Από Β κύκλο ΤΕΕ σε Ενιαίο

tasosss

Νεοφερμένος

Ο tasosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά.Διάσαβα σε ορισμένες σελίδες που βρήκα στο διαδύκτιο ότι έχω την δυνατότητα να γραφτώ στην Β τάξη ενιαίου λυκείου (είτε στο πρωινό τμήμα είτε στο εσπερινό) ως απόφοιτος Β κύκλου ΤΕΕ, ισχύει;Κι αν ναι, είναι πολύ αργά τώρα για να κάνω εγγραφή λέτε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1535

Νεοφερμένος

Ο ilias1535 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε φιλε μην μου βαζεις μπριζες και εσυ τωρα!!Αρχιζω και το σκεφτομαι σοβαρα αν και ειμαι 19 χρονων και εχω τελειωσει το 2008...δε ξερω με εβαλες σε σκεψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ναι ισχύει αυτό και γίνεται να γραφτείς. Αλλά όχι τώρα βρε. Από Σεπτέμβρη!!!! Τώρα στα μέσα της χρονιάς πώς να πας;; Δεν ξέρω βέβαια σε ποιά τάξη θα πας αλλά όταν ήμουν στην δευτέρα λυκείου ήρθε μία κοπέλα που είχε τελειώσει και αυτή Β κύκλο ΤΕΕ και την έβαλαν στην δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1535

Νεοφερμένος

Ο ilias1535 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πω πω!ξυραφι λεμε!!το οτι μιλαμε για σεπτεμβρη ,εννοιτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Γιατι δεν δινεις και εσυ ακομη μια φορα..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top