Γνωρίζετε ποιες εξετάσεις Αγγλικών υπάρχουν;

Γνωρίζετε ποιες εξετάσεις Αγγλικών υπάρχουν;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 10)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 80.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 2 20.0%

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eδω είμαστε έτσι και αλλιώς:P
Θα δουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Kαι τα αποτελεσματα FCE/CAE/CPE December 2010 θα βγουν 18 Γεναρη 2011!
Παγκοσμια αποκλειστικοτητα:P

Ωραία και θα δώσω CPE τότε! Δε γινόταν να έβγαιναν στις 24 που έχω και τα γενέθλιά μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα το εκμεταλευτεις και θα ζητησεις κατι special!:D
Μην εισαι κουτός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Θα το εκμεταλευτεις και θα ζητησεις κατι special!:D
Μην εισαι κουτός:P

Τελικά δεν υπάρχει εξεταστική το Μάρτιο..Μπήκα στο ESOL και το είδα..μόνο december και may.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εμεις εδω που το εχουμε ψαξει πιστευω οτι ξερουμε!οι περισσοτεροι τουλαχιστον....
αλλα τα παιδια που ρωτανε μονο το φροντιστηριο και δεν το ψαχνουν ξερουν μονο το cambridge και στο τσακιρ κεφι το michigan!εγω οταν εδινα lower μονο το FCE ηξερα και μετα απο πολυ καιρο μου ειπαν στο φροντιστηριο για το ecce!μαλιστα αν καποιος εμενε δεν του προτειναν αλλο πτυχιο επειδη το συγκεκριμενο φροντ ειχε την γραμμη διδασκαλιας του cambridge....με πιο απλα λογια τα αλλα τα σνομπαραν!
καταληκτικα....σιγουρα υπαρχουν πολλοι που την πατανε...και αποκαρδιωνονται ενω θα μπορουσαν να παρουν καποιο αλλο πτυχιο!αυτο συμβαινει πιστευω κυριως στα lower τμηματα που δεν πολυψαχνονται τα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top