Απουσιολόγοι

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
ένας ρόλος που ποτέ δεν πρέπει να δεχτείς. εγώ πήγα να γίνω στην 1η λυκείου και το έδωσα στον αναπληρωματικό από την πρώτη μέρα. σιγά μη χαλάσω τις δημόσιες σχέσεις μου. την επόμενη χρονιά δε είχαμε κάνει κοινόχρηστο το απουσιολόγιο και χαρίζαμε με μέτρο απουσίες έτσι ώστε ούτε ο απουσιολόγος τιμωρήθηκε και γλίτωσε και ο καθένας από 8-10 απουσίες περίπου. η τέλεια συνταγή, είμασταν γαμάτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Α ναι, τον ξέρω πολύ καλο παιδί, πηγαίναμε μαζί νηπιαγωγείο!
είμαστε 750000 κάτοικοι καλέ. Αν θέλεις να γίνεις λίγο πιο συγκεριμένος:P

τον λενε Χρηστο και μπαινει Γ γυμνασιου.τι αλλος θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
τον λενε Χρηστο και μπαινει Γ γυμνασιου.τι αλλος θες?
αριθμό ταυτότητας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
αριθμό ταυτότητας....

ειναι μυστικος πρακτορας του F.B.I. και δεν μπορει να αποκαλυψει κατι τετοιο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
ειναι μυστικος πρακτορας του F.B.I. και δεν μπορει να αποκαλυψει κατι τετοιο:lol:
μπαααα.... δεν είναι αυτος
αυτός που ξέρω εγώ είναι της CIA...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ήμουν.Κόντεψα να φάω και αποβολή επειδή έκρυβα απουσίες και "ξέχασα" να περάσω μια ημερήσια αποβολή.(αλλά αυτό ήταν πρώτη λυκείου,μετά έμαθα τους μυστικούς κώδικες για να κρύβω αθόρυβα)
Αλλά χαλάλι,θα μου λείψει το ροζ βιβλιαράκι και οι μουτζούρες στα χέρια μου απ΄το καρμπόν.Τον τελευταίο χρόνο βέβαια βαρέθηκα λίγο και το συμπλήρωνε η διπλανή μου ωσάν γιούρφτικο σκεπάρνι.Πάντως, αυτά περί σπασικλίασης και απουσιολογίου,στα σκουπίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω ημουν απουσιολογος και τα 6 χρονια...στην αρχη το παραδεχομαι ημουν σπασικλας το χα παρει πολυ σοβαρα και δεν χαριζομουν σε κανεναν....αλλα μετα χαλαρωσα πολυ και ειχα ΑΡΙΣΤΕΣ σχεσεις με ολους.στην Α λυκειου μαλιστα ημουν και προεδρος της ταξης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω ημουν απουσιολογος και τα 6 χρονια...στην αρχη το παραδεχομαι ημουν σπασικλας το χα παρει πολυ σοβαρα και δεν χαριζομουν σε κανεναν....αλλα μετα χαλαρωσα πολυ και ειχα ΑΡΙΣΤΕΣ σχεσεις με ολους.στην Α λυκειου μαλιστα ημουν και προεδρος της ταξης:D
:no1::no1:
το παν όταν είσαι απουσιολόγος είναι να έχεις καλές σχέσεις κ να είσαι φιλικός κ αγαπητός με όλους..έτσι κερδίζεις εύκολα την εύνοια των συμμαθητών σου!!;):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
:no1::no1:
το παν όταν είσαι απουσιολόγος είναι να έχεις καλές σχέσεις κ να είσαι φιλικός κ αγαπητός με όλους..έτσι κερδίζεις εύκολα την εύνοια των συμμαθητών σου!!;):lol:

Ναι, οκ συμφωνώ, το επιθυμητό είναι να υπάρχουν καλές σχέσεις με όλους. Αλλά άμα φεύγουν και την κοπανάνε, και μετά σε καβαλάνε και από πάνω, επειδή τους έβαλες την απουσία, όχι ρε φίλε... Ας αναλάβουν τις ευθύνες τους...

Μου φτάνει που έχω την γκρίνια των καθηγητών επειδή έχει μουτζούρες το απουσιολόγιο... Άλλη έννοια δεν είχα, να κάνω και καλά γράμματα...

Η ευθύνη είναι ευθύνη το είπα και πιο πάνω. Και ας είμαστε αντικειμενικοί... Οι καλές σχέσεις, βασίζονται στην ειλικρίνεια.
Και στην τιμιότητα. Έφυγες, έφυγες. Θα πάρεις και την απουσία. Δε θα μου τα πρήζεις εμένα μετά... Άμα είναι ο καθηγητής ντιπ για ντιπ, κάπως θα βρω τον τρόπο και δε θα στη βάλω. Μη μου ζητάς όμως να κάνω τα αδύνατα δυνατά... Τι είμαι, κορόιδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ναι, οκ συμφωνώ, το επιθυμητό είναι να υπάρχουν καλές σχέσεις με όλους. Αλλά άμα φεύγουν και την κοπανάνε, και μετά σε καβαλάνε και από πάνω, επειδή τους έβαλες την απουσία, όχι ρε φίλε... Ας αναλάβουν τις ευθύνες τους...

Μου φτάνει που έχω την γκρίνια των καθηγητών επειδή έχει μουτζούρες το απουσιολόγιο... Άλλη έννοια δεν είχα, να κάνω και καλά γράμματα...

Η ευθύνη είναι ευθύνη το είπα και πιο πάνω. Και ας είμαστε αντικειμενικοί... Οι καλές σχέσεις, βασίζονται στην ειλικρίνεια.
Και στην τιμιότητα. Έφυγες, έφυγες. Θα πάρεις και την απουσία. Δε θα μου τα πρήζεις εμένα μετά... Άμα είναι ο καθηγητής ντιπ για ντιπ, κάπως θα βρω τον τρόπο και δε θα στη βάλω. Μη μου ζητάς όμως να κάνω τα αδύνατα δυνατά... Τι είμαι, κορόιδο?

βέβαια συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!:no1:όλοι πρέπει να αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους όταν την κοπανάνε..κ μετά άμα τους βάλεις απουσία,τι σου λένε??εκφράσεις του τύπου "γιατί την έβαλες??δεν μπορούσες να την παραβλέψεις??"..σώθηκες τώρα!!αυτοί ειδικά που το κάνουν επάγγελμα το θέμα των απουσιών δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ναι, οκ συμφωνώ, το επιθυμητό είναι να υπάρχουν καλές σχέσεις με όλους. Αλλά άμα φεύγουν και την κοπανάνε, και μετά σε καβαλάνε και από πάνω, επειδή τους έβαλες την απουσία, όχι ρε φίλε... Ας αναλάβουν τις ευθύνες τους...

Μου φτάνει που έχω την γκρίνια των καθηγητών επειδή έχει μουτζούρες το απουσιολόγιο... Άλλη έννοια δεν είχα, να κάνω και καλά γράμματα...

Η ευθύνη είναι ευθύνη το είπα και πιο πάνω. Και ας είμαστε αντικειμενικοί... Οι καλές σχέσεις, βασίζονται στην ειλικρίνεια.
Και στην τιμιότητα. Έφυγες, έφυγες. Θα πάρεις και την απουσία. Δε θα μου τα πρήζεις εμένα μετά... Άμα είναι ο καθηγητής ντιπ για ντιπ, κάπως θα βρω τον τρόπο και δε θα στη βάλω. Μη μου ζητάς όμως να κάνω τα αδύνατα δυνατά... Τι είμαι, κορόιδο?


+1000000000000000. Ειδικά κάτι άτομα που συνέχεια απαιτούν να τις κρύψεις, σε θάβουν πίσω από την πλάτη σου και σε κοροιδεύουν και γενικά είναι τελείως αχάριστα. Αυτά είναι για σφαλιάρες. Και στο τέλος τι θα αποκομήσεις; Μία ωραιότατη αποβολή από τον διευθυντή! YUPPIE!
-----------------------------------------
Και στην τελική αδικείται μόνο ο απουσιολόγος! Γιατί είναι ο μόνος που όταν φύγει θα πάρει 1000% την απουσιούλα του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
+1000000000000000. Ειδικά κάτι άτομα που συνέχεια απαιτούν να τις κρύψεις, σε θάβουν πίσω από την πλάτη σου και σε κοροιδεύουν και γενικά είναι τελείως αχάριστα. Αυτά είναι για σφαλιάρες. Και στο τέλος τι θα αποκομήσεις; Μία ωραιότατη αποβολή από τον διευθυντή! YUPPIE!
-----------------------------------------
Και στην τελική αδικείται μόνο ο απουσιολόγος! Γιατί είναι ο μόνος που όταν φύγει θα πάρει 1000% την απουσιούλα του :P


Χα χα, ναι πράγματι... Είναι ο πρώτος που παρατηρούν ότι λείπει...
Τελικά το επάγγελμα έχει μόνο αρνητικά... Καθυστερείς να ξεκινήσεις τη γυμναστική, γιατί πρέπει να τους μετρήσεις όλους, μήπως λείπει κανείς, και άλλα πολλά κακά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Χα χα, ναι πράγματι... Είναι ο πρώτος που παρατηρούν ότι λείπει...
Τελικά το επάγγελμα έχει μόνο αρνητικά... Καθυστερείς να ξεκινήσεις τη γυμναστική, γιατί πρέπει να τους μετρήσεις όλους, μήπως λείπει κανείς, και άλλα πολλά κακά...

ναι όπως τα λες!!!είναι πολύ μεγάλη ευθύνη..από τη μία να προσέχεις μην το ξεχάσεις πουθενά,από την άλλη να τους μετρήσεις σωστά,να βάλεις σωστά τις απουσίες..τελικά άμα δεν είσαι απουσιολόγος,είσαι κ ξέγνοιαστος!!:iagree::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ποποπο απο οσα ακουω φενετε οτι ημουν ο ποιο φλου

δεν το εδινα καθολου σημασια

μια φορα ομωσ που εγινε κατι σαν επιθεωρηση απο τη δευτεροβαθμια ηηηη κατι τετοιο φοβηηφηκα για ποινεσ
ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ

κατα την αποψη μου ειναι το ποιο κουραστικο εγγραφο
γι αυτο το ειχα στο πεταμα
ευτυχωσ ηταν φιλοτιμοι καποιοι καθηγητεσ και το ταχτοποιουσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
To λιβανίζετε κάτι ώρες.
Είπαμε ή θα είσαι απουσιολόγος και θα βάζεις απουσίες ή μην το πάρεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
τα πραγματα δεν ειναι ετσι οπωσ ταλεσ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πώς είναι?
Γιατί και εγώ ήμουν και ξέρω τι δουλειά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
κοιτα αν εισαι απουσιολογοσ μπορεισ να κανεισ τα στραβα ματια [η να μην δινεισ καθολου σημασια στισ απουσιεσ οπωσ εκανα εγω και συνεχωσ με εκραζαν ]

οσο βρε συ για το μην το παρεισ εμασ στο σχολειο μου ηταν υποχρεωτικο[δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο διοτι δεν ασχοληθηκα με διαταγματα υπουργειου]


παντωσ εγω στη δευτερα λυκειου το ειχα αγγαρεψει αλλοου

στην τριτη εεεεεεεεεε για λιγο το δεχτηκε καποιοσ αλλοσ

αυτο εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
To λιβανίζετε κάτι ώρες.
Είπαμε ή θα είσαι απουσιολόγος και θα βάζεις απουσίες ή μην το πάρεις:P


Έτσι είναι τα πράγματα. Ο άλλος θα υποστεί τις συνέπειες των πράξεών του.... Άμα λάχει και είσαι τυχερός, και είναι ούφο ο καθηγητής, τότε κάποια ίσως χαριστεί.

Άμα θες να είσαι δίκαιος, τις βάζεις όλες. Και στον εαυτό σου άμα άργησες... Εγώ έχω βάλει και στον εαυτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Σόρι άλλα η φίλη μου όταν θα θέλει κοπάνα θα την γράψω. Ξέρει ότι αν δεν το κάνω θα φάω κράξιμο. Αν επιμένει να την χαρίσω τότε απλά με εκμεταλλεύεται και δεν καταλαβαίνει. Τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top