Βάσεις 10% από ΕΠΑ.Λ Α' Ομάδα

Apostolis V.

Νεοφερμένος

Ο Apostolis V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου το ξεκαθαρίσει αυτό? Προσωπικά είμαι από ΕΠΑΛ Α Ομάδα!! Και έδωσα δεύτερη φορά!!!!! Και δεν έχω καταλάβει ακόμα τι παίζει με αυτά τα ποσοστά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Φέτος πανελλήνιες έδωσε το 90% των μαθητών, ενώ το 10% αφορά άτομα τα οποία έχουν δώσει τις προηγούμενες χρονίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apostolis V.

Νεοφερμένος

Ο Apostolis V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Άρα εγώ ανήκω στο 10%!! Αυτό αλλάζει τίποτα στην όλη διαδικασία? Ή απλά είναι ενδεικτικά ποσοστά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Οσοι δινουν πανελλαδικες κανονικα, διαγωνιζονται για το 90% των θεσεων των πανεπιστημιων, ενω οσοι εδωσαν πανελλαδικες πιο παλια, μπορουν να καταθεσουν παλι μηχανογραφικο χωρις νεα εξεταση για το υπολοιπο 10% των θεσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top