Βία και ξεκαθαρίσματα λογαριασμών

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
με αφορμη ενα γεγονος που εγινε στο σχολειο σημερα, δυο παιδια απ'τη ταξη μου πιαστηκαν στα χερια...τους χωρισαμε αλλα μετα το σχολασμα φεραν και παρεες εξω και εγινε χαμος. καταλαβαινω πως ως ανθρωποι φτανουμε στα ορια μας καποτε, αγανακτουμε ομως εσεις θεωρειτε τη βια ως λυση? πως πρεπει να λυνονται οι διαφορες?? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Γενικα,ειμαι κατα της βιας ,αλλα καποιοι τυποι μονο με ντου και ξυλο ,στρωνουν...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ναι, αν και δν εδιρα ποτε κανεναν {νταξ με την αδερφη μου παντα παιζουμε ξυλο αλλα αυτο ειναι για τη φαση} :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Βασικα το φαινόμενο είναι περισσότερο σύνηθες στ αγόρια πιστεύω... Πάντως νομίζω πως θα συμφωνήσω με το Χρήστο... Γενικά είμαι υπέρ του διαλόγου και θέλω να το συζητώ το θέμα(να 'ναι καλά κι ο Σωκράτης που με βοηθάει με τη διαλεκτική και τη μαιευτική). Όμως μερικές φορές φτάνω στο σημείο να πω "τα θέλει ο πρωκτός σου!". Βέβαια είναι λίγες αυτές οι φορές, αλλά και πάλι το λέω από μέσα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
τα οπισθεια μαρη δε μιλας κυριλατα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
τα οπισθεια μαρη δε μιλας κυριλατα :P

κι ο πρωκτός είναι η επιστημονική ονομασία! (αν δε κάνω λάθος φυσικά) άσχετο: είπες ο πατέρας σου είναι χειρουργός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ναι, χειρουργος ουρολογος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top