Απουσιολόγοι

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ πάντως όταν φεύγει κάποιος του βάζω απουσία για να μη βρω τον μπελά μου και αν δω ότι την επόμενη μέρα επέστρεψε στο σχολείο ζωντανός (:p) τη σβήνω πριν παραδώσω το χαρτάκι στη γραμματεία :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Εγώ πάντως όταν φεύγει κάποιος του βάζω απουσία για να μη βρω τον μπελά μου και αν δω ότι την επόμενη μέρα επέστρεψε στο σχολείο ζωντανός (:p) τη σβήνω πριν παραδώσω το χαρτάκι στη γραμματεία :p

μιλαμε εισαι μαφια,βασικα το χαρτακι το κοβει η καθηγητρια μας,αλλα αν φυγει καποιος τελευταια ωρα(πραγμα σπανια εως απιθανο)δεν βαζω απουσια αναλογα αν με παιρνει η οχι με τον καθηγητη που εχουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
ε ναι ρε συ,τι εσεις ετσι το εχετε?

Μέχρι πρότινος, τίποτα:D. Δε χρειαζόταν (τα χοντρά φύλλα που σου έλεγα). Τώρα, έχουμε αυτά με τα λεπτά, και είναι μπλιαχ.
Ας ήθελα να ξέρω τί κάνουν τα αντίγραφα των φύλλων (κανείς δε τα χρησιμοποιεί όταν τελειώνει η χρονιά). Δε θα έπρεπε να μας τα δίνουν, ως ενθύμιο;:P

Εγώ πάντως όταν φεύγει κάποιος του βάζω απουσία για να μη βρω τον μπελά μου και αν δω ότι την επόμενη μέρα επέστρεψε στο σχολείο ζωντανός (:p) τη σβήνω πριν παραδώσω το χαρτάκι στη γραμματεία :p

Καλά, πώς τη σβήνεις; Αφού για να τη σβήσεις, θέλει και την υπογραφή του καθηγητή μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος, τίποτα:D. Δε χρειαζόταν (τα χοντρά φύλλα που σου έλεγα). Τώρα, έχουμε αυτά με τα λεπτά, και είναι μπλιαχ.
Ας ήθελα να ξέρω τί κάνουν τα αντίγραφα των φύλλων (κανείς δε τα χρησιμοποιεί όταν τελειώνει η χρονιά). Δε θα έπρεπε να μας τα δίνουν, ως ενθύμιο;:P



Καλά, πώς τη σβήνεις; Αφού για να τη σβήσεις, θέλει και την υπογραφή του καθηγητή μετά
.

Γράφω το προσήλθε κάτω από την υπογραφή του καθηγητή και είμαι μια χαρά :P. Πιάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
γιατι να στα δωσουν?:Pνα χεις να λες αυριο μεθαυριο στο παιδι σου οτι αυτο ειναι απο την εποχη που ησουν απουσιολογος:P βασικα περα του οτι τα χρειαζωνατι κατα τη διαρκεια της χρονιας σε περιπτωση που γινει καμια μακακια,τα κρατανε και σε αρχειο ολα μαζι,γιατι πριν λιγο καιρο που εψαχνα ενα βιβλιο που μου ειχε ζητησει ενα καθηγητης να του βρω βρηκα αυτο το αρχειο και ηταν ολα εκει περα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μπα, εμάς τα πετάνε.

Και δε φαίνονται κιόλας. Μας έχουν δώσει κάτι καρμπόν (τα τσιγγουνεύτηκαν), και οι αρχές των ονομάτων ή οι τελευταίες στήλες των μαθημάτων δε φαίνονται καθόλου.

Γράφω το προσήλθε κάτω από την υπογραφή του καθηγητή και είμαι μια χαρά . Πιάνει..

? Κανονικά στις "Παρατηρήσεις" μπαίνει το "προσήλθε".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μπα, εμάς τα πετάνε.

Και δε φαίνονται κιόλας. Μας έχουν δώσει κάτι καρμπόν (τα τσιγγουνεύτηκαν), και οι αρχές των ονομάτων ή οι τελευταίες στήλες των μαθημάτων δε φαίνονται καθόλου.



? Κανονικά στις "Παρατηρήσεις" μπαίνει το "προσήλθε".

Αυτό δεν το ήξερα :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δεν έχω αναλάβει ποτέ το απουσιολόγιο (αν και το δικαιούμουν) αλλά τώρα στη κατεύθυνση μου το φόρτωσαν με το έτσι θέλω.:(Παρολαυτά επειδή ακριβώς δεν ήθελα να το πάρω ,κάνω τη χαζή και δε βάζω σε κανένα απουσία αν κάνει κοπάνα εκτός κι αν αντιληφθεί ο καθηγητης οτι λείπει και την βάλει ο ίδιος..:xixi:
Χρέος του καλού απουσιολόγου =συμπαράσταση στους ερωτευμένους κοπανατζήδες :P

εδιτ:τι προκαταλήψεις είναι αυτές με τους απουσιολόγους πια;;!!Παιδιά όπως όλοι είναι κι αυτοί !!Πως έτυχε να έχουν το απουσιολόγιο δε σημαίνει οτι είναι σπασίκλες.Σπασίκλας μπορεί να είναι και ένας μαθητής του 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
και εμεις τι θα κανουμε κλεφτες θα γινουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν έχω αναλάβει ποτέ το απουσιολόγιο (αν και το δικαιούμουν) αλλά τώρα στη κατεύθυνση μου το φόρτωσαν με το έτσι θέλω.:(Παρολαυτά επειδή ακριβώς δεν ήθελα να το πάρω ,κάνω τη χαζή και δε βάζω σε κανένα απουσία αν κάνει κοπάνα εκτός κι αν αντιληφθεί ο καθηγητης οτι λείπει και την βάλει ο ίδιος..:xixi:
Χρέος του καλού απουσιολόγου =συμπαράσταση στους ερωτευμένους κοπανατζήδες :P

εδιτ:τι προκαταλήψεις είναι αυτές με τους απουσιολόγους πια;;!!Παιδιά όπως όλοι είναι κι αυτοί !!Πως έτυχε να έχουν το απουσιολόγιο δε σημαίνει οτι είναι σπασίκλες.Σπασίκλας μπορεί να είναι και ένας μαθητής του 10.

Τς, τς, τς... :P

Και οι μη ερωτευμένοι;:P

Πάντως τόσον καιρό που είμαι απουσιολόγος και που μου συμπεριφέρονται σαν το σπασικλάκι εξαιτίας της σχολαστικότητάς μου με τις απουσίες, απορώ πώς δεν έχω γίνει όντως το μεγαλύτερο σπασικλάκι του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το απουσιολογιο ειναι ενα δημοσιο εγγραφο..δεν μπορει ο χ,ψ να επεμβαινει στο να σβηνει απουσιες(αν και αυτο ειναι γνωστο οτι γινεται συχνα)
προκειται για παραποιηση δημοσιου εγγραφου και εχουν τιμωρηθει απουσιολογοι για αυτο..
ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του,αρα και για τις απουσιες του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
να και ο κουγιας του φορουμ:P

ακους κροοκ θα παμε ολοι φυλακη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ρε συ χαλαρωσε..δεν ειπα οτι δεν θα προσπαθησω να συγκαλειψω καποιον που λειπει,απλα το σπαστικο ειναι που κανουν κοπανες ενω ειναι στο οριο των απουσιων και μετα κλαιγονται σε απουσιολογους και καθηγητες..
και οσο για αυτο που ειπα οτι ειναι δημοσιο εγραφο και οτι καποιοι απουσιολογοι τιμωρηθηκαν,μας το ειπε η υπευθυνη του τμηματος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τς, τς, τς... :P

Και οι μη ερωτευμένοι;:P

Πάντως τόσον καιρό που είμαι απουσιολόγος και που μου συμπεριφέρονται σαν το σπασικλάκι εξαιτίας της σχολαστικότητάς μου με τις απουσίες, απορώ πώς δεν έχω γίνει όντως το μεγαλύτερο σπασικλάκι του κόσμου.


χεχε..όλο και κάτι κάνουμε και για αυτούς..:xixi:

@θεοδώρα:να πάνε να πνιγούνε κι αυτοί και τα έγγραφα τους.Γραμμένα τα έχω.:PΠρώτα οι φίλοι και μετά οι νόμοι τους.
Πάντως για να πω την αλήθεια εκνευρίζομαι όταν κάποιοι έχουν την απαίτηση να τους σβήσω απουσίες λες και είμαι μάγος ή να υπογράψω οτι προσήλθαν αντί για τον καθηγητή..:mad:Είπαμε να κάνω τα στραβά μάτια όταν μπορώ αλλά όχι να κάνω και τετοιες τσατσιές και ατιμίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα τοτε που ημουν απουσιολογος (Α' Λυκειου) με ενημερωνανε απο την προηγουμενη μερα ορισμενοι(-ες κατα βαση): "αυριο 1η ωρα δεν θα 'ρθω, ξερεις τι πρεπει να κανεις". :P Και αν τυχον δεν τους καλυπτα ετρωγα τρελο πρηξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
τωρα σοβαρα πιστευετε οτι υπαρχει περιπτωση να παει καποιος απο εμας φυλακη?!στο
Ελλαντα ζουμε

οσο για αυτους που λετε και εμενα μου τη δινουν γιατι απο τη μια σε βριζουν και απο την αλλη σε παρακαλουν γονατιστοι,αλλα δεν αξιζει να τους δινεις σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
η διπλανή μου(και πολύ φίλη μου) είναι απουσιολόγος και είναι μέσα σ'όλα,δεν είναι σπασικλάκι ή κάτι...είναι μέσα σε όλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χεχε..όλο και κάτι κάνουμε και για αυτούς..:xixi:

@θεοδώρα:να πάνε να πνιγούνε κι αυτοί και τα έγγραφα τους.Γραμμένα τα έχω.:PΠρώτα οι φίλοι και μετά οι νόμοι τους.
Πάντως για να πω την αλήθεια εκνευρίζομαι όταν κάποιοι έχουν την απαίτηση να τους σβήσω απουσίες λες και είμαι μάγος ή να υπογράψω οτι προσήλθαν αντί για τον καθηγητή..:mad:Είπαμε να κάνω τα στραβά μάτια όταν μπορώ αλλά όχι να κάνω και τετοιες τσατσιές και ατιμίες!
αυτο εννοω,οπως ειπα παραπανω θα συγκαλειψω παιδια αλλα ως ενα σημειο..
-----------------------------------------
δεν μιλησα για φυλακη baki..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ενα τοσο σοβαρο αδικημα τιμωρειται με 6 μηνες φυλακισει theodora το λεω εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
την γνωμη μου ειπα,ενταξει το τοσο μην το κανεις τοσο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top