Γειά, είναι κανείς από ΠΑ.ΠΕΙ;

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν εχω τιποτα να χασω!! Ειναι κανεις απο Πανεπιστημιο Πειραιως και συγκεκριμενα απο το τμημα Οικονομικης Επιστημης; Εχω χασει επαφη αλλα πρεπει να το παρω το @#$#@%πτυχιο και χρειαζομαι βοηθεια σε υλες κλπ...

Οκ, το ξερω οτι ειναι κουλο το θεμα αλλα ποτε δεν ξερεις!!:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brilliant

Νεοφερμένος

Η brilliant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οχι βεβαια δεν εχεις να χασεις τπτ!καλο πτυχιο σου ευχομαι (αντε μεσα στο 2007 βαλε τα δυνατα σου! ) απο τμημα οικονομικων επιστημων ειμαι κι εγω αλλα οχι απο πα.πει ...
καλο διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grgirl

Νεοφερμένος

Η grgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ είμαι από ΠΑ.ΠΕΙ αλλά όχι από οικονομικό.....ναυτιλιακό είμαι...μακαρι να μπορούσα να βοηθήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ούτε εγώ δυστυχώς μπορώ να σε βοηθήσω αλλά σου εύχομαι ολόψυχα καλή τύχη και καλό πτυχίο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top