Απουσιολόγοι

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν μπορείς να φανταστείς για τι ατυχία μιλάμε. :P
Θα τύχει στην άλλη που δεν το θέλει με τίποτα:D:D:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Θα τύχει στην άλλη που δεν το θέλει με τίποτα:D:D:D.

Καμία δεν το θέλει συνέταιρε. Οπότε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Θα τύχει στην άλλη που δεν το θέλει με τίποτα:D:D:D.

Καμία δεν το θέλει συνέταιρε. Οπότε... :P

Ακριβώς.Τουλάχιστον αν τύχει σε μένα να δεχθεί να το μοιραστούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ναι, εντάξει, άλλο που δεν θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καμία δεν το θέλει συνέταιρε. Οπότε... :P
Συνέταιρε, έχει ξαναγίνει κλήρωση ανάμεσα στις δύο κοπέλες. Στην περσινή κληρώθηκε η Σύδνευ και το πήρε το απουσιολόγιο, τώρα αν κληρωθεί η άλλη κοπέλα δεν θα είναι αδικία(δεν λέω την άλλη λέξη) να μην το πάρει;!:P Ας αποδοθεί δικαιοσύνη λοιπόν:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Συνέταιρε, έχει ξαναγίνει κλήρωση ανάμεσα στις δύο κοπέλες. Στην περσινή κληρώθηκε η Σύδνευ και το πήρε το απουσιολόγιο, τώρα αν κληρωθεί η άλλη κοπέλα δεν θα είναι αδικία(δεν λέω την άλλη λέξη) να μην το πάρει;!:P Ας αποδοθεί δικαιοσύνη λοιπόν:ropalo:

Να μη γίνει κλήρωση. Να το πάρει η άλλη και να είναι πάτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Να μη γίνει κλήρωση. Να το πάρει η άλλη και να είναι πάτσι.
Χμ, το σωστό αυτό θα ήταν, αλλα η άλλη θα βγάλει μία γλώσσα ναααααααααααα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Χμ, το σωστό αυτό θα ήταν, αλλα η άλλη θα βγάλει μία γλώσσα ναααααααααααα!:P

Καλώς. Τότε να πιαστούν μαλλί με μαλλί για τα μάτια του απουσιολογίου.

Υγ. Σύδνευ κοπέλα μου, πριν αρχίσετε, βάλε μία κάμερα να πάρουμε μάτι το catfight σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καλώς. Τότε να πιαστούν μαλλί για τα μάτια του απουσιολογίου.

Υγ. Σύδνευ κοπέλα μου, πριν αρχίσετε, βάλε μία κάμερα να πάρουμε μάτι το catfight σας. :P
Και στο τέλος θα κατηγορήσει την Σύδνευ πως αυτή άρχισε τον καβγά γιατί έχει εμμονή με το απουσιολόγιο. :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Άμα χάσει η Σύδνευ, δε νομίζω να τα βάψει μαύρα για τις κατηγορίες της άλλης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Άμα χάσει η Σύδνευ, δε νομίζω να τα βάσει μαύρα για τις κατηγορίες της άλλης. :P
Αν την κατηγορήσει η άλλη, θα της πεί ο διευθυντής:"Μου ήθελες και καυγάδες με την Ιοκάστη(τυχαίο όνομα), πάρε το απουσιολόγιο για να μάθεις.(Θα τις δώσει και δύο φάπες)"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κι εγώ ήμουν αφηρημένη, αλλα όχι τόσο για να το πάρω κατα λάθος μαζί μου:P
Εγώ ήμουν τόσο αφηρημένη που ξεχνούσα πολλές φορές να βάλω απουσία σε κάποιους που έλειπαν και όταν το καταλάβαινε ο καθηγητής...:worry:άντε να του εξηγήσω πως δεν το είχα προσέξει ότι είχαν φύγει και δεν το έκανα επίτηδες...είχα και το κατηγορητήριο από τους συμμαθητές μου:mad: που έψαχναν αφορμές για να μου την λένε...εδώ πολλές φορές με φώναζε ο διευθυντής για να δικαιολογήσω απουσίες συμμαθητών μου που δεν είχα καταλάβει καν ότι έλειπαν....χαχαχα....τραγικόοοο:P!!!!Κάλυπτα εν αγνοία μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εγώ ήμουν τόσο αφηρημένη που ξεχνούσα πολλές φορές να βάλω απουσία σε κάποιους που έλειπαν και όταν το καταλάβαινε ο καθηγητής...:worry:άντε να του εξηγήσω πως δεν το είχα προσέξει ότι είχαν φύγει και δεν το έκανα επίτηδες...είχα και το κατηγορητήριο από τους συμμαθητές μου:mad: που έψαχναν αφορμές για να μου την λένε...εδώ πολλές φορές με φώναζε ο διευθυντής για να δικαιολογήσω απουσίες συμμαθητών μου που δεν είχα καταλάβει καν ότι έλειπαν....χαχαχα....τραγικόοοο:P!!!!Κάλυπτα εν αγνοία μου...:P
Κλασσικά κι εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αν την κατηγορήσει η άλλη, θα της πεί ο διευθυντής:"Μου ήθελες και καυγάδες με την Ιοκάστη(τυχαίο όνομα), πάρε το απουσιολόγιο για να μάθεις.(Θα τις δώσει και δύο φάπες)"

Και δαρμένη και με απουσιολόγιο; :P
Σύδνευ μη μας ακούσεις. Ακολούθησε άλλη τακτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Και δαρμένη και με απουσιολόγιο; :P
Σύδνευ μη μας ακούσεις. Ακολούθησε άλλη τακτική.
Ναι:(.

Φυσικά αστειεύομαι αγαπητή Σύδνευ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Εγώ είχα το απουσιολόγιο 4 χρόνια αλλά βρήκα ένα εκπληκτικό παιδάκι και αφού κλάφτηκα και ξανακλάφτηκα και ξανακλάφτηκα του το φόρτωσα !!

ΧΟΧΟΧΟ !!
:win:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Εγώ είχα το απουσιολόγιο 4 χρόνια αλλά βρήκα ένα εκπληκτικό παιδάκι και αφού κλάφτηκα και ξανακλάφτηκα και ξανακλάφτηκα του το φόρτωσα !!

ΧΟΧΟΧΟ !!
:win:

Πρεπει να νιωθεις πολυ περηφανη.

Χτυπησες και νικησες το συστημα.

Μετα απο 4 χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Προσπερνώντας την ειρωνεία αγαπητέ ,i do feel proud and relieved !! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top