Ας αλληλοβοηθηθουμε : )

Matenma

Νεοφερμένος

Η Matenma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παλια θέματα και σημειωσεις Βιοχημεια Ι, Βιολογια Ι, Ιατρικη Φυσικη και Πληροφορικη; Εχω αγχωθει για 1ο εξαμηνο και ηθελα να δω πως ειναι η εξεταση για να παρω μια ιδεα να μου φυγει το αγχος. Οποιος μπορει να βοηθησει θα ηταν υπεροχο.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Παλια θέματα και σημειωσεις Βιοχημεια Ι, Βιολογια Ι, Ιατρικη Φυσικη και Πληροφορικη; Εχω αγχωθει για 1ο εξαμηνο και ηθελα να δω πως ειναι η εξεταση για να παρω μια ιδεα να μου φυγει το αγχος. Οποιος μπορει να βοηθησει θα ηταν υπεροχο.

Kαλως ήρθες στο πανεπιστήμιο της Πάτρας μοιράζουν μόνο στα αδέλφια τους και στους φίλους τους 😍😍

Θυμάμαι στην ομαδική κάποια παιδιά να στέλνουν συγκεκριμένες ερωτήσεις από παλιά θέματα αλλά όταν τους λέγαμε να τα στείλουν ολόκληρα μας έγραφαν 🤡🤡

Πάω στην πρώτη που μόλις είχε βγει από βιολογία 1 να ρωτήσω τα θέματα και όσους ρώτησα μου είπαν δεν τα θυμόμαστε 😂

Μακάρι να βρεθεί κάποιος να ανεβάσει το drive αλλά και πάλι δεν είναι από όλες τις χρονιές είναι κάπως περιορισμένα

Μπορείς να αγοράσεις παλιά θέματα από copycat

Πάντως πληροφορική και ιατρική φυσική βάζουν στάνταρ θέματα

Βιολογία βάζουν πολλές λεπτομέρειες και βιοχημεία 1 έχει να κάνει με τις ορέξεις τους το 21 έβαλαν θέματα να περάσουν όλοι το 22 τους γάμησαν
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,064 μηνύματα.
Τι; Δεν μοιράζουν πια σημειώσεις οι παρατάξεις στα τραπεζάκια;

O tempora o mores

1700496387589.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Ε η ΔΑΠ ολο και κατι θα μοιραζει ...ειμαι καλα παιδια
Τωρα μοιρασαν στηθοσκόπια στο απθ.
 

cannot_log_in

Νεοφερμένος

Ο cannot_log_in αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κάποια λίγα περιέχονται εδώ
https://www.greekmeds.gr/forums/forum/106-ιατρική-σχολή-πάτρας/
 

Matenma

Νεοφερμένος

Η Matenma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ε η ΔΑΠ ολο και κατι θα μοιραζει ...ειμαι καλα παιδια
Τωρα μοιρασαν στηθοσκόπια στο απθ.
Στην πατρα μοιρασε η πκσ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κάποια λίγα περιέχονται εδώ
https://www.greekmeds.gr/forums/forum/106-ιατρική-σχολή-πάτρας/
Ευχαριστω πολυυυ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Kαλως ήρθες στο πανεπιστήμιο της Πάτρας μοιράζουν μόνο στα αδέλφια τους και στους φίλους τους 😍😍

Θυμάμαι στην ομαδική κάποια παιδιά να στέλνουν συγκεκριμένες ερωτήσεις από παλιά θέματα αλλά όταν τους λέγαμε να τα στείλουν ολόκληρα μας έγραφαν 🤡🤡

Πάω στην πρώτη που μόλις είχε βγει από βιολογία 1 να ρωτήσω τα θέματα και όσους ρώτησα μου είπαν δεν τα θυμόμαστε 😂

Μακάρι να βρεθεί κάποιος να ανεβάσει το drive αλλά και πάλι δεν είναι από όλες τις χρονιές είναι κάπως περιορισμένα

Μπορείς να αγοράσεις παλιά θέματα από copycat

Πάντως πληροφορική και ιατρική φυσική βάζουν στάνταρ θέματα

Βιολογία βάζουν πολλές λεπτομέρειες και βιοχημεία 1 έχει να κάνει με τις ορέξεις τους το 21 έβαλαν θέματα να περάσουν όλοι το 22 τους γάμησαν
Ωραια στο copycat εχει του 1821 θεματα οποτε δεν ειναι επιλογη.. ευχαριστω παντως
 

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
αν θες στείλε μου σε προσωπικό το μειλ σου να σου στείλω κάποια που έχω. μπορείς να με ρωτήσεις και ο,τι άλλο θες, είμαι 2ο οπότε τα χω φρεσκα🥲
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Ωραια στο copycat εχει του 1821 θεματα οποτε δεν ειναι επιλογη.. ευχαριστω παντως

Έχει και κάποια πιο πρόσφατα ούτως η άλλως η έδρα σε πολλά μαθήματα είναι ίδια εδώ και πολλά χρόνια

Μόνο το drive του τέταρτου εξαμήνου έχω δυστυχώς
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top