Βοήθεια σχετικά με την ύλη

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδια επειδη ξαναδινω για οικονομικα....ομάδα α...επειδη έχω καιρό να μπώ και λόγο δουλειας δεν έχω πολυ χρόνο να επισκευθω το σχολείο που πήγενα η υλη για αοθ,,αοδε είναι ηδια??? ευχατιστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Λογικα ναι φιλε Σταματη........Παντως στα δικτυα-Προγταματσιμμο-Μαθηματικα που ξερω ειναι η ιδια υλη οπως περυσι.Ψαξε στο site του υπουργειου θα υπαρχει σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ρε παιδια επειδη ξαναδινω για οικονομικα....ομάδα α...επειδη έχω καιρό να μπώ και λόγο δουλειας δεν έχω πολυ χρόνο να επισκευθω το σχολείο που πήγενα η υλη για αοθ,,αοδε είναι ηδια??? ευχατιστω

Νομίζω η ίδια είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
https://users.otenet.gr/~geodre/ylhepal2010.html Για δες αυτο εδω λιγο.....
Ειναι για το ΑΟΘ αυτο λογικα.Θα ψαξω και για το αοδε να δω:xixi:
-----------------------------------------
Επισης δες και αυτο https://www.ypepth.gr/el_ec_category1823.htm (Εχει απο ολα τα μαθηματα την υλη νομιζω) Δεν το κοιταξα ολο βαριομουνα:xixi:
Ελπιζω να βοηθησα!



(Πατησε στο πρωτο link εκει που λεει Υλη πανελλαδικων εξετασεων Γ Ημερησιων ΕΠΑ.Λ......)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Θα ηθελα να μαθω ποια ειναι η υλη στα δικτυα στη δευτερα λυκειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εννοεις υλη την οποια θα κανεται κατα τη διαρκεια της χρονια......
Ειναι απο το 1ο κεφαλαιο μεχρι και το 5ο φιλε Χρηστο! Μερικα δεν θυμαμαι και απο περυσι μπορει να μην τα κανεται (δεν ειμαι σιγουρος ε) αλλα γενικα η υλη της δευτερας ποσο μαλλον της τριτης ειναι αστα να πανε.Αλλα αν την διαβαζεις εισαι ΟΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
στην δευτερα λυκειου μεχρι που κανατε στα δικτυα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εμεις ειχαμε τελειωσει την υλη κανονικα και ξεκινησαμε και απο το 6ο κεφαλαιο τα 3 μαθηματα :D Τωρα ειμαστε στο 7ο αλλα αυτη ειναι υλη απο την Γ Λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ρωταω γιατι εμεις τωρα τελειωσαμε το 5o και μου φανηκε οτι ειμαστε πολυ μπροστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είστε αρκετά μπροστά Χρήστο. Από το 6ο και μετά είναι ύλη της Γ' Λυκείου, οπότε λογικά θα σταματήσετε μόλις το τελειώσετε κι αυτό και θα αρχίσετε επαναλήψεις. Εμείς έτσι κάναμε πέρυσι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εμεις ειχαμε προχωρησει και στο 6ο και καναμε και επαναληψεις.......!! Καλα ειστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top