Απόκομμα τετράδιου πανελλήνιων

Kostakis45

Νεοφερμένος

Ο Kostakis45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα, ξέρει κανείς πως μπορώ να δω το απόκομμα του γραπτού της έκθεσης που δείχνει την αναλυτική βαθμολογία μου σε κάθε ερώτημα; (δεν εννοώ να πάρω αντίγραφο του γραπτού μου)
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Στο σχολείο σου τα έχουν τα αποκόμματα. Μπορείς να απευθυνθείς εκεί. Λένε ότι απαγορεύεται να τα δεις, αλλά δεν νομίζω να τεθεί θέμα να στα δείξει η Διεύθυνση του σχολείου σου :)
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Καλησπέρα, ξέρει κανείς πως μπορώ να δω το απόκομμα του γραπτού της έκθεσης που δείχνει την αναλυτική βαθμολογία μου σε κάθε ερώτημα; (δεν εννοώ να πάρω αντίγραφο του γραπτού μου)
ναι γινεται το εκανα και περυσι αλλα και φετος , μου δωσανε μια αιτηση να συμπληρωσω και να υπογραψω
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν γίνεται να τα δουν και οι καθηγητές χωρίς αίτηση. Θυμάμαι ότι επειδή είχα γράψει 100 (τω καιρώ εκείνω) στη λογοτεχνία, οι καθηγητές μου έκαναν αίτηση η οποία εγκρίθηκε για να μπορέσουν να δουν το γραπτό μου και να ξέρουν πώς με βαθμολόγησαν.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν γίνεται να τα δουν και οι καθηγητές χωρίς αίτηση. Θυμάμαι ότι επειδή είχα γράψει 100 (τω καιρώ εκείνω) στη λογοτεχνία, οι καθηγητές μου έκαναν αίτηση η οποία εγκρίθηκε για να μπορέσουν να δουν το γραπτό μου και να ξέρουν πώς με βαθμολόγησαν.
Υποθέτω για να έγραψες 100 θα σού είχαν δώσει όλες τις μονάδες παντού ; :P Δε νομίζω να χρειαζόταν να δουν το απόκομμα καν.

Για να δεις το γραπτό υπάρχει άλλη διαδικασία, καμία σχέση με το απόκομμα.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Υποθέτω για να έγραψες 100 θα σού είχαν δώσει όλες τις μονάδες παντού ; :P Δε νομίζω να χρειαζόταν να δουν το απόκομμα καν.

Για να δεις το γραπτό υπάρχει άλλη διαδικασία, καμία σχέση με το απόκομμα.
μηπως ξεφυγε ενα μηδενικο ? αλλιως δεν βρισκω λογο να δεις το γραπτο σου μιας και πηρε το απολυτο και να πληρωσεις κιολας διοτι δεν εχει καμια σχεση με το αποκομμα
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Νια βλακεία είπα. Γραπτό ήθελαν να δουν, αποκόμματα είδαν και μου είπαν κιόλας από που έχασα, ήθελαν να δουν τι έγραψα στο γραπτό για να ξέρουν τι εκτιμούν ρε παιδί μου οι βαθμολογητές, κάπως έτσι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top