Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

lucky

Νεοφερμένος

Η lucky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κανεις απο Κρητη??κοινωνικη λειτουργος ηρακλειο περασα !!αντε καλη φοιτητικη ζωη σε ολους!

Κι εγώ κοινωνικής εργασίας πέρασα!!!!στην κρήτη!!:no1:
αλλά είμαι β'εξάμηνο!!!!!!
τουλάχιστον έχω κάποιο χρόνο να συνηθίσω στην ιδέα:'(

-----------------------------------------
Καλησπερα παιδιά... Εγώ πέρασα Μηχανικών Επιστήμης Υλικών στα Γιάννενα... Υπάρχει κάποιος-α από εδώ που πέρασε στην ίδια σχολή?
Σαν πρωτάκι νιώθω ...χεχεχεχεχε

ΌΛοι σαν πρωτάκια νιώθουμε μην αγχώνεσαι!!!!&ας πει κάποιος το αντίθετο!!!καινούργιο μέρος,άγνωστα άτομα....το θέμα είναι πως &όλοι οι άλλοι θα σκέφτονται ακριβώς όπως εσύ!!!&πολλά άλλα που θα είναι &από την πόλη σου η' έστω κοντά!!!don't panic!!!!!!!Όλα καλά θα πάνε!!!!!καλή αρχή!!!:no1::no1::no1:
-----------------------------------------
Καλα μν το δενεις και κομπο οτι δεν ηταν κομματοσκυλα αυτοι ...
Ειναι παγια τακτικη να μην μιλανε για πολιτικα τις πρωτες μερες και να ειναι οσο πιο φιλικοι και κοινοι με τον απλο φοιτητη γινεται
Και σε εμενα αυτο ακριβως καναν ... εγω πηγα διαβασμενος αλλα εκανα τον ψαρακα ... την επομενη μερα το βραδυ μου στειλαν μηνυμα :

<<ΤΑΣΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΕΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΣ. ΤΙ ΛΕΣ?>>

Ακριβως οτι μου εστειλαν ... ξερεις πολους ξενους να σου προτεινουν να βγεις μαζι τους ενω τους εχεις μιλησει μονο για 5 λεπτα? εγω παντως οχι ...




Καλά εμένα με εκνεύρισε λίγο αυτό την 1η μέρα που πήγα να γραφτώ...από την μία οκ....ευχαριστώ τα παιδιά γιατί με διευκόλυναν στην διαδικασία...αλλά μερικοί είναι κάπως έτσι όπως τους περιγράφεις!!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κι εγώ κοινωνικής εργασίας πέρασα!!!!στην κρήτη!!:no1:
αλλά είμαι β'εξάμηνο!!!!!!
τουλάχιστον έχω κάποιο χρόνο να συνηθίσω στην ιδέα:'(
Α μια χαρα! Αντε να μαζευομαστε οι κοινωνικοι λειτουργοι κρητης. Θα σου αρεσει εχει πολυ καλη φοιτητικη ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demi24714

Νεοφερμένος

Η demi24714 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κι εγω περασα λογοθεραπεια Καλαμάτας.
άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despi01

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κανεις απο Παιδαγωγικο Δημοτικης Ρεθυμνου?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ποιοι απο δω θα περασουν Κομοτηνη η Ρεθυμνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

Natassa2

Νεοφερμένος

Η Natassa2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γειαα σαας!κατα πασα πιθανοτητα περναω εκει!κανας συμφοιτητης υπαρχειι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ψάχνω τους αλλους 92 συμφοιτητές.....1 βρήκα μεχρι στιγμής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ποιοι αλλοι περασαν Χαροκοπειο Αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**Fifi [xixi]

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω περασα ιωαννινα! τει βρεφονηπιοκομίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa2

Νεοφερμένος

Η Natassa2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω στο ΤΕΙ νοσηλευτικης της Αθηνας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwroula

Νεοφερμένος

Η Dwroul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πολιτικων δομικων εργων.....ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ...!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ....???

Λοιπόν...Πέρασα 17ος απο τους 39 στο ΤΕΙ Ηρακλείου!!!!!!(Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων ΤΕΙ Κρήτης) Είμαι στο Α' εξάμηνο...Ηράκλειο κανείς?
ΕΓΩΩΩΩ...........!!!! ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ.....!!!

κανεις απο Κρητη??κοινωνικη λειτουργος ηρακλειο περασα !!αντε καλη φοιτητικη ζωη σε ολους!

και εγω ηρακλειο.......πολιτικων δομικων εργων ομως....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Metallas

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και εγώ Ηράκλειο.Επιστήμη Υπολογιστών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

maria3008

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Kαι εγω ηρακλειο ειμαι:) εφαμοσμενα μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
φαρμακευτικη απθ κανεις;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
φιλολογία απθ; (ή φιλοσοφική απθ γενικά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Διοίκηση Επιχειρήσεων στο ΤΕΙ Χαλκίδας. Κανείς άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άσωτος Υιός

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΤΕΙ Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Καστοριάς πέρασα εγώ, αν υπάρχει κανείς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asap

Νεοφερμένος

Ο asap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε παιδια κανείς στο μαθηματικό Ιωαννίνων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top