Αρρώστιες+Πανελλαδικές. Τι ισχύει σε αυτή τη περίπτωση;

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Σας έχει τύχει ποτέ να αρρωστήσετε ενώ προκείται να δώσετε μάθημα στις πανελλήνιες?

Εμένα δυστυχώς με έπιασε χθες...
Κατά τις 10 η ώρα το βράδυ ανέβασα 38 πυρετό, και σε μία ώρα ανέβηκε στα 39 και κάτι. Φρίκη σας λέω. Με είχε πιάσει πανικός επειδή δεν είχα προλάβει να κάνω καλά επανάληψη τα δύο τελευταία κεφάλαια και έκανα και εμετό.

Αναγκάστηκα να πάω σήμερα να γράψω με μία μόνο ώρα ύπνο..Ή γκρεμίστηκε κανένας φούρνος, ή απλά η τύχη ήταν μαζί μου, αν λάβει κανείς υπόψη ότι έγραψα αρκετά καλά τη στιγμή που περίμενα κάτω από τη βάση με τις συνθήκες που πήγα να γράψω.

Τέλος πάντων..Είμαι η μόνη, η συνέβει κάτι ανάλογο σε εσάς..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Σας έχει τύχει ποτέ να αρρωστήσετε ενώ προκείται να δώσετε μάθημα στις πανελλήνιες?

Εμένα δυστυχώς με έπιασε χθες...
Κατά τις 10 η ώρα το βράδυ ανέβασα 38 πυρετό, και σε μία ώρα ανέβηκε στα 39 και κάτι. Φρίκη σας λέω. Με είχε πιάσει πανικός επειδή δεν είχα προλάβει να κάνω καλά επανάληψη τα δύο τελευταία κεφάλαια και έκανα και εμετό.

Αναγκάστηκα να πάω σήμερα να γράψω με μία μόνο ώρα ύπνο..Ή γκρεμίστηκε κανένας φούρνος, ή απλά η τύχη ήταν μαζί μου, αν λάβει κανείς υπόψη ότι έγραψα αρκετά καλά τη στιγμή που περίμενα κάτω από τη βάση με τις συνθήκες που πήγα να γράψω.

Τέλος πάντων..Είμαι η μόνη, η συνέβει κάτι ανάλογο σε εσάς..?

Περαστηκα σου!! :) Κοιτα να εισαι προσεκτικη αυτες τις μερες και να τρως καλα και θα σου περασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κι εγω ψιλοαρρώστησα πριν την Έκθεση. Είχα πάρα πολύ βήχα, ένιωθα πολύ κουρασμένος και ήμουν και μπουκωμένος. Ευτυχώς δεν ανέβασα πυρετό :D (Και ευτυχώς ήταν Έκθεση, μετά μου πέρασε :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_111

Νεοφερμένος

Ο giorgos_111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ασήμι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω την επαθα πιο σοβαρα και θα παω για επαναληπτικες...by the way κανεις αλλος που θα δωσει επαναληπτικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
μια φιλη μου.
την επιασε γαστρεντεριτια και ήταν 3 μερες στο νοσοκομείο με ορούς κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Aχ τα παιδια που δινουν επαναληπτικες,περα απο το επιπλεον αγχος,την αναμονη κτλ εχουν το καλο οτι αποκλειουν περα απο τα περσινα θεματα ΚΑΙ τα θεματα που πεσαν σε εμας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ναι μόνο που το επίπεδο των επαναληπτικών είναι από λιγάκι έως πολύ πιο ανεβασμένο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Aχ τα παιδια που δινουν επαναληπτικες,περα απο το επιπλεον αγχος,την αναμονη κτλ εχουν το καλο οτι αποκλειουν περα απο τα περσινα θεματα ΚΑΙ τα θεματα που πεσαν σε εμας...

Άσε που χάνουν και ένα μήνα από το πιο ξέγνιαστο καλοκαίρι τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω ειχα ανεβασει 38+ πυρετο περυσι μια μερα μετα τη Βιολογια γενικης (και μια μερα πριν τα Μαθ. κατ). Στα μαθηματικα πηγα να γραψω με πυρετο, αυπνος και χαπακωμενος. :P Ευτυχως φετος μεχρι στιγμης χαιρω ακρας υγειας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
σήμερα εγραψα αρχαια με πυρετο. το κεφαλι μου θα εσπαγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εμένα στην Έκθεση ξαφνικά εκεί που καθόμουν, λίγο πριν μας μοιράσουν τα θέματα, με έπιασε κάτι, μάλλον αλλεργία. Είχα γίνει κόκκινη, με έπιασε φαγούρα, έτρεχαν τα μάτια μου, η μύτη μου... Τα τελείωσα όλα γρήγορα κι έφυγα, δεν άντεχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σύμφωνα με το νέο Προεδρικό Διάταγμα (/2011) που δημοσιεύθηκε στην εφημερίδα της Κυβέρνησης ισχύουν τα εξής:
Για τη διεξαγωγή των εξετάσεων αυτών στα μαθήματα που εξετάζονται σε εθνικό επίπεδο ορίζονται ως εξεταστικά κέντρα λύκεια της Αθήνας και της Θεσσαλονίκης και ανάλογα με τον αριθμό των υποψηφίων, μπορεί να ορίζονται εξεταστικά κέντρα και σε άλλες πόλεις της χώρας. Τα εξεταστικά κέντρα και η κατανομή των υποψηφίων σε αυτά ορίζονται με απόφαση του Υπουργού Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων.

«Για να συμμετάσχει μαθητής στις εξετάσεις, πρέπει το αργότερο εντός τριών (3) ημερών από την ημέρα εξέτασης του μαθήματος από το οποίο απουσίασε ή διέκοψε την εξέτασή του να καταθέσει ο ίδιος, εφόσον είναι ενήλικος, ή ο κηδεμόνας του στο Διευθυντή του Λυκείου: δικαιολογητικά ασθενείας από Δημόσιο Νοσοκομείο τα οποία φέρουν σφραγίδα Διευθυντή είτε Κλινικής ΕΣΥ ή Εργαστηρίου ή Πανεπιστημιακού Τμήματος ή Δημόσιου Κέντρου Υγείας, τα οποία φέρουν σφραγίδα του Διευθυντή του Κέντρου από τα οποία προκύπτει η αδυναμία του μαθητή να συμμετάσχει στην εξέταση».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top