Βιοϊατρικά επαγγέλματα

chasepaul

Νεοφερμένος

Η chasepaul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τα παρακάτω τρια επαγγέλματα με τι σειρα θα τα βάζατε η δικια μιυ είναι η εξής:
1.πληροδορική με εφαρμογές στην βιοϊατρική
2.μηχανικών βιοϊατρικής
3.βιοιατρικές Επιστήμες
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Τα παρακάτω τρια επαγγέλματα με τι σειρα θα τα βάζατε η δικια μιυ είναι η εξής:
1.πληροδορική με εφαρμογές στην βιοϊατρική
2.μηχανικών βιοϊατρικής
3.βιοιατρικές Επιστήμες
Οι βιοϊατρικές επιστήμες στην Αθήνα και Θεσσαλονίκη διαφέρουν , πρέπει να διευκρινίσεις ποια κατεύθυνση σκέφτεσαι, στην πρώτη έχει 5 και στην άλλη έχει 1(ιατρικά εργαστήρια)
 

Hased Babis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ΜΕ ΤΑ 1000 DIB!

Μπορείς απο απλά πράγματα να κάνεις (ιατρικά λογισμικά) μέχρι έρευνα στην Βιοπληροφορική και στην Νευροεπιστήμη, αξίζει και ας είναι στην Λαμία και άνοιξε σχετικά πρόσφατα (2004)

Έκτος και άν φοβάσαι τον προγραμματισμό και τα μαθηματικά.

Το ίδιο ισχυεί και για τους Μηχανικούς Βιοϊατρικής, δυνατή σχολή με μέλλον.

Άμα θες να ανόιξεις κέντρο αισθητικής και να βγάζεις λεφτόφραγκα τοτέ πήγαινε Βιοϊατρικών Επιστημών διαφορετικά θα είσαι υπάλληλος ιατρικών εργαστηρίων με έναν γιατρό πάνω απο το κεφάλι σου και θα πέρνεις βασικό.
 

chasepaul

Νεοφερμένος

Η chasepaul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ΜΕ ΤΑ 1000 DIB!

Μπορείς απο απλά πράγματα να κάνεις (ιατρικά λογισμικά) μέχρι έρευνα στην Βιοπληροφορική και στην Νευροεπιστήμη, αξίζει και ας είναι στην Λαμία και άνοιξε σχετικά πρόσφατα (2004)

Έκτος και άν φοβάσαι τον προγραμματισμό και τα μαθηματικά.

Το ίδιο ισχυεί και για τους Μηχανικούς Βιοϊατρικής, δυνατή σχολή με μέλλον.

Άμα θες να ανόιξεις κέντρο αισθητικής και να βγάζεις λεφτόφραγκα τοτέ πήγαινε Βιοϊατρικών Επιστημών διαφορετικά θα είσαι υπάλληλος ιατρικών εργαστηρίων με έναν γιατρό πάνω απο το κεφάλι σου και θα πέρνεις βασικό.

Λογικα βιοπληροφορική θα παω διοτι με ενδιαφέρει σαν αντικείμενο και το προτίμησα περισσότερο απο τους μηχανικους διότι εχει περισσότερη έρευνα.Σε σχέση με περσι την εχω περασει κατα 2.000 μορια οποτε λογικα περναω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μια αλλη σχολη που ειχα στον μυαλό μου ηταν οι τεχνολογοι τροφίμων αλλά δεν εχουν δωσει ακόμα δικαιώματα σε κάποια τμήματα συν οτι απο οσο ξέρω θα εχω εναν χημικό μηχανικό απο πανω μου διότι εχει ισχυρότερο πτυχιο.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,730 μηνύματα.
Τα παρακάτω τρια επαγγέλματα με τι σειρα θα τα βάζατε η δικια μιυ είναι η εξής:
1.πληροδορική με εφαρμογές στην βιοϊατρική
2.μηχανικών βιοϊατρικής
3.βιοιατρικές Επιστήμες

1.μηχανικών βιοϊατρικής
2.βιοιατρικές Επιστήμες
3.πληροδορική με εφαρμογές στην βιοϊατρική
 
Top