Βάσεις 2024 - Προβλέψεις - Πίνακες Στατιστικών

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Ευχαριστώ το Γιάννη για την απάντησή του. Θέλω να ρωτήσω και το εξής.Ανακοίνωση των βάσεων να περιμένουμε ως 31/7/2024;
Ειπαν σιγουρα 30 ισως και 29 ...οποτε βαλε 29,30,31 /ιουλιου
Αυγουστο δεν παμε.
 

werwolf14

Νεοφερμένος

Ο werwolf14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι το μονο που καταλαβα ειναι οτι εχει 2,5 μορια για παντειο..
ψυχραιμια //ειναι αρκετα για παντειο..
Οταν ηρεμισεις θα μου γραψεις καθαρα για τα αλλα και θα τα δουμε,
Τωρα θα δουμε την ευθεια για παντειο
Αλλα για μενα πρεπει να περιμενεις ( εντος ημερας παντως) διοτι εχουμε τωρα ενα παιδακι στο εξωτερικο που ειναι σε κινδυνο υγειας.
εντάξει λοιπόν κανένα θέμα, στείλε το με την ησυχία σου όταν μπορείς. Ευχόμαι να πάνε όλα καλα με το παιδι ..
 

Μαρία 1975

Νεοφερμένος

Η Μαρία 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα
..κάποια εκτίμηση για χημικό Θεσσαλονίκης?Η κόρη μου είναι 330 μόρια κάτω από τη περσινή βάση.Πιστεύεις πως με 5 μόρια μπορεί να πάρει μετεγγραφή από Γιάννενα σε Θεσσαλονίκη? Ευχαριστώ πολύ
 

epos

Νεοφερμένος

Η epos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
@γιαννης_00 επειδή από ότι βλέπω είσαι ο γκουρού της ομάδας, μπορείς να καμεις τις προβλέψεις σου για τα παρακάτω τμήματα ?

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠαΠει
Μηχανικών Πληροφορικής ΠαΔΑ
Πληροφορικής Χαροκόπειο
Πληροφορικής ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΣΟΕΕ

Ευχαριστώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
εντάξει λοιπόν κανένα θέμα, στείλε το με την ησυχία σου όταν μπορείς. Ευχόμαι να πάνε όλα καλα με το παιδι ..
Το παιδι παει σουπερ . ο οργανισμος του τα πολεμησε ολα ... η μαμα κουλαρισε κατα το δυνατον ....μα να εισαι σε ξενο μερος και να μην ξερεις που να πας ειναι ζημια...ε?
Και παμε στην ψυχολογια του παντειου.
Ναι τα παιδια εγραψαν χειροτερα στην εκθεση και την ιστορια (30%).
εγραψαν κατι καλυτερα στα λατινικα και κατι χειροτερα αρχαια τα οποια αλληνοανερουνται ( συντελεστης 20%).
Αυτη η βαρια εκθεση και ιστορια θα μου εκανε για μια μοναδα κατω δηλαδη για 300 μορια αλλα εχουμε και αυξηση νεων υποψηφιων στο χωρο κατα 150 ... και η σχολη σου ειναι ή πλεον δημοφιλης ( το γιατι δεν το ξερω ) οποτε να μειωσουμε την ζημια στα 100-150 μορια...
βαση φετος στα 17400 απο 17520 περυσι
Πλαινες επιρροες δεν φαινονται να υπαρχουν ειναι και εκει χαλια
Οτι λεμε δεν βασιζονται σε αντικειμενικα στοιχεια ειναι μαντεψιες και μην τα δενεις.

Επανω το 2024
Η σχολη ανοικει στο μπλοκ βαθμων 16-17
σειρα μαθηματων
εκθεση
αρχαια
ιστορια
λατινικα
1721489173813.png

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@γιαννης_00 επειδή από ότι βλέπω είσαι ο γκουρού της ομάδας, μπορείς να καμεις τις προβλέψεις σου για τα παρακάτω τμήματα ?

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠαΠει
Μηχανικών Πληροφορικής ΠαΔΑ
Πληροφορικής Χαροκόπειο
Πληροφορικής ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΣΟΕΕ

Ευχαριστώ
ε δεν θες και πολλα ...ολες τις πληροφορικες θες
ιδρωσα που τα ειδα ..παω να αλαξω μπλουζακι και θα δουμε τι μπορουμε
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 313 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Καλησπέρα
..κάποια εκτίμηση για χημικό Θεσσαλονίκης?Η κόρη μου είναι 330 μόρια κάτω από τη περσινή βάση.Πιστεύεις πως με 5 μόρια μπορεί να πάρει μετεγγραφή από Γιάννενα σε Θεσσαλονίκη? Ευχαριστώ πολύ
καλημερα
νομιζω οτι γραψαμε για την χημεια ΑΠΘ ,,αν οχι ν ατο δουμε

Ειμαι ιδιαιτερα απαισιοδοξος για την μετεγραφη στο ΑΠΘ
Διοτι φετος ανοιξε η καβαλα..και η εικονα των 4 μοριων που ξεραμε... διοτι μονο τα ιωαννινα τροφοδοτουσαν το απθ ...τωρα θα ειναι και η πολυ μεγαλη σχολη της καβαλας ...202 παιδια καβαλα...186 απθ..223 Ιωαννινα
Η παρακτω εικονα θα αλλαξει προ τα επανω και μαλλον θα καθησει στα 6 μορια. σορρυ

1721492417044.png
 

marina.marina

Νεοφερμένος

Η marina.marina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
καλημερα
νομιζω οτι γραψαμε για την χημεια ΑΠΘ ,,αν οχι ν ατο δουμε

Ειμαι ιδιατερα απαισιοδοξος για την μετεγραφη στο ΑΠΘ
Διοτι φετος ανοιξε η καβαλα..και η εικονα των 4 μοριων που ξεραμε... διοτι μονο τα ιωαννινα τροφοδοτουσαν το απθ ...τωρα θα ειναι και η πολυ μεγαλη σχολη της καβαλας ...202 παιδια καβαλα...186 απθ
Η παρακτω εικονα θα αλλαξει προ τα επανω και μαλλον θα καθησει στα 6 μορια. σορρυ

View attachment 135470
καλημερα
νομιζω οτι γραψαμε για την χημεια ΑΠΘ ,,αν οχι ν ατο δουμε

Ειμαι ιδιαιτερα απαισιοδοξος για την μετεγραφη στο ΑΠΘ
Διοτι φετος ανοιξε η καβαλα..και η εικονα των 4 μοριων που ξεραμε... διοτι μονο τα ιωαννινα τροφοδοτουσαν το απθ ...τωρα θα ειναι και η πολυ μεγαλη σχολη της καβαλας ...202 παιδια καβαλα...186 απθ..223 Ιωαννινα
Η παρακτω εικονα θα αλλαξει προ τα επανω και μαλλον θα καθησει στα 6 μορια. σορρυ

View attachment 135470
Αχ βρε Γιάννη...μου έκανες την καρδιά περιβόλι 🥺
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Αχ βρε Γιάννη...μου έκανες την καρδιά περιβόλι 🥺
Mα δεν το γραψα για σενα ...κακως το διαβασες..
E αμα λεω καλα πραματα με κυνηγα η mammy

Αυτο τον πονο τον ξερω ...ειναι αβασταχτος και τον ενιωσα το 2018 ..αλλα τι πω..?

Ο μεγαλος πονος εχει 3 σταδια
1 θυμος
2 διαμαρτυρια και παραπονο
3 αποδοχη..

Τωρα ειμαστε στην ελπιδα
30/7 θα ειμαστε στο θυμο ( το απευχομαι πληρως)
Τον αυγουστο θα ειμαστε στην διαμαρτυρια '
Και τον σεπτεμβη στη αποδοχη και εκει θα κανουμε καλυτερα πραματα πιο δημιουργικα και θα εκμεταλευτουμε το ''καθε εμποδιο σε καλο''
 

Μαρία 1975

Νεοφερμένος

Η Μαρία 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ωχ και ήταν σίγουρη ότι θα είναι Θέσ/νίκη... Με 10%του χρόνου..?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Για νομική δπθ ενδιαφέρομαι, καθώς την έχασα πέρσι για 150 μόρια.
ε καλα εισαι ... 80% πιθανοτητες για μεσα .... το 6% παιζει απο 100 εως 350 μορια κατω.. και παντα κατω οχι επανω
γιατι να μην παιξει φετος στα 200 μορια κατω πχ.
Στην πολυ στραβη ( το απευχομαι) εχουμε και την σιγουρια του 4%
Καλη τυχη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωχ και ήταν σίγουρη ότι θα είναι Θέσ/νίκη... Με 10%του χρόνου..?
ε δενξερω μπορει να ειναι σε ευθεια γαι το χημικο.
ωχ γιατι με βαζεται να λεω κακα πραματα
του χρονου δηλαδη με το 6% δυστηχως ανεβαινει...αλλα σε εχω ..του παραχρονου με 4% πεφτει 400 μορια .

1721494206113.png


Αν πανε ολα στραβα και επειδη λευτα δεν εχουμε να τα σκορπαμε ...λεω να παμε γεωπονια ΑΠΘ που ειναι και σχετικη και μετα βλεπουμε τι κανουμε με το χημικο για 6% και 4%. Η μηπως ιατρικα εργαστηρια Διπαε ( βαρετα ειναι)?
Εχουμε και μια σχολαρα μηχανικων βιοιατρικης που εχει ενδιαφερον και χρημα αλλα ειναι αθηνα.
Αχ αυτα τα κοριτσια εχουν κολλησει με το ph και τα μπεικινκ παουντερ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μαρία 1975

Νεοφερμένος

Η Μαρία 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ!...είναι Γεωπονία ΑΠΘ έτσι καιαλλιώς.Έδωσε δεύτερη χρονιά πανελλήνιες...Ό,τι αποφασίσει!Είσαι πολύ αναλυτικός!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ!...είναι Γεωπονία ΑΠΘ έτσι καιαλλιώς.Έδωσε δεύτερη χρονιά πανελλήνιες...Ό,τι αποφασίσει!Είσαι πολύ αναλυτικός!
Α θελει να φυγει απο την γεωπονια και να παει χημεια...οκ δεν τις αρεσουν οι πασχαλιτσες.
Οκ ο ερωτας ειναι και τυφλος αλλα γεμιζει την ψυχη.

Ε τι να σε πω δεν ξερω ...και ποσα μορια εχει το κοριτσι αλλα δεν εχει σημασια
Δυστηχως βλεπω ανοδο στην χημεια απθ και 100-150 μορια.

Κανενα λογιστη καλο εχεις?
 

Μαρία 1975

Νεοφερμένος

Η Μαρία 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έχει 16495 για Χημεία Θεσ/νίκης.Αυτό το 3ο πεδίο με τις ιατρικές σχολές φταίει.Μια χαρά κοπέλα είναι ! Και μπορεί να επιλέξει!
 

marina.marina

Νεοφερμένος

Η marina.marina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Mα δεν το γραψα για σενα ...κακως το διαβασες..
E αμα λεω καλα πραματα με κυνηγα η mammy

Αυτο τον πονο τον ξερω ...ειναι αβασταχτος και τον ενιωσα το 2018 ..αλλα τι πω..?

Ο μεγαλος πονος εχει 3 σταδια
1 θυμος
2 διαμαρτυρια και παραπονο
3 αποδοχη..

Τωρα ειμαστε στην ελπιδα
30/7 θα ειμαστε στο θυμο ( το απευχομαι πληρως)
Τον αυγουστο θα ειμαστε στην διαμαρτυρια '
Και τον σεπτεμβη στη αποδοχη και εκει θα κανουμε καλυτερα πραματα πιο δημιουργικα και θα εκμεταλευτουμε το ''καθε εμποδιο σε καλο''
Το ξέρω ότι δεν το έγραψες για μένα αλλά είμαι στην ίδια μοίρα με την προλαλήσασα ...οπότε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Έχει 16495 για Χημεία Θεσ/νίκης.Αυτό το 3ο πεδίο με τις ιατρικές σχολές φταίει.Μια χαρά κοπέλα είναι ! Και μπορεί να επιλέξει!
οχι δεν λεω ..ναι μια χαρα ειναι το παιδι ...δεν υπονοουσα κατι.
ναι καταλαβα ...δεν νομιζω οτι θα εχουμε πτωση 300 μορια

Εχετε κανενα αδελφι να σπουδαζει θεσσαλονικη ή αλλου?
Μονο ο λογιστης μπορει να δωσει λυση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ξέρω ότι δεν το έγραψες για μένα αλλά είμαι στην ίδια μοίρα με την προλαλήσασα ...οπότε
τα αισθηματα ειναι δικαιωμα και φρι..και αμα ειναι και καλα ..τελεια
 

Μαρία 1975

Νεοφερμένος

Η Μαρία 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να' σαι καλά Γιάννη για τη συμπαράσταση! ..Είμαστε λίγο υπερευαίσθητες οι μαμάδες!..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.

Remlad

Νεοφερμένος

Ο Remlad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τι βάση πιστεύετε πως θα έχει το Παιδαγωγικό Δημ. Εκπαίδευσης του ΑΠΘ για το 6%; Λέτε να φτάσει μέχρι και 17.300;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Τι βάση πιστεύετε πως θα έχει το Παιδαγωγικό Δημ. Εκπαίδευσης του ΑΠΘ για το 6%; Λέτε να φτάσει μέχρι και 17.300;
Η περιοχη των 17300 μοριων ανοικει σε αλλες σχολες ( νομικες ψγχολογιες ) και μαλιστα ειναι καλη βαθμολογια για αυτες..
Προσπαθησαν πολυ να μπουν σε αυτες τις γκλαμουρατες και δεν εχουν ζοριστει ακομα για να τις παρατησουν αν και δεν εχουν ιδιαιτερα ζορια.
Εσυ εσαι εξαιρεση ..γεννηθηκες για δασκαλος αλλα δεν το ηξερες.
Την σχολη αυτη την δηλωνει τεραστιος αριθμος για το 6% (400 παιδια) για να παρει 11... αλλα εσυ δεν εχεις θεμα.
Η αποψη μου ειναι ..εκανα και κατι κολυβομετρησεις ..οτι θα εχεις μια ανοδο 600-700 μοριων απο την περσυνη βαση του 90%
16050 +600= 16650
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top