Αρχιτεκτονική Πάτρα ή Θεσσαλονίκη

Dionisis.l

Νεοφερμένος

Ο Dionisis.l αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα έχω τελειώσει 1ο έτος στην αρχιτεκτονική Πάτρας κάνω τώρα μηχανογραφικό 10% , σκέφτομαι το ενδεχόμενο μετακίνησης στη Θεσσαλονίκη αλλά λόγω καταλήψεων και αντιστοιχίας μαθημάτων μάλλον πάω ξανά από 1ο έτος , αν ξέρει να κάποιος τίποτα για την σχολή εκεί αλλά και για την Θεσσαλονίκη σαν πόλη θα τι εκτιμούσα να μοιραστεί στην εμπειρία του εδώ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Καλησπέρα έχω τελειώσει 1ο έτος στην αρχιτεκτονική Πάτρας κάνω τώρα μηχανογραφικό 10% , σκέφτομαι το ενδεχόμενο μετακίνησης στη Θεσσαλονίκη αλλά λόγω καταλήψεων και αντιστοιχίας μαθημάτων μάλλον πάω ξανά από 1ο έτος , αν ξέρει να κάποιος τίποτα για την σχολή εκεί αλλά και για την Θεσσαλονίκη σαν πόλη θα τι εκτιμούσα να μοιραστεί στην εμπειρία του εδώ.
Χμ... θες να συγκρινεις πατρα και θεσσαλονικη..ε δεν ξερω....το μονο που ξερω οτι εκει πανω θα φας καλα ..ειναι επιδέξιοι ανθρωποι και πιο τιμιοι.
Και οι σαλονικες ειναι ζαχαριτσες ...κατι η προφορα ειναι αλλιως... αλλα σε λιγο θα μιλας και εσυ ετσι.
Τωρα απο το τριμπούρδελο εκει δεν ξερω.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Dionisis.l

Νεοφερμένος

Ο Dionisis.l αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αν εννοείς τριμπούρδελο την Πάτρα ;.. δε ξέρω δεν θα το έφτανα μέχρι εκεί αλλά ε δεν τρελαίνομαι κιολας
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Αν εννοείς τριμπούρδελο την Πάτρα ;.. δε ξέρω δεν θα το έφτανα μέχρι εκεί αλλά σίγουρα δεν είναι και η πιο ευχάριστη εμπειρία ζωής , λίγο ο βλαχοεπαρχιωτισμός λίγο η ασχήμια της πόλης, λίγο ότι τα άτομα δεν πλησιάζονται σε γενικές γραμμές..
οχι οχι για την πατρα ..τριμπουρδελο ειναι το υποκοριστικο του απθ ετσι το λενε οι φοιτητες τους... το γιατι δεν το ξερω..για αστειο το λενε μαλλον.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top