Βαρθολομαίος ο Σταυρωτής

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ρε άσχετε, όταν εγώ έφτιαχνα διανομές Linux, εσύ έπαιζες Pokemon

Συγγνώμη αγαπητέ Πάρι όμως θα αναγκαστώ να παραθέσω logs όπου με παρακαλείς να σε βοηθήσω στη δημιουργία της διανομής :(

και μην μας παρουσιάζεις την wikipedia για σοβαρή εγκυκλοπαίδεια. Όποιος θέλει γράφει. Αν βρεις κάτι αντίστοιχο στην britanica, τότε οκ

:lol::lol::lol: Εσύ έδωσες λοιπόν σοβαρότερη πηγή ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ωραια η ελληνικη γλωσσα ειναι Η γλωσσα .. Ο ελληνικος πολιτισμος ειναι Ο πολιτισμος ... Οι Ελληνες ειμαστε Ο λαος... Τοτε γιατί παμε απο το κακό στο χειροτερο????!

Ωραια καποτε ο ελληνικος πολιτισμος ηταν στο απογειο της δοξας του.. Καποτε αποτελουσαμε τον φαρο για τους υπολοιπους... Τωρα γιατί κολλαμε εκει? Τι εχουμε να επιδειξουμε την σημερινη εποχη?! Ή μηπως επειδη ειμαστε ο περιουσιος λαος θα σωθουμε στο τελος...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Δεν σε παρακάλεσα ποτέ. Κάναμε recruiting. Σε πάρα πολλά μέλη είχα προτείνει να βοηθήσουν. Ποτέ δεν παρακαλέσαμε
-----------------------------------------
Συγγνώμη αγαπητέ Πάρι όμως θα αναγκαστώ να παραθέσω logs όπου με παρακαλείς να σε βοηθήσω στη δημιουργία της διανομής :(



:lol::lol::lol: Εσύ έδωσες λοιπόν σοβαρότερη πηγή ε;


Ζήτησα χρόνο να βρω σωστές πηγές. Διάβασε πιο πριν
-----------------------------------------
Άσε λοιπόν τα αστεία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λοιπόν, πάρε ένα απλό Link και δώσε μου 2-3 μέρες να σου βρώ κάτι πιο χειροπιαστό
https://www.inout.gr/showthread.php?t=25949

Αν θες μπορώ να στο αναλύσω προσωπικά. Στείλε Pm αν σε ενδιαφέρει. Πάντος έχει να κάνει άμεσα με την ελληνική γραμματική και ιδιαίτερα με τη σύνταξη. Απλό παράδειγμα: Όταν οι αμερικάνοι λένε "program", εννοούν "πρόγραμμα" ή "προγραμματίζω, προγραμματίζεις, προγραμματίζουμε, προγραμματίζετε, προγραμματίζουν". Εμείς ορίζουμε το προγραμμάτιζω μια μια συγκεκριμένη λέξη.

Όταν μιλάμε για προγραμματισμό με 1 εκατομμύριο γραμμές κώδικα που δουλεύουν 500 προγραμματιστές, μας ενδιαφέρει πιο πολύ "η μεγάλη εικόνα" και πως είναι δομημένος ο κώδικας, παρά το αν μπορούν να προγραμματίσουν καλά σε μικροσκοπικό επίπεδο.
-----------------------------------------
Μόνη η ελληνική έχει μαθηματική δομή που επιτρέπει την αρμονική γεωμετρική τους απεικόνιση.
-----------------------------------------
Δεν θα ασχοληθώ με τον προγραμματισμό. Όσο κι αν σου φαίνεται κουφό, θα κάνω κάτι εντελώς άσχετο. Αλλά έτσι κι αλλιώς εύχομαι να μου είχαν μάθει αρχαία στο σχολείο. Φέτος να φανταστείς, έκατσα κι έμαθα πολυτονικό. 2 ώρες μόνο θες και μετά πρακτική. Anyway, δες το link και πες μου τη γνώμη σου μιας και αυτό σπουδάζεις (και ειδικα εσένα miv που σπουδάζεις υπολογιστές με οικονομικά, πρέπει να σε ενδιαφέρει)


Θα το κοιτάξω, αν μπορείς να μου βρεις βεβαια κάτι πιο τεκμηριωμένο που να έχει γραφτεί πχ. από κάποιον θετικο επιστημονα (το ξέρω, ειμαι κομπλεξικος:D) καλοδεχούμενο στο pm μου γιατι πραγματικά μ'ενδιαφέρει.
Βασικά σκέτη Πληροφορική σπουδάζω στην ΑΣΟΕΕ (δεν ειναι εφαρμοσμένο τμήμα) απλά έχω τη δυνατοτητα, αν θέλω, να το συνδυάσω με τα οικονομικά, στο επιπεδο του προγραμματος σπουδών, πάντως, ειναι αμιγώς CS department κι έχει κανεις τη δυνατοτητα να το τελειωσει εχοντας κανει μονο βασικη οικονομική και λογιστική (δυο μαθήματα), προσωπικα ομως, ναι, μ'ενδιαφέρουν και οι τράπεζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αγάπες μου, είμαι πολύ λιγότερο άσχετος από όσο νομίζετε, και οι γνώσεις μου στον προγραμματισμό θα ήταν προσβολή για μένα αν μου λέγατε πως είναι λιγότερο από 10πλάσιες από αυτές του mmpf. Γιαυτό μόκο και διαβάστε :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Hellenic_Quest


Θα χαρώ πολύ να σε δω κάποια μέρα συνάδελφο, μέχρι τότε σε συμβουλεύω, ως μεγαλύτερος, να φροντίζεις πάντα να κάνεις πιο πολλά απ'οσα λες.
Η wikipedia, επειδη εισαι πραγματικά άσχετος, μπορεί να θεωρηθει αξιόπιστη πηγή μόνο όταν μιλάει για αδιαμφισβήτητα θέματα, όπως για παράδειγμα πως λειτουργεί το IP. Ακόμη κι όταν μιλάει για τους λόγους που οδήγησαν στο IPv6 ΔΕΝ μπορεί να θεωρηθεί έγκυρη. Να μάθεις, λοιπόν, ν'αξιολογεις καλυτερα τις πηγές σου, θα σε βοηθήσει πραγματικά στην Έκθεση στις Πανελλήνιες να καταφερεις να γραψεις τουλαχιστον όσο έγραψα κι εγώ. No offense...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Αν δεν μας την πέφτανε οι βάρβαροι της ανατολής, θα είχαμε φτάσει στον υπεράνθρωπο μέσω του ελληνικού πολιτισμού

Δηλαδη φταινε οι Τουρκοι???!! Παιδια να σοβαρευτουμε λίγο... Οι επιλογες μας εφτασαν εδω... Κανενας Τουρκος , κανενας μεταναστατης κτλ κτλ...
Ουτε οι μυστικες υπηρεσιες καμιας χωρας... Γενικα σε αυτη τη χωρα προσπαθουμε να ριχνουμε τις ευθυνες στις μεγαλες δυναμεις και στους Τουρκους και ποτε δεν κοιταμε τι καναμε εμεις οι ιδιοι.. Και προς γνωσην, η Πολη επεσε λόγω της διαφθορας των αξιωματουχων και των αυτοκρατορων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μόνη η ελληνική έχει μαθηματική δομή που επιτρέπει την αρμονική γεωμετρική τους απεικόνιση.
Ως φοιτητης του μαθηματικου και εχοντας διαβασει βιβλια για την ιστορια των μαθητικων και την δομη τους πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο.Δεν υπαρχουν πουθενα στοιχεια για αυτα που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Θα το κοιτάξω, αν μπορείς να μου βρεις βεβαια κάτι πιο τεκμηριωμένο που να έχει γραφτεί πχ. από κάποιον θετικο επιστημονα (το ξέρω, ειμαι κομπλεξικος:D) καλοδεχούμενο στο pm μου γιατι πραγματικά μ'ενδιαφέρει.
Βασικά σκέτη Πληροφορική σπουδάζω στην ΑΣΟΕΕ (δεν ειναι εφαρμοσμένο τμήμα) απλά έχω τη δυνατοτητα, αν θέλω, να το συνδυάσω με τα οικονομικά, στο επιπεδο του προγραμματος σπουδών, πάντως, ειναι αμιγώς CS department κι έχει κανεις τη δυνατοτητα να το τελειωσει εχοντας κανει μονο βασικη οικονομική και λογιστική (δυο μαθήματα), προσωπικα ομως, ναι, μ'ενδιαφέρουν και οι τράπεζες.

Έχουμε έναν οικογενειακό φίλο που είναι διευθυντής τμήματος ηλεκτρονικής διαχείρησης και ασφάλειας σε μια ελληνική τράπεζα εφοπλιστών (έχει 50 πελάτες και δεν έχει καν κατάστημα), όνομα δεν θέλω να πω, όποιος θέλει το βρίσκει από google. Είναι έλληνας από τον Καναδά ο τύπος και είχε έρθει και διακοπές το καλοκαίρι στο ξενοδοχείο. Η τράπεζα του έκανε σεμινάρια αρχαίων ελληνικών, και μάλιστα, όχι μόνο σε αυτόν, αλλά και σε όλους του υφιστάμενους του που ασχολούνται με την πλατφόρμα διαχείρησης που δίνουν στους πελάτες μέσω intranet + ότι οι περισσότεροι ήταν ξένοι
-----------------------------------------
Θα χαρώ πολύ να σε δω κάποια μέρα συνάδελφο, μέχρι τότε σε συμβουλεύω, ως μεγαλύτερος, να φροντίζεις πάντα να κάνεις πιο πολλά απ'οσα λες.
Η wikipedia, επειδη εισαι πραγματικά άσχετος, μπορεί να θεωρηθει αξιόπιστη πηγή μόνο όταν μιλάει για αδιαμφισβήτητα θέματα, όπως για παράδειγμα πως λειτουργεί το IP. Ακόμη κι όταν μιλάει για τους λόγους που οδήγησαν στο IPv6 ΔΕΝ μπορεί να θεωρηθεί έγκυρη. Να μάθεις, λοιπόν, ν'αξιολογεις καλυτερα τις πηγές σου, θα σε βοηθήσει πραγματικά στην Έκθεση στις Πανελλήνιες να καταφερεις να γραψεις τουλαχιστον όσο έγραψα κι εγώ. No offense...

Έτσι
-----------------------------------------
Δηλαδη φταινε οι Τουρκοι???!! Παιδια να σοβαρευτουμε λίγο... Οι επιλογες μας εφτασαν εδω... Κανενας Τουρκος , κανενας μεταναστατης κτλ κτλ...
Ουτε οι μυστικες υπηρεσιες καμιας χωρας... Γενικα σε αυτη τη χωρα προσπαθουμε να ριχνουμε τις ευθυνες στις μεγαλες δυναμεις και στους Τουρκους και ποτε δεν κοιταμε τι καναμε εμεις οι ιδιοι.. Και προς γνωσην, η Πολη επεσε λόγω της διαφθορας των αξιωματουχων και των αυτοκρατορων...

Η χώρα μας ποτέ δεν υπήρξε ανεξάρτητη. Αμέσω μετά το '21, γίναμε "υποτελείς" στας ευρωπαικάς αυλάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Λοιπόν, πάρε ένα απλό Link και δώσε μου 2-3 μέρες να σου βρώ κάτι πιο χειροπιαστό
https://www.inout.gr/showthread.php?t=25949
Εγω μπηκα στον κοπο να το διαβασω ολο και η πηγη που παραθετεις αυτοκαταριπτεται

Εαν διαβασεις πιο κατω :
"Πολυδιαδεδομένο, πολυδιαβασμένο και πολυδιαψευσμένο κείμενο της νεοελληνικής μυθολογίας. Απορώ πώς ακόμα το παίρνουν στα σοβαρά. Τέλος πάντων, παρακάτω υπάρχει μια πολύ καλή διάψευση όλων αυτών των μυθευμάτων.

https://www.sarantakos.com/language/myths.html"

Ο ιδιος που ποσταρε το κειμενο εγραψε
"Πολυδιαδεδομένο, πολυδιαβασμένο και πολυδιαψευσμένο κείμενο της νεοελληνικής μυθολογίας.

και το πήρα στα σοβαρά.."

Οποτε οχι δεν παρεθεσες καν πηγη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Τη σελίδα αυτή την τρέχουν ψευτοαριστεροί, και γενικά γράφτηκε κατά της ελληνικής. Διάβασε το
Για το δεύτερο link Μιλάω

Είσαι πολύ αστείος τελικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Η χώρα μας ποτέ δεν υπήρξε ανεξάρτητη. Αμέσω μετά το '21, γίναμε "υποτελείς" στας ευρωπαικάς αυλάς
Για ολα δηλ φταινε οι Ευρωπαιοι ?! Φιλε οι επεμβασεις των ξενων δυναμεων υπηρξαν... Αλλα σου λεω το αλλο : Aν ποτε φταναμε σε σημειο που μα ειμασταν οπως θεωρεις Η χωρα αυτο θα ηταν με την στηριξη καποιων δυναμεων... Τοτε θα ηταν καλες αυτες οι δυναμεις? Τοτε θα ειμασταν ανεξαρτητοι? Επεμβασεις στο εσωτερικο υπηρξαν , συμφωνω... Αλλα για το χαλι μας δεν φταινε τα χερουβιμ , τα ναφελιμ και οι μυστικες υπηρεσιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Η σελίδα αυτή γράφτηκε κατά τις ελληνικής γλώσσας από άπλυτους προοδευτικούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Τη σελίδα αυτή την τρέχουν ψευτοαριστεροί, και γενικά γράφτηκε κατά της ελληνικής. Διάβασε το
Για το δεύτερο link Μιλάω
-----------------------------------------
Να ξέρεις ότι παίζουν πάρα πολλά σε σχέση με την διαστρέβλωση πολλών πραγμάτων, όχι μόνο για τη γλώσσα, αλλά και για την ιστορία μας. Βλέπε διαχωρισμός ελληνικών- αρχαίων ελληνικών. Βιβλίο έκτης δημοτικού, αναφορές στον εμφύλιο κτλ

Γιατι βλεπεις παντου εχθρους???!!!! Και γενικα οι αριστεροι δεν αγαπανε την πατριδα τους???! Τι ακουω σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Για ολα δηλ φταινε οι Ευρωπαιοι ?! Φιλε οι επεμβασεις των ξενων δυναμεων υπηρξαν... Αλλα σου λεω το αλλο : Aν ποτε φταναμε σε σημειο που μα ειμασταν οπως θεωρεις Η χωρα αυτο θα ηταν με την στηριξη καποιων δυναμεων... Τοτε θα ηταν καλες αυτες οι δυναμεις? Τοτε θα ειμασταν ανεξαρτητοι? Επεμβασεις στο εσωτερικο υπηρξαν , συμφωνω... Αλλα για το χαλι μας δεν φταινε τα χερουβιμ , τα ναφελιμ και οι μυστικες υπηρεσιες...

Δεν είπα ότι η νεοελλάδα είναι Η χώρα. Και φυσικά δεν έχει σχέση δυστυχώς με την αρχαία ελλάδα..
-----------------------------------------
Γιατι βλεπεις παντου εχθρους???!!!!

Οι εχθροί του ελληνισμού είναι τεράστιοι. Δεν κρατιέμαι, πες με όπως θες, αλλά δες το video
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δεν είπα ότι η νεοελλάδα είναι Η χώρα. Και φυσικά δεν έχει σχέση δυστυχώς με την αρχαία ελλάδα..

Ειδες που μενεις προσκολλημενος στο παρελθον?! Κοιτα το μελλον το οποιο δεν εχει σχεση με συνορα , με απειλες απο Βορρα και απο Ανατολη κτλ.. Ο κοσμος αλλαζει.. Καλο ειναι να αποδεχτουμε την αλλαγη χωρις φοβο για την συνυπαρξη μας με τους λαους.. Αυτες οι αποψεις που λεγονται περι ανωτεροτητας της Ελλαδας κτλ κτλ ειναι προιοντα του φοβου της αλλαγης.. Οταν οι ανθρωποι φοβουνται το καινουριο τοτε γαντζωνονται απο ο,τι πιο οικειο σε αυτους : τον εθνικισμο... Καλο ειναι να μην δινουμε σημασια στα μεσα που εντεχνως καποιο χρησιμοποιουν για να βαλουν ταμπελες στους λαους.. Πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και πολιτες αυτου του κοσμου..!

Οσο για το βιντεο δεν αξιζει καν να το δω... Αυτο ειναι προπαγανδα ... Καταδικαστεα... Λες και ολος ο κοσμος ειναι κατα της ελλαδας... Λες και ολοι μας φοβουνται και κινητοποιουνται εναντιον μας.. Αυτα ειναι προσπαθειες για να κοιμησουν τον λαο και να τον απομακρυνουν απο τα πραγματικα προβληματα.. Σε καποιο ποστ σου ειπες οτι δεν αποδεχεσαι το βιβλιο τοθ πλευρη και τωρα μου δινεις αυτο το λινκ?! Δεν σε καταλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Οι εχθροί του ελληνισμού είναι τεράστιοι. Δεν κρατιέμαι, πες με όπως θες, αλλά δες το video

https://www.youtube.com/watch?v=ZNE-QYcDk7E
Εδω ξαναδει βιντεο του "ξυπνηστεζωα" πρεπει να πω πως αυτα που ποσταρει για την νεα ταξη των πραγματων ,τις θεωριες του λιακοπουλου για τα ελοχιμ και νεφελιμ ειναι πιο ενδιαφερον απο την σιωνιστικη συνομωσια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Διαφωνείς σε κάτι με το video; Εδώ είναι το θέμα
-----------------------------------------
Ειδες που μενεις προσκολλημενος στο παρελθον?! Κοιτα το μελλον το οποιο δεν εχει σχεση με συνορα , με απειλες απο Βορρα και απο Ανατολη κτλ.. Ο κοσμος αλλαζει.. Καλο ειναι να αποδεχτουμε την αλλαγη χωρις φοβο για την συνυπαρξη μας με τους λαους.. Αυτες οι αποψεις που λεγονται περι ανωτεροτητας της Ελλαδας κτλ κτλ ειναι προιοντα του φοβου της αλλαγης.. Οταν οι ανθρωποι φοβουνται το καινουριο τοτε γαντζωνονται απο ο,τι πιο οικειο σε αυτους : τον εθνικισμο... Καλο ειναι να μην δινουμε σημασια στα μεσα που εντεχνως καποιο χρησιμοποιουν για να βαλουν ταμπελες στους λαους.. Πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και πολιτες αυτου του κοσμου..!

Οσο για το βιντεο δεν αξιζει καν να το δω... Αυτο ειναι προπαγανδα ... Καταδικαστεα... Λες και ολος ο κοσμος ειναι κατα της ελλαδας... Λες και ολοι μας φοβουνται και κινητοποιουνται εναντιον μας.. Αυτα ειναι προσπαθειες για να κοιμησουν τον λαο και να τον απομακρυνουν απο τα πραγματικα προβληματα.. Σε καποιο ποστ σου ειπες οτι δεν αποδεχεσαι το βιβλιο τοθ πλευρη και τωρα μου δινεις αυτο το λινκ?! Δεν σε καταλαβαινω...


Θα πω ένα πράγμα και αποχωρώ. Όταν κατηγορείς κάτι πρέπει:
Να ξέρεις τι είναι αυτό που κατηγορείς
Να ξέρεις γιατί το κατηγορείς

Χαίρετε. Και το video δεν έχει να κάνει με τον πλεύρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Διαφωνείς σε κάτι με το video; Εδώ είναι το θέμα
Ασφαλως και οχι ,η βικιπαιδεια ειναι μια αναξιοπιστη εγκυκλοπαιδεια και ενα τυχαιο βιντεο στο ιντερνετ χωρις πηγες προφανως και εμπνεει τεραστια εμπιστοσυνη , διοτι οπως ειπες οι αλλες πηγες που διαψευδουν τα λεγομενα σου ειναι αριστερες ενω αυτη ως μη αριστερη εχει δικιο.
Τελος παντων λες διαφορα συνεχεια εσυ χωρις να τα στηριζεις ασφαλως ειτε για το ταλμουδ ειτε για το ημερολογιο της αννας φραγκ (που ειναι γνησιο απο ερευνες του Netherlands Institute for War Documentation) ειτε για τον υπερανθρωπο του Νιτσε κτλ.
Οσο αναφορα το βιντεο ουδεποτε αποδεικνυει κατι ,μαλιστα οσο αφορα την γλωσσα ο μιβ ειχε ποσταρει παλαιοτερα σε ενα θεμα μια απαντηση που ειναι αρκετα ικανοποιητικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο, πάντως εγώ μπήκα στο θέμα μόνο και μόνο γιατί αν υπάρχει κάτι που να συνδέει την ελληνική γλώσσα με τον προγραμματισμό σε όρους επιστήμης υπολογιστών, την οποία και σπουδάζω, θέλω να το διαβάσω. Το link που έλαβα το εχω ξαναδιαβάσει, δε με κάλυψε επιστημονικά. Στον τομέα αυτό, πάντως, απλώς εκφράζω μια κάποια εμπιστοσύνη στον mmpf λόγω παρελθόντος και περιμένω κάτι που να με καλύψει, όπως είπα και στον ίδιο. Να ξεκαθαρίσω, όμως, ότι αυτο που με νοιάζει προς το παρόν ειναι να διαβάσω κάτι σχετικό και όχι να εκφέρω άποψη, που μπορεί όντως να έχω ή μπορεί και να μην έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Διαφωνείς σε κάτι με το video; Εδώ είναι το θέμα
-----------------------------------------



Θα πω ένα πράγμα και αποχωρώ. Όταν κατηγορείς κάτι πρέπει:
Να ξέρεις τι είναι αυτό που κατηγορείς
Να ξέρεις γιατί το κατηγορείς

Χαίρετε. Και το video δεν έχει να κάνει με τον πλεύρη

Kατηγορω την συνομωσιολογια και την αποψη οτι ολοι ζηλευουν τον ελληνικο πολιτισμο καθως και την αποψη σου για το οτι ο,τιδηποτε αριστερο ειναι αναξιοπιστο.
Την κατηγορω γιατι δεν εχει καμια βαση,δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα, ειναι σιγουρο οτι χρησιμοποιειται για να εξυπηρετησει συμφεροντα κομματων ( ευκολα καταλαβαινει κανεις ποιου) και γενικα οποιωδηποτε μπορει να ωφελουνται απο αυτες τις αποψεις. Το βιντεο δεν αποτελει καμια αξιοπιστη πηγη ξαναλεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top