήταν το μέρος που έκανα γνωριμίες καλύτερες και από αυτές που έκανα στην πραγματική ζωή. Αλήθεια αυτό το site ήταν σαν να είχε ψυχή.
Και φυσικά μέσα στο ischool γνώρισα ένα απίστευτο άτομο που μου άλλαξε σχεδόν όλη μου τη ζωή, οπότε μπορώ να πω ότι πλέον πιστεύω ότι μπορείς να κάνεις αξιόλογες γνωριμίες μέσα από τo internet. Hey there, ο κόσμός είναι τόσο μα τόσο μικρός που δε φανταζόμαστε. ;)

Συμφωνώ απόλυτα!!!:D
Όσο γι'αυτό το άτομο,χωρίς να θέλω να σε κολακεύσω ή οτιδήποτε,πρέπει να ναι πολύ τυχερό που σε γνώρισε!!!:D:whistle:(και τώρα,δεν ξεχνάμε...στα υπόγεια είναι η θέα!!!:P)


Καλα,δες που θα περασεις και θα το κανονισουμε το θαψιμο meeting :P

Eγώ η μαρία και ο papas πάντως είμαστε μέσα, σου το λέω για να ξέρεις :P

Α ναι,θέλω!!!:DΑν δεν είναι ο Γιώργος,δεν έρχομαι!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σε συνδιασμό με το e-student? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο επρεπε να το κανουμε απο το καλοκαιρι Γιαννη,αλλα ειπαμε πως τα καλυτερα ερχονται για μελλοντικες συναντησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν παω ξανα σε συναντηση,βαρεθηκα να γνωριζω ατομα που δεν εχουν τιποτα να μου πουν τελικα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά και 24ωρα να ήταν τα meetings δεν παίζει να έβγαινε τέτοιο συμπέρασμα εύκολα. Και στο λέω εγώ που, απλά συγκρίνοντας ό,τι έχουμε πει οι δύο εδώ, βαριέμαι πιο γρήγορα τους ανθρώπους από σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εναν ανθρωπο ποτε δεν θα τον μαθεις,απλα βαριεμαι να συζηταω τα ιδια και τα ιδια σε ολα τα μιτινγκς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Γενικα προσπαθω να ειμαι επιφυλακτικος σε τετοια θεματα, αν και τελικα πιστευω πως εχω γνωρισει (μεσω ιντερνετ) και ατομα που αξιζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Γενικα προσπαθω να ειμαι επιφυλακτικος σε τετοια θεματα, αν και τελικα πιστευω πως εχω γνωρισει (μεσω ιντερνετ) και ατομα που αξιζουν!

συμφωνω,λιγους αλλα καλους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εγω μεσω ιντερνετ εχω γνωρισει πολυ καλα παιδια που πιστευω ανετα θα μπορουσα να κανω παρεα και στην πραγματικοτητα και οχι μονο ιντερνετικα,απλα μας χωριζουν καποια χιλιομετρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top