Γιατί υπάρχει το "γιατί";

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
:lol::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
γιατι το λεω εγω:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
:scared:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agrotismonos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σκύδρα (Πέλλα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ιδού το μεγάλο ερώτημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
για να σου σπάει η γυναίκα τα νεύρα...:p


κάνω πως δε το άκουσα....:mad2:



δε ξέρω γιατί υπάρχει αυτή η λέξη αλλά και γω είμαι απ τους ανθρώπους που τη χρησιμοποιούν πολύ συχνά...και έχω μέσα μου πολλά "γιατί"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,164 μηνύματα.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
για να σου σπάει η γυναίκα τα νεύρα...:p

να δεις ο αντρας πως σου σπαει τα νευρα οταν αρχισει τα γιατι.......:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,164 μηνύματα.
να δεις ο αντρας πως σου σπαει τα νευρα οταν αρχισει τα γιατι.......:xixi:

ποτέ δεν έχω ρωτήσει "γιατί"...πέρα από την επιστημή μου...;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ποτέ δεν έχω ρωτήσει "γιατί"...πέρα από την επιστημή μου...;) :D

ποτε....? μαλιστα...:)
πολλες φορες ομως οι αντρες ειναι χειροτεροι απο τις γυναικες οσον αφορα τα γιατι..!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.

τώρα σοβαρά ρωτάς? :hehe:
όχι γιατί φαντάζομαι ότι δε πιστεύεις ότι ισχύει για όλες τις γυναίκες αυτό...:D "για να σου σπάει η γυναίκα τα νεύρα.." :)

υπάρχουν άντρες που είναι πολύ χειρότεροι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,164 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
πω διαγραψτε το θεμα,αγχωνομαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ποτέ...:)
για κάτι που είμαι απόλυτος! :D

τοτε εισαι το φωτεινο παραδειγμα νικο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,164 μηνύματα.
τοτε εισαι το φωτεινο παραδειγμα νικο!!:D

είμαι μια αλλόκοτη θεωρία από την επικρατούσα...;) ;) :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
είμαι μια αλλόκοτη θεωρία από την επικρατούσα...;) ;) :D :D

ναι, κάνεις την διαφορά.....:D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
γιατι οι ανθρωποι ειναι ανδιοτελη οντα και θελουν να εχουν για ολα μια απαντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ποτέ...:)
για κάτι που είμαι απόλυτος! :D

Σου έχω μία ερώτηση...
Γιατί δεν ρωτάς ποτέ γιατί, πέρα φυσικά από την επιστημη σου?!!?
Το γιατί είναι μια ωραία ερώτηση... Αν κάποιοι άνθρωποι πριν από εμάς δεν ρωτούσαν γιατί, δεν θα ξέραμε πολλά πράγματα για τον κόσμο..
Άσε που πολύ πιθανότατα να μην υπήρχε ούτε η επιστήμη σου....
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,164 μηνύματα.
Σου έχω μία ερώτηση...
Γιατί δεν ρωτάς ποτέ γιατί, πέρα φυσικά από την επιστημη σου?!!?
Το γιατί είναι μια ωραία ερώτηση... Αν κάποιοι άνθρωποι πριν από εμάς δεν ρωτούσαν γιατί, δεν θα ξέραμε πολλά πράγματα για τον κόσμο..
Άσε που πολύ πιθανότατα να μην υπήρχε ούτε η επιστήμη σου....
:D

γιατί το "γιατί" πολλές φορές στην καθημερινή μας ζωή, έχει συνδεθεί σωστά ή λάθος με την αδιακρισία...;) :D :D

υ.σ.: δεν αναφέρομαι μόνο στην επιστήμη μου...αλλά σε οτιδήποτε, έχει να κάνει με τις επιστήμες και την κατανόηση του κόσμου μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αν δεν υπηρχε δεν θα μπορουσες να μας κανεις αυτη την ερωτηση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου το γιατί υπάρχει επειδή δεν είμαστε θεοί ώστε να γνωρίζουμμε τα πάντα και επειδή ο άνθρωπος δεν μπορεί να μείνει σε αδρανή κατάσταση για μεγάλο χρονικό διάστημα. Συνέχεια θέλει με κάτι να ασχολείται,να μάθει νέα πράγματα. Αυτό είναι άλλωστε η ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top