Βάσεις 2024 - Σε ποιο τμήμα περάσατε

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.
δεν την περιμενα τετοια πτωση βάσεων ( 3ο πεδιο )
Συγχαρητηρια σε ολους , αλλα και στον @γιαννης_00 που είχε τις καλυτερες προβλεψεις !
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,893 μηνύματα.
View attachment 135760Έκλεισα την πόρτα εγώ φέτος παιδιά. 225 θέσεις μπήκα στην τελευταία. Έπιασε η τύχη μου φέτος. Ευχαριστώ Θεέ μου, ευχαριστώ.
Μπράβο κορίτσι μου. Αν και είχα την εντύπωση ότι ήθελες κτηνιατρική, μάλλον έχω χάσει επεισόδια (ένεκα η ηλικία βλέπεις :redface:)

Με το καλό! <3
 

BatGuin

Νεοφερμένος

Ο BatGuin αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

peter347

Νεοφερμένος

Ο peter347 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Που βλέπετε τις βάσεις ;
 

theodle

Νεοφερμένος

Ο theodle αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
https://www.minedu.gov.gr/news/5898...si-g-ypopsifion-etous-2024-stis-dimosies-saek

Εδω μπορειτε να δειτε τις βασεις , με λιγο ψαξιμο βεβαια
ξεφτιλίκια. Οι βάσεις στο πάτο του βαρελιού
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7,280 μηνύματα.
Μπράβο κορίτσι μου. Αν και είχα την εντύπωση ότι ήθελες κτηνιατρική, μάλλον έχω χάσει επεισόδια (ένεκα η ηλικία βλέπεις :redface:)

Με το καλό! <3
Ναι κτηνιατρική ήθελα αλλά σίγουρα δεν την έπιανα φέτος. Αυτή είναι η δεύτερή μου επιλογή.
 

Entropy24

Νεοφερμένος

Ο Entropy24 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οι ΗΜΜΥ του ΠΑΠΕΛ παρουσίασε μια αύξηση των 1400+ μορίων
 

Robert_6

Νεοφερμένος

Ο Robert_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
HMMY ΠΑΠΕΛ ΒΑΣΗ 11.923 !!! Π Ε Ρ Α Σ Α
 

tototony

Νεοφερμένος

Η tototony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αγγλική φιλολογια Θεσσαλονίκης !!!!!
 

artemis.lnrd

Νεοφερμένος

Η artemis.lnrd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών στο ΕΚΠΑ. Πρώτη μου επιλογή και πέρασα 3η έχω τρελαθεί από τη χαρά μου! 🥰❤️
 

theodle

Νεοφερμένος

Ο theodle αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

savvas l

Νεοφερμένος

Ο savvas l αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Τουρισμού Ιονίου και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα επειδή το έχω γούρι
Μπορεί κάποιος να στείλει τις βάσεις των 10% γενικά ή των ΓΕΛ γιατί δεν μου ανοίγει (θέλει αποσυμπίεση και δεν τη κάνει )
 

donut_daddy

Νεοφερμένος

Ο donut_daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κτηνιατρική ΑΠΘ!!!
 

Hased Babis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών στο ΕΚΠΑ. Πρώτη μου επιλογή και πέρασα 3η έχω τρελαθεί από τη χαρά μου! 🥰❤️
ΠΑΙΔΙΑ ΤΣΙΡΙΖΩ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΜΑΚ

Ο Πατήρ Turing και οι Άγιοι Von Neumann, Shannon, Dijkstra και η Αγία Lovelace να σας έχουν καλά

:popeanim:

Αμήν.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.
Καλησπέρα επειδή το έχω γούρι
Μπορεί κάποιος να στείλει τις βάσεις των 10% γενικά ή των ΓΕΛ γιατί δεν μου ανοίγει (θέλει αποσυμπίεση και δεν τη κάνει )
πες μας μια συγκεκριμενη σχολη , πως να τις στειλουμε ολες :popeanim:
 

savvas l

Νεοφερμένος

Ο savvas l αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Τουρισμού Ιονίου και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 495 μηνύματα.
Πάντως ναι ο Στρατηγακης παραλίγο να πατήσει μέσα στις βάσεις, η δικιά μου κατέβηκε 500 και κάτι μόρια και προέβλεπε αυξηση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top