Αρχιτεκτονική: Θεσσαλονίκη ή Πάτρα;

schrei-boom

Νεοφερμένος

Ο schrei-boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια χαρα. μολις εδωσα πανελληνιες και συγκεντρωσα 19946 μορια μαζι με το σχεδιο. θελω αρχιτεκτονικη. στο μηχανογραφικο μεχρι τωρα εχω βαλει με σειρα εμπ θεσσ πατρα χανια. αλλα εχω αμφιβολιες. δεν εχω ακουσει τπτ ιδιαιτερο για το πανεπιστημιο της θεσσαλονικης, ενω ακουω πλ καλα για πατρα και χανια. ποια πιστευεται οτι πρεπει να βαλω μετα την αθηνα? θεσ/κη η πατρα? (η ισως κρητη?) η μηπως αδικα μπαινω σε διλλημα και το απθ ειναι μια χαρα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
και γω αρχιτεκτονικη θελω αλλα εχω βαλει την πατρα δευτερη μετα βολο και μετα θεσσ. Απο οτι εχω μαθει ολες οι αρχιτεκτονικες πανω κατω ιδιες ειναι και της πατρας και της θεσσαλονικης ειναι καλες, απλος της θεσσαλονικης ειναι ποιο εικαστικη ενω της πατρας πλησιαζει πιο πολυ στο στυλ της αθηνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top