Αρχαία - Λογοτεχνία Εσπερινών Λυκείων 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Θέματα: www.ypepth.gr/docs/them_arx_kat_d_esp_no_0906.pdf
www.ypepth.gr/docs/them_neoel_kat_d_esp_no_0906.pdf

Απαντήσεις: www.kelafas.gr/Panellinies09/Esperina/logo_esp_kat_09_a.pdf

Η Λογοτεχνία μου φάνηκε πιο απαιτητική απο τα δικά μας. Εσείς τι γνώμη έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the mage

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Αλικαρνασσός (Ηράκλειο). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
λογοτεχνια δεν τα πολυπροσεξα αλλα τα αρχαια ηταν αν οχι ευκολακι, ωραια θεματακια για να γραψεις...Οχι σαν τα δικα μας με μπουρδες του στυλ "Ευδοξος ο Κνιδιος"... Καλα αυτο θα το θυμαμαι μια ζωη! Στο τσακ να μην γραψω τιποτα αλλα ειπα "δεν .....μπιπ" και με λιγη πονηρια κανα 7-8/10 απο αυτην τα εχω παρει (δεν εγραψα οτι ηταν λογιος μονο, ολα τα αλλα και εγω δεν ξερω πως, τα εβγαλα...).
Τουλαχιστον σε αυτα μπορουσες να ξεδιπλωσεις σκεψη κατι που ηταν μαλλον αγνωστη λεξη (που δεν την διευκρινισαν lol) στα του Γενικου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Πιο δυσκολα απο περσι τα θεματα των εσπερινων στη θεωρητικη....Ειδικα στην λογοτεχνια το ονειρο στο κυμα ειναι αρκετα απαιτητικο για εσπερινα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top