Βαθμοί σε Διαγωνίσματα;

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,868 μηνύματα.
Για πείτε παίδες, τώρα που τελειώνει και το Α' τετράμηνο τους βαθμούς που γράψατε σε διαγώνισματα, είτε καλούς, είτε κακούς, είτε ειστε ικανοποιημένοι. Ο χαμηλότερος μου ηταν αρχαία με 15 και ο μεγαλύτερος βιολογία με 20. Καλη μας επιτυχία.
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα ο μικρότερος ήταν στα αρχαία 14 και ο μεγαλύτερος στην χημεία 19. Θα μπορούσα και καλύτερα...Το θέμα είναι ότι αύριο γράφω ιστορία και έχω μάθει 3 από τα 4 κεφάλαια δεν μπορώ να διαβάσω κάτι άλλο. Καλή επιτυχία με τους βαθμούς!
 

Emmanouela.

Νεοφερμένος

Η Emmanouela. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Για πείτε παίδες, τώρα που τελειώνει και το Α' τετράμηνο τους βαθμούς που γράψατε σε διαγώνισματα, είτε καλούς, είτε κακούς, είτε ειστε ικανοποιημένοι. Ο χαμηλότερος μου ηταν αρχαία με 15 και ο μεγαλύτερος βιολογία με 20. Καλη μας επιτυχία.
Ο μικρότερος μου φυσική 18 και ο μεγαλύτερος μου 20 σχεδόν σε ολα 🥹
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,868 μηνύματα.

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,868 μηνύματα.

Emmanouela.

Νεοφερμένος

Η Emmanouela. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ, συγχαρητήρια και σε εσένα !! Τα πηγαίνεις εξίσου εξαιρετικά !
 
Top