Β λυκείου μαθήματα.

karr

Νεοφερμένος

Ο karr αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα..Την φετινή χρόνια θα πάω Β λυκείου,στην κατευθυνση των ανθρωπιστικων.Ομως θελω να βγάλω έναν καλο μέσο όρο(φέτος έβγαλα 19.2/10).Τα μαθήματα γενικής όπως άλγεβρα,γεωμετρία,φυσική,χημεία είναι εύκολα και αν όχι δωστε καμία συμβουλή στο πως να πετύχουμε έναν ικανοποιητικό βαθμό.ΥΠΑΡΧΕΙ χρόνος να τα διαβάζουμε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Reader

Νεοφερμένος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα..Την φετινή χρόνια θα πάω Β λυκείου,στην κατευθυνση των ανθρωπιστικων.Ομως θελω να βγάλω έναν καλο μέσο όρο(φέτος έβγαλα 19.2/10).Τα μαθήματα γενικής όπως άλγεβρα,γεωμετρία,φυσική,χημεία είναι εύκολα και αν όχι δωστε καμία συμβουλή στο πως να πετύχουμε έναν ικανοποιητικό βαθμό.ΥΠΑΡΧΕΙ χρόνος να τα διαβάζουμε;

Εμένα μου φαίνονταν λίγο δύσκολα, δηλαδή ήθελαν διάβασμα για να τα καταλάβω. Αυτό που έκανα ήταν να τα διαβάζω λίγο το βράδυ αφού είχα τελειώσει με τα μαθήματα της κατεύθυνσης ώστε να ξέρω καλά τη θεωρία και να συμμετέχω την επόμενη μέρα στο μάθημα. Έτσι είχα σχετικά καλούς βαθμούς στα τετράμηνα. Τώρα οι εξετάσεις είναι άλλο θέμα.
 

karr

Νεοφερμένος

Ο karr αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γενικά σαν μαθήματα ποιο είναι το πιο δύσκολο από τα θετικά γενικής και θα χρειαστώ κάποιο βοήθημα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top