Βάσεις 2024 - Προβλέψεις - Πίνακες Στατιστικών

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τα μορια μου 14680
Για αστυφυλακων:μου δίνει 14.160
 

sakplat

Νεοφερμένος

Ο sakplat αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μάλλον ο Γιάννης αναφερόταν για το μεσοδιάστημα από τη στιγμή ίδρυσης των τμημάτων κ μέχρι να περάσουν τη φετινή αξιολόγηση... Θα έπρεπε να το είχαν τσιμπήσει στα φροντιστήρια πιο νωρίς και να έστελναν ήδη κόσμο προς τα νέα τμήματα με την προοπτική κάποια στιγμή να πολυτεχνοποιηθουν..
 

Robert_6

Νεοφερμένος

Ο Robert_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεν είναι αντίστοιχο...λόγω ονομασίας: Ηλεκτρονικοί και ηλεκτρολόγοι μηχανικοί. Όλα πρώην ΤΕΙ είναι. Στην Ελλάδα τα πάντα θέμα χρόνου είναι άλλα κανείς δεν πιστεύει κανέναν- και δικαίως. Κι αν οι βάσεις στα νέα τμήματα δεν σημειώσουν θεαματική άνοδο -όπως πιστεύω- θα οφείλεται και στο ότι ακόμη δεν έχουν δημοσιευθεί οι ΚΥΑ αντιστοίχισης.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.
Μάλλον ο Γιάννης αναφερόταν για το μεσοδιάστημα από τη στιγμή ίδρυσης των τμημάτων κ μέχρι να περάσουν τη φετινή αξιολόγηση... Θα έπρεπε να το είχαν τσιμπήσει στα φροντιστήρια πιο νωρίς και να έστελναν ήδη κόσμο προς τα νέα τμήματα με την προοπτική κάποια στιγμή να πολυτεχνοποιηθουν..
Ευχαριστω sakplat
Αλλα και λιγο υπεθυνοτητα θελει παραπανω αμα κρατας κιμωλια..
Δηλαδη με τι καρδια στελνεις το αθηναιο παδι στο βολο των σχεδον 30 καθηγητων και χωρις ενεργεια αλλα οχι στα παδα των σχεδον 100 καθηγητων και με ενεργεια παραδοσιακα..λιγο ψαξιμο δεν βλαπτει να δεις το κοντινο μελλον...αυτη ειναι η δουλεια σου ,να τακτοποιησεις καλα τα ασχετα παιδια..εισαι ο θεος τους νομιζω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@γιαννης_00 επειδή από ότι βλέπω είσαι ο γκουρού της ομάδας, μπορείς να καμεις τις προβλέψεις σου για τα παρακάτω τμήματα ?

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠαΠει
Μηχανικών Πληροφορικής ΠαΔΑ
Πληροφορικής Χαροκόπειο
Πληροφορικής ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΣΟΕΕ

Ευχαριστώ
Καλησπερα
Με γλυτωσε απο δουλεια ο στρατηγακης..με τον οποιο συμφωνω
1721592592236.png

1721592562612.png

στο παδα διαφωνω
1721592751353.png

Λογω της μικρης πτωσης των βαθμων στην περιοχη και επειδη η σχολη ηταν παντα τοπ μοριων δεν την υπολογιζω πανω απο 15400-15500..ειναι και τεραστια (263) και κοβει μαλλον και μισους απο επαλ .

1721592927896.png
 

Συνημμένα

  • 1721592839378.png
    1721592839378.png
    13.4 KB · Εμφανίσεις: 9
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.
Δεν είναι αντίστοιχο...λόγω ονομασίας: Ηλεκτρονικοί και ηλεκτρολόγοι μηχανικοί. Όλα πρώην ΤΕΙ είναι. Στην Ελλάδα τα πάντα θέμα χρόνου είναι άλλα κανείς δεν πιστεύει κανέναν- και δικαίως. Κι αν οι βάσεις στα νέα τμήματα δεν σημειώσουν θεαματική άνοδο -όπως πιστεύω- θα οφείλεται και στο ότι ακόμη δεν έχουν δημοσιευθεί οι ΚΥΑ αντιστοίχισης.
Οκ.. εσυ εισαι στην σωστη πλευρα της ιστοριας και του αισθηματος επιλογης.
Εγω ειμια ταγμενος να ψαχνω καλες τρυπες γιατι με ενδιαφερει η ουσια .
Αντε να δουμε τι θα παιξει..
Πιστευω παντως οτι οι πολλοι γονεις ειναι σε αγνοια.
Εχω μορια παω στο γκρουπ των πολλων μοριων και οτι ειναι αυτο..δεν ειναι και τυχαιο . Που να ξερουν για καθηγητες και προγραμματα σπουδων και εργαστηρια..
Γιαγια περασα ηλεκτρολογος...αχ παναγια μου λαμπες θα αλλαζεις ? εγω δεν το λεω στο σουπερ μαρκετ αυτο ..θα λεω μηχανολογος ηλεκτρολογος... ενταξει γιαγια τους λαχανοντολμαδες μην ξεχασεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα μορια μου 14680
Για αστυφυλακων:μου δίνει 14.160
μεσα εισαι ..πηγαινε για αλεξισφαιρο και σφυρίχτρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Robert_6

Νεοφερμένος

Ο Robert_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γιαγια περασα ηλεκτρολογος...αχ παναγια μου λαμπες θα αλλαζεις ? εγω δεν το λεω στο σουπερ μαρκετ αυτο ..θα λεω μηχανολογος ηλεκτρολογος... ενταξει γιαγια τους λαχανοντολμαδες μην ξεχασεις.
Το περιγράφεις τέλεια και κλονίζεις τη βεβαιότητά μου για άνοδο. Με την ευκαιρία θέλω να πω ότι δεν έχω συναντήσει πιο προσηνή παρουσία στο διαδίκτυο. Στη σωστή πλευρά της ιστορίας είναι πάντα αυτός που διαθέτει ανθρωπογνωσία -και εσύ έχεις και με το παραπάνω.
 

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
😉😉😉
 

feni

Νεοφερμένος

Η feni αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Με 300 μόρια πάνω από ημμυ παπελ και 1500 πάνω από ημμυ ελμεπα πιστεύετε ότι είναι πιθανή η είσοδος σε κάποια από τις δύο σχολές;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.

feni

Νεοφερμένος

Η feni αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.
Του Στρατηγάκη την είδα και μου έκανε την καρδιά περιβόλι χαχαχα. Παρακολουθώ με πολύ ενδιαφέρον τα όσα γράφεις και η αλήθεια είναι ότι θέλω πολύ την γνώμη σου
καλα περιμενε πλιζ ... τωρα με δωσανε κεικ να φαω.
 

feni

Νεοφερμένος

Η feni αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.
Του Στρατηγάκη την είδα και μου έκανε την καρδιά περιβόλι χαχαχα. Παρακολουθώ με πολύ ενδιαφέρον τα όσα γράφεις και η αλήθεια είναι ότι θέλω πολύ την γνώμη σου
Καλα αυτοι στο ελμεπα ειναι ψιλοντουβαρια ..σε σχολη φυσικης εβαλαν βαρυ μαθημα την εκθεση..κατι ξερουν που δεν ξερω

1721596378691.png


περσινη βαση 9860 και εβε 9,87
φετος βαση ??? και εβε 9,72

Περυσι δηλωσαν 180 παιδια σοβαρα
1721596678993.png

και μπηκαν μονο 67 ..οι αλλοι μπηκαν αλλου..και η σχολη τραγικα αδεια.. 67/227... και φετος ιδιοι εισακτεοι και κατι παραπανω γιατι θα κοψουν τους μισους απο επαλ ( 13 παιδια)
1721597498323.png


1721596761472.png


Στο χωρο που κινηται η σχολη 8-9 δεν υπαρχει ανοδος βαθμων αν και δεν ειναι καθαρα τα στοιχεια..ουτε ομως και οι πλευρικες αποδοσεις ειναι κατι ιδιαιτερα καλυτερα.
επανω 24 κατω 23
εκθεση
φυσικη
χημεια
μαθηματικα
1721597202168.png

Ολα αυτα συνηγορουν οτι η σχολη θα κινηθει στα πλαισια της νεας πιο χαμηλης εβε (9,72) και παλι αδεια θα ειναι .. 170 παιδια της έλειπαν.
Ε πως να ανεβει ?το τσουβαλι πρωτα γεμιζει και μετα φουσκωνει
Επιασες ΕΒΕ δηλωσες μπηκες.
Συνεπως ειστε μεσα 100%

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι να κάνεις κι εσύ που έμπλεξες με όλους εμάς τους αγχωμενους!!!
Ναι αλλα το κεικ ηταν ωραιο..δροσερο..
Το ακριανο κομματι εχει το ιδανικο σιροπι.... το μεσαιο θελει ακομα ενα κλικ σιροπι παραπανω ..κατι θα βρω
 

feni

Νεοφερμένος

Η feni αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λένε ότι είσαι ο γκουρού.... κάτι θα ξέρουν. Σε ευχαριστώ πολύ για τον κόπο που έκανες . Καλή συνέχεια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.
Λένε ότι είσαι ο γκουρού.... κάτι θα ξέρουν. Σε ευχαριστώ πολύ για τον κόπο που έκανες . Καλή συνέχεια
α με αφηνεις ...ωραια εισαι ..δεν θες παπελ? καλα αντε πηγαινε θα το δεις το πρωι..να εχω και ανεση
 

feni

Νεοφερμένος

Η feni αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.

sakplat

Νεοφερμένος

Ο sakplat αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αφού έχεις κοινό Γιάννη, προχώρα😁
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.
Όχι όχι θέλω θέλω
Φενη κοιτα ..δεν εχει κανενα σασπενς το παπελ για σενα ... δεν ξερω αν εισαι αθηναια η πατρινια η ηρακλειωτισα ?... αλλα αμα θες παπελ κτυπας μια τυπικη μετεγγραφη και δεν βλεπεις ποτε το Ηρακλειο . ειναι και ακριβο..
Τωρα προχωραμε να το δουμε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,723 μηνύματα.
εδω ειναι οι συνετελεστες του παπελ ημμυ
σχεδον φλατ με αδικημενη την χημεια
1721599772381.png


Η εβε του 2023 στα 10,49 και τα μορια 10476
Η εβε του 2024 στα 10,33 και τα μορια ????

Την σχολη την δηλωσαν σοβαρα 270 ατομα
1721599871512.png


και μπηκαν 177...η σχολη εμεινε αδεια 177/203..φετος οι εισακτεοι ειναι παραπανω 215.

1721601773333.png


1721600364975.png


Στο χωρο βαθμων που κινηται η σχολη (10-11) εχουμε μια ελαφρα συσσωρευση παιδιων κατα 100 παιδια και εχουμε και πιεση απο δεξια κατα 130 παιδια
(βασικα η σχολη παιζει στην κατηγορια 9-10 αλλα δεν εχω στοιχεια και δεχθηκα τον αριστερο τοιχο της ομαδας 10-11)

1721600836909.png

Αυτη η ποσοτητα παραπανω παιδιων των 230 ειναι ικανη συν την νεα φήμη να δωσουν πιθανων την προσοτητα των (πολυ αισιοδοξα και τραβηγμενα) 40 εισακτεους που λειπουν ..
Οποτε μιλαμε σταθεροτητα και για ελαφρα αυξομειωση

η αποψη μου ειναι +- 100 ( 10376-10576)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top