Βοήθεια/Απορίες στην ΑΕΠΠ - Θεωρία

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
υπαρχει καπου η θεωρια του αεππ πιο απλα και κατανοητα γραμμενη ; το συστημα διαβασματος του αοδε με εχει επηρεασει και δεν μπορω να.βγαλω νημα αυταματα προσπαθω να το μαθω απεξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει τα σος της θεωριας γτ διαβαζω τοση ωρα και δεν εχω βγαλει τιποτα ...οποτε ...i need a hero...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
εγώ διαβάζω θεωρια κι από εδώ(συνδεσμος), αλλά γράφει και παραπάνω πράγματα. Στο τελος γραφει και κάποια σος.https://byron-aepp.blogspot.com/2011/05/blog-post_23.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
πρεπει να το κατεβασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ας μου πει καποιος τα σος θεωριας του προγραμματισμου ...γτ διαβαζω τοσες ωρες και δεν εχω μαθει τιποτα...:Pplease!!

Δεν εχει σοσ, ολα το ιδιο βασικα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ναι. Κανονικά ομως διαβάζουμε από το βιβλίο το Αεππ. Το ψηφιακό βοηθημα θα το δουλέψεις παράλληλα με το βιβλίο, όχι μονο του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Σος θα ελεγα το 6ο κεφαλαιο ολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Ναι παιδια το ξερω ειναι τελειως ακυρη η ερωτηση, αλλα το κεφαλαιο 4 ειναι εντος της υλης η οχι?:hmm::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
https://pliroforikiatschool.blogspot.com/2011/08/2011-2012.html
Οπως βλεπεις δεν ειναι μεσα... Ητανε παλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
https://pliroforikiatschool.blogspot.com/2011/08/2011-2012.html
Οπως βλεπεις δεν ειναι μεσα... Ητανε παλια.

α οκ ευχαριστω, γιατι το ειδα μες την υλη σε αυτο που εστειλε ο αντωνης με τις σημειωσεις και τρελαθηκα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ναι παιδια το ξερω ειναι τελειως ακυρη η ερωτηση, αλλα το κεφαλαιο 4 ειναι εντος της υλης η οχι?:hmm::P:P

Ρε άνθρωπε,αύριο δίνεις και δεν ξές την ύλη; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Ρε άνθρωπε,αύριο δίνεις και δεν ξές την ύλη; :hehe:

ειχα τσακωθει με το βιβλιο και την θεωρια, για αυτο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Forisman

Νεοφερμένος

Ο Forisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου πει σε πια σελιδα ειναι ο αλγοριθμος της συγχωνευσης στο τετραδιο του μαθητη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Τους αλγόριθμους μπορούμε να τους γράφουμε με κεφαλαία άλλα λέει η καθηγήτρια του σχολείου και άλλα του φροντιστηρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
sos :P
Παιδιά καλησπέρα έχω την εξής απορία:η θεωρία της ΑΕΠΠ πρέπει να διαβάζεται "αυτολεξεί" όπως στο ΑΟΘ?Με άλλα λόγια η διόρθωση της θεωρίας στις πανελλήνιες εξετάσεις γίνεται με τον "αυστηρό" τρόπο ή αφήνονται περιθώρια στον μαθητή?
πχ ορισμοί των στατικών/δυναμικών δομών δεδομένων ή της στοίβας και ουράς πρέπει να διατυπώνονται ΑΚΡΙΒΩΣ όπως αναφέρονται στο σχολικό βιβλίο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όχι δεν είναι τόσο αυστηροί. Αν αυτό σχεδιάσεις πλήρως αλλά είσαι σωστός τότε θα πάρεις 50-70% των μορίων αναλόγως τον βαθμολογητη. Όσο πιο κοντά είσαι στο βιβλίο (δεν μιλάω για αυτολεξει) τόσο πιο κοντά στο 100. Ούτε στο ΑΟΘ βέβαια είναι αυστηροί. Στο ΑΟΔΕ ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ευχαριστώ Χρήστο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,013 μηνύματα.
sos :P
Παιδιά καλησπέρα έχω την εξής απορία:η θεωρία της ΑΕΠΠ πρέπει να διαβάζεται "αυτολεξεί" όπως στο ΑΟΘ?Με άλλα λόγια η διόρθωση της θεωρίας στις πανελλήνιες εξετάσεις γίνεται με τον "αυστηρό" τρόπο ή αφήνονται περιθώρια στον μαθητή?
πχ ορισμοί των στατικών/δυναμικών δομών δεδομένων ή της στοίβας και ουράς πρέπει να διατυπώνονται ΑΚΡΙΒΩΣ όπως αναφέρονται στο σχολικό βιβλίο?

Εγώ τουλάχιστον τις ερωτήσεις ανάπτυξης τις έγραψα με δικά μου λόγια και κανονικότατα τσίμπησα τις μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
sos ξανά
υπάρχει κανένα ονλινε τεστ για εξέταση θεωρίας στην αεππ?
σ-λ ,ερωτήσεις ανάπτυξης κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,013 μηνύματα.
sos ξανά
υπάρχει κανένα ονλινε τεστ για εξέταση θεωρίας στην αεππ?
σ-λ ,ερωτήσεις ανάπτυξης κλπ?
Πέρυσι εδω είχα βρει κάμποσα,δε ξέρω αν υπάρχουν ακόμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top