Από ΙΕΚ σε Πανεπιστήμιο, γίνεται;

kara1991

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια ειμαι στο ΙΕΚ Κερατσινιου,ειδικοτητα ναυτιλιακης κατευθυνσης,μετα απο μια αποτυχημενα προσπαθεια των πανελληνιων.Μου αρεσουν τα ναυτιλιακα,ομως δεν ειναι και το μοναδικο που θα με ενδιεφερε.Εχω ακουσει πολλα για τα ΙΕΚ(κατωτερα απ τα ΤΕΙ κλπ κλπ) και εχω την ορεξη να ξαναδωσω και αυτη την φορα πολυ σοβαρα,το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω τι να δηλωσω ακομα.
Θα ηταν σωστο πιστευετε να σταματαγα το ΙΕΚ στα μεσα του εξαμηνου για να ξαναδωσω πανελληνιες?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας Χαροκοπείου (Αθήνα). Έχει γράψει 584 μηνύματα.
ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι ρε συ.Σιγουρα,κανε μια προσπαθεια και σιγουρα θα περασεις :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
αφου σε λιγο καιρο τελιωνει το εξαμηνο βρε.. γιατι να τα παρατισεις?? μπορεις να τελιωσεις το εξαμηνο σου κ μετα να το παρατησεις..εαν εισαι σε διμοσιο ιεκ, σε πληροφορο οτι μετα τις διακοπες των χρηστουγεννων, οι μερες κανονικου μαθηματος πριν την "εξεταστικη" ειναι μετρημενες! αν δεν εχεις απουσιες, μπορεις τοτε να μην πατας καθολου και να διαβασεις για τις πανελληνιες... αν τα χεις παει καλα και στην προοδο, ακομα καλητερα γιατι ο βαθμος της εξεταστικης συνψηφιζετε με τον βαθμο της προοδου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kara1991

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αφου σε λιγο καιρο τελιωνει το εξαμηνο βρε.. γιατι να τα παρατισεις?? μπορεις να τελιωσεις το εξαμηνο σου κ μετα να το παρατησεις..εαν εισαι σε διμοσιο ιεκ, σε πληροφορο οτι μετα τις διακοπες των χρηστουγεννων, οι μερες κανονικου μαθηματος πριν την "εξεταστικη" ειναι μετρημενες! αν δεν εχεις απουσιες, μπορεις τοτε να μην πατας καθολου και να διαβασεις για τις πανελληνιες... αν τα χεις παει καλα και στην προοδο, ακομα καλητερα γιατι ο βαθμος της εξεταστικης συνψηφιζετε με τον βαθμο της προοδου!
Η αληθεια ειναι οτι στην προοδο τα πηγα μια χαρα,και δεν εχω και πολλες απουσιες...οποτε μπορω να το κανω!!!
Ευχαριστω!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top