Απώλεια δελτίου εξεταζομένου

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αμα χασει καποιος το δελτιο εξεταζομενου για τις πανελληνιες το σχολειο μπορει να τους δωσει αλλο ή δεν μπορει να δωσει τα υπολοιπα μαθηματα ???



:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Νομιζω πρέπει να το αναφέρεις στον/ην διευθυντή/ρια σου..και θα σου δώσουν καινουργιο...πρέπει ομως να πας από Δευτέρα!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Νομιζω πρέπει να το αναφέρεις στον/ην διευθυντή/ρια σου..και θα σου δώσουν καινουργιο...πρέπει ομως να πας από Δευτέρα!:iagree:

Ναι θα παω αυριο..ετσι κι αλλιως σημερα ειναι κλειστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
βασικά παρε και καμμια φωτο μαζι σου,μπας και σου ζητήσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
βασικά παρε και καμμια φωτο μαζι σου,μπας και σου ζητήσουν!

Βασικα τα θυμαμαι ολα οσα εγραφε και τον κωδικο ...φωτο ελπιζω να βρω καμια

Ελπιζω να μην εχω κανενα προβλημα με την διευθυνση ...
Παλι καλα που μου ηρθε φλασια να το ψαξω σημερα...



{P.s.}
Υπαρχει καποιο εγγραφο για τα δελτια ή τι γινεται σε περιπτωσεις που χαθει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάρε και μια υπεύθυνη δήλωση καλού-κακού μαζί σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω που το ειχα χασει μαζι με την ταυτοτητα μου οταν εδινα μου ειπαν θα μου βγαλουν αλλο αλλα ευτυχως τα βρηκε καποιος και τη γλυτωσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,003 μηνύματα.
Πάντως μην ανυσηχείς, αυτό έλλειπε να μη μπορεί να δώσει ο υποψήφιος τα μαθήματα επειδή έχασε το δελτίο! :)
(έχω ακούσει περίπτωση που μαθητής δεν το είχε μαζί του σε εξέταση και υπέγραψε κάτι ο διευθυντής του σχολείου σαν βεβαίωση και έγινε δεκτός)

Πήγαινε τη Δευτέρα να σου βγάλουν νέο με φώτο, ταυτότητα και βεβαίωση που είπε ο Γιώργος. :iagree: :bye:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και όταν γυρίσεις ενημέρωσε μας να ξέρουμε και εμείς τι θα γίνει άμα το χάσουμε :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Οκ παιδια ..Πηγα ...εμενα δεν μ'αφησαν να παω στο γραφειο καθηγητων ...αλλα πηγε η μαμα μ και συμπληρωσε μια δηλωση και
αυριο θα ειναι ετοιμο :iagree:


Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σε περίπτωση που ξαναδώσουμε βγάζουμε νέο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ναι αλλα θα εχεις τον ιδιο κωδικο με τον φετινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Φτου το έχασα και εγώ , μίλησα με τον διευθυντή και θα βγάλω αύριο καινούριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top