Απουσιολόγοι

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Hmm, ε, άμα είναι έτσι, κι εγώ περιμένω το πρωί κάνα δεκάλεπτο πριν αρχίσω να βάζω. Αλλά δε θα κάτσω συνέχεια να κοιτάζω ποιος ήρθε και ποιος δεν ήρθε, έχω κι ένα μάθημα να προσέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ωχ Παναγία μου, μην τα πετάς έτσι αυτά.
εγω φταιω;;;η φαντασια μου βλεπεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
αυτο κι εγω το κανω!αν ομως δεν μπει ολη την ωρα την απουσια θα την παρει!

Εγώ πολλές φορές το ξεχνάω μετά. :P

Αλλά γενικά δεν έχουν σβηστεί πολλές απουσίες από εμένα. Μέχρι να φτάσουν στο όριο έβαζα κανονικά, μετά δεν τους άφηνα να φύγουν. Το πολύ να έχω καλύψει 10 απουσίες συνολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...έτσι, έτσι το ρουφιανίλικι να αρχίζει από νωρίς στην ζωή μας...

....και ο ποιανού του πέφτει βαρύ το απουσιολόγιο λόγω "συνείδησης" και "υπευθυνότητας" τάχα μου, ας το δώσει αλλού! δεν μας δίνουν και με το ζόρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Και εγώ στην Α γυμνασίου ήμουν απουσιολόγος....(κάτι χρόνια πριν)
Ποτέ μου δεν ρουφιάνεψα και ας ήμουν καινούρια στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ποτέ μου δεν ρουφιάνεψα και ας ήμουν καινούρια στο σχολείο.
ρε παιδια αλλο ρουφιανευω κι αλλο κανω σωστα τη δουλεια μου!και το λεω αυτο γιατι οταν εισαι εξω απο τον χορο αλλιως τα βλεπεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
...αν είναι να αρχίσεις από τώρα τα "πρέπει" βράστα :P

Με κάλυψε ο Αλέξανδρος. Να προσθέσω μόνο πως η ιδιότητα του απουσιολόγου, επιφέρει ευθύνες που συνεπάγονται τα πρέπει.
...έτσι, έτσι το ρουφιανίλικι να αρχίζει από νωρίς στην ζωή μας...

....και ο ποιανού του πέφτει βαρύ το απουσιολόγιο λόγω "συνείδησης" και "υπευθυνότητας" τάχα μου, ας το δώσει αλλού! δεν μας δίνουν και με το ζόρι.

Και εγώ στην Α γυμνασίου ήμουν απουσιολόγος....(κάτι χρόνια πριν)
Ποτέ μου δεν ρουφιάνεψα και ας ήμουν καινούρια στο σχολείο.
ρε παιδια αλλο ρουφιανευω κι αλλο κανω σωστα τη δουλεια μου!και το λεω αυτο γιατι οταν εισαι εξω απο τον χορο αλλιως τα βλεπεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Παράθεση από Αρκ:Βασανιζομενοι ανθρωποι που δεν εχουν ελευθερο χρονο και το σχολειο ειναι η ζωη τους. Τους λυπαμαι...
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=
Δηλαδή εγώ που είμαι απουσιολόγος τι έχω;Μήπως πρέπει να σε λυπάμαι εγώ γιατί το μυαλό σου είναι μέχρι εκεί που είναι και ο βαθμός σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ποιο το πρόβλημα με τους απουσιολογους ρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eίμαι απουσιολόγος και δε μου αρέσει, ούτε χαίρομαι γι' αυτό. :(

Εγώ πως θα κανω κοπανες; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
τι εγινε παλι ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω εκανα κοπανες και ως απουσιολογος, και απουσια στον εαυτο μου εχω βαλει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Α, εγώ δε βάζω σε κανέναν όταν φεύγουμε όλοι, το αφήνουμε στους καθηγητές και πολλές φορές ξεχνάνε κάποιον :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμεις μια φορα ειχαμε κανει ομαδικη κοπανα και αφησα το απουσιολογιο στη γραμματεια. Το πηρε η καθηγητρια και εγραψε "Ολοι αποντες", οποτε πηρε ολο το τμημα απουσια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Τζιμ δεν είναι αναγκαίο να το έχεις
Μην ψευτοκλαις γιατί ξέρεις ότι άμα δεν θες εσύ ως πρώτος καλύτερος το παίρνει ο επόμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγω οσες φορες λειπει ο απουσιολογος και γινομαι εγω, βαριεμαι αφορητα. Ολη τη διαδικασια!Τα παρακαλια των συμμαθητων, τις προσβολες, τις υπογραφες τα πηγαινελα...
Ο κανονικος απουσιολογος ειναι ανενδοτος στα παρακαλια και καλα κανει γιατι εκετελει διατεταγμενη υπηρεσια, ομως εγω τους λυπαμαι...
Τεσπα, ειναι επισης βαρεμενος με το σχολειο. Ζει για δαυτο.Οποτε και αυτον τον λυπαμαι. Οι γονεις του εχουν κωδικο στον υπολογιστη.Αυτος δεν εχει προσπαθησει καν να τον σπασει. Του λενε να γυρισει 11, γυρναει 10... Τι να πεις, δεν τον καταλαβαινω... Οι αλλοι απουσιολογοι ισως να ειναι αλλιως, ομως εγω αυτον ξερω μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Τζιμ δεν είναι αναγκαίο να το έχεις
Μην ψευτοκλαις γιατί ξέρεις ότι άμα δεν θες εσύ ως πρώτος καλύτερος το παίρνει ο επόμενος

Ναι, στο δικο μου σχολειο ΔΕΝ παει ετσι..Το εχω συζητησει κατι σελιδες πριν..Δεν ακουνε με τιποτα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια ετυχε και εγω να ειμαι απουσιολογοσ

σκετη πικρα
ευτυχωσ το δεχτηκε μια κοπελα και ολα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Κι γω ημουν καποτε!:D

Σιγα το πραμα....Πφφφ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εγω ειμαι τεμπελησ
ΔΕΝ ΤΙΣ ΜΠΟΡΩ ΤΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ[ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top