Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας ΠΑ.ΠΕΙ

ggarg

Νεοφερμένος

Ο ggarg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!!
Πέρασα στο τμήμα Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πειραιώς. Θα ήθελα να μου πείτε την άποψη σας για αυτό το τμήμα. Κάθε άποψη είναι υπερπολυτιμη για μένα. Σας ευχαριστώ πολύ!
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,013 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!!
Πέρασα στο τμήμα Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πειραιώς. Θα ήθελα να μου πείτε την άποψη σας για αυτό το τμήμα. Κάθε άποψη είναι υπερπολυτιμη για μένα. Σας ευχαριστώ πολύ!
Καλημέρα! :flowers:
Αν είσαι ήδη στο χρήμα, όπως λες στο προφίλ σου, κάτσε εκεί που είσαι. Το βιομηχανικής, είναι ίσως το μόνο τμήμα στο παπει που οι απόφοιτοι, όντας απελπισμένοι, προσπαθούν με κάποιο μεταπτυχιακό να σώσουν ό,τι μπορούν με δίεξοδο σε marketing/management/logistics. Τουλάχιστον εγώ αυτό βλέπω και απ'όσο έχω έρθει σε επαφή με texιτες. Κάνε και καμιά αναζήτηση στο φορουμ, σίγουρα θα υπάρχουν άλλα threads για το τμήμα.
 

EFAKIT

Νεοφερμένος

Η EFAKIT αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλημέρα! :flowers:
Αν είσαι ήδη στο χρήμα, όπως λες στο προφίλ σου, κάτσε εκεί που είσαι. Το βιομηχανικής, είναι ίσως το μόνο τμήμα στο παπει που οι απόφοιτοι, όντας απελπισμένοι, προσπαθούν με κάποιο μεταπτυχιακό να σώσουν ό,τι μπορούν με δίεξοδο σε marketing/management/logistics. Τουλάχιστον εγώ αυτό βλέπω και απ'όσο έχω έρθει σε επαφή με texιτες. Κάνε και καμιά αναζήτηση στο φορουμ, σίγουρα θα υπάρχουν άλλα threads για το τμήμα.
Τι εννοεις ειναι απελπισμενοι? Γενικα δεν ειναι καλο τμημα? Δεν εχει επαγγελματικη αποκατασταση?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top