Βάσεις 2024 - Σε ποιο τμήμα περάσατε

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, με το καλό.
Αν δεν είσαι από κι κοντά, ελπίζω να σου αρέσει. Η Αλεξανδρούπολη είναι πολύ ωραία πόλη. Καλή αρχή και καλή φοιτητική ζωή.
Είμαι από Αλεξανδρούπολη είναι ωραία πόλη, αλλά ο κόσμος είναι πολύ κλειστός
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συγχαρητήρια, με το καλό.
Αν δεν είσαι από κι κοντά, ελπίζω να σου αρέσει. Η Αλεξανδρούπολη είναι πολύ ωραία πόλη. Καλή αρχή και καλή φοιτητική ζωή.
Αλλά οι φοιτητές παντού περνούν ωραία, εγώ δεν πέρασα κάπου φέτος
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Είμαι από Αλεξανδρούπολη είναι ωραία πόλη, αλλά ο κόσμος είναι πολύ κλειστός
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αλλά οι φοιτητές παντού περνούν ωραία, εγώ δεν πέρασα κάπου φέτος
Λυπαμαι μιχαελα και συμπαρισταμαι ( για τριχες την εχασες)..του χρονου ομως παμε δυνατα πολυ δυνατα..ε?
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφοριακά Συστήματα Μακεδονίας. Έχει γράψει 508 μηνύματα.

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Σημασία έχει ότι φέτος το έχασα, ναι του χρόνου δυνατα
Δεν φταις εσυ καλη μου ...αλλωνων πρεπει να τους κοψουνε ..αντε να μην πω τι... εσυ εισαι το θυμα.
ναι πιο δυνατα να τους παρουμε και τα στριγκακια.... αν τα φορανε ακομα.
 

UnderGroundGr

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Είπα στον γιο μου να δωσει και τριτη χρονια αλλά δεν αντέχει να ξαναδιαβάσει οικονομία, δεν του αρέσει καθόλου...:)
Είναι πολύ δύσκολο να ξαναδωσει κάποιο παιδί όλα τα μαθήματα. Εμεις παλιά κρατούσαμε αυτα που είχαμε καλες βαθμολογίες και δίναμε τα υπόλοιπα...
Σημασία έχει ότι φέτος το έχασα, ναι του χρόνου δυνατα
Οτι καλύτερο εύχομαι, καλη δυναμη!
 

jYanniss

Νεοφερμένος

Ο jYanniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Είμαι από Αλεξανδρούπολη είναι ωραία πόλη, αλλά ο κόσμος είναι πολύ κλειστός
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αλλά οι φοιτητές παντού περνούν ωραία, εγώ δεν πέρασα κάπου φέτος
Μην στεναχωριέσαι, του χρόνου θα το καταφέρεις, ούτε θα καταλάβεις ποτέ θα περάσει ο καιρός.

Εντάξι λογικό είναι να είναι λίγο πιο κλειστή σε σχέση με μεγάλες πόλεις, αλλά είμαστε και λίγο μακριά από μεγάλα αστικά κέντρα. Είναι πολύ καλύτερα πάντως σε σχέση με νότιο Ελλάδα.
Ειδικά όταν έμενα σε γειτονική χώρα σε πόλη 1/2m και εκεί πολύ ακοινώνητοι.

Υ.Γ Σε πια σχολή στοχεύεις;
 

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μην στεναχωριέσαι, του χρόνου θα το καταφέρεις, ούτε θα καταλάβεις ποτέ θα περάσει ο καιρός.

Εντάξι λογικό είναι να είναι λίγο πιο κλειστή σε σχέση με μεγάλες πόλεις, αλλά είμαστε και λίγο μακριά από μεγάλα αστικά κέντρα. Είναι πολύ καλύτερα πάντως σε σχέση με νότιο Ελλάδα.
Ειδικά όταν έμενα σε γειτονική χώρα σε πόλη 1/2m και εκεί πολύ ακοινώνητοι.

Υ.Γ Σε πια σχολή στοχεύεις;
Ίσως παιδαγωγικό, σε ποια πόλη έμενες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μην στεναχωριέσαι, του χρόνου θα το καταφέρεις, ούτε θα καταλάβεις ποτέ θα περάσει ο καιρός.

Εντάξι λογικό είναι να είναι λίγο πιο κλειστή σε σχέση με μεγάλες πόλεις, αλλά είμαστε και λίγο μακριά από μεγάλα αστικά κέντρα. Είναι πολύ καλύτερα πάντως σε σχέση με νότιο Ελλάδα.
Ειδικά όταν έμενα σε γειτονική χώρα σε πόλη 1/2m και εκεί πολύ ακοινώνητοι.

Υ.Γ Σε πια σχολή στοχεύεις;
Να μαντέψω που είναι πολύ αντικοινωνικοι, Κομοτηνή;
 

jYanniss

Νεοφερμένος

Ο jYanniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ίσως παιδαγωγικό, σε ποια πόλη έμενες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Να μαντέψω που είναι πολύ αντικοινωνικοι, Κομοτηνή;
Οχι, για το Πλοβντιβ έλεγα, είναι η δεύτερη μεγαλύτερη πόλη της Βουλγαρίας, έχω ζήσει κάποια χρόνια εκεί.
 

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Ακόμα ακούτε και εμπιστεύεστε αυτόν τον κομπογιαννίτη? Σχεδόν κάθε χρόνο πέφτει έξω και "παίζει" με τη ψυχολογία των παιδιών.

Συγχαρητήρια σε όλους, να το απολαύσετε στο μέγιστο γιατί πρόκειται για μία από τις πιο όμορφες και δημιουργικές στιγμές της ζωής σας.
Η πτωτική τάση φαινότανε, αλλά για την απόκλιση που σημείωσα και εγώ στο πόσο θα πέσουν και επειδή μιλάμε για Ιατρική, ήταν αρκετή (έπεσα έξω)...

Ας το πούμε έπεσα λιγότερο έξω σε σχέση με τους "έγκριτους".

Ωστόσο για 4η συνεχή χρονιά έπεσα διάνα στις ΕΒΕmin σε όλα τα Πεδία, απόκλιση 0,01-0,04...

Και δεν είμαι της φυσικομαθηματικης σχολής ή/και στατιστικής...
 

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που δεν πέρασε στις πανελληνιες όπως εγώ;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,529 μηνύματα.
Αναρωτιόμουν γιατί δεν ήταν ο δικός μου βαθμός στην βάση φέτος αφού κάθε χρόνο υπάρχουν 225 θέσεις στο εν λόγω τμήμα. Ανακάλυψα πως αυξήθηκαν.

IMG_6522.jpeg
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Αναρωτιόμουν γιατί δεν ήταν ο δικός μου βαθμός στην βάση φέτος αφού κάθε χρόνο υπάρχουν 225 θέσεις στο εν λόγω τμήμα. Ανακάλυψα πως αυξήθηκαν.

View attachment 135986
Μου έκανε εντύπωση που άλλαξαν τις θέσεις του τμήματος για 3 θέσεις και τελικά μπήκα να δω σύγκριση εισακτέων και υπάρχουν ~100 σχολές που αυξήθηκαν ή μειώθηκαν οι εισακτέοι το πολύ 5%, οι περισσότερες απλά πήγαν 1 πάνω ή κάτω. Εδώ έχει τμήματα που ζητάνε επί χρόνια μείωση εισακτέων και στο υπουργείο παίζουν τζόκερ για το ένα φοιτητ@ παραπάνω ή λιγότερο.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,648 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,529 μηνύματα.

evoseven07

Νεοφερμένος

Η evoseven07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα είναι κάποιος Α έτος παιδαγωγικό βολου είμαι σε β πτυχίο από πανελλήνιες;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Εδω ειναι τα συγκεντρωτικα αποτελεσματα για εισαγωγη στο πανεπιστημιο. Καλλιτεχνικη επιμελεια και clopyright ονειρων απο ''σφαγειον το υπαιθ''.

1722510568058.png

1722510621540.png
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,208 μηνύματα.
Εδω ειναι τα συγκεντρωτικα αποτελεσματα για εισαγωγη στο πανεπιστημιο. Καλλιτεχνικη επιμελεια και clopyright ονειρων απο ''σφαγειον το υπαιθ''.

View attachment 136138
View attachment 136139
μμ
που μπορω να βρω τις βασεις για τις σοβαρες παθήσεις;

επίσης το οτι χειρουργήθηκα δεν αναιρει το 5 τα εκατο, ετσι; :/: :worship:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
μμ
που μπορω να βρω τις βασεις για τις σοβαρες παθήσεις;

επίσης το οτι χειρουργήθηκα δεν αναιρει το 5 τα εκατο, ετσι; :/: :worship:
θα στις βρω εγω
Δεν εχει σημασια το χειρουργειο...οτι γραψει ο γιατρος στο χαρτι ισχυει.
Το χαρτι περνα απο ασχετη 7μελη επιτροπη οχι εσυ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top