Απουσίες - Πρόγραμμα διαβάσματος

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω...απο απουσιες πως πατε? ποτε σκεφτεστε να σταματησετε?? αα..εχετε βγαλει κπ προγραμμα για διαβασμα απο δω και περα?? για πειτε..φανταζομαι τελειωσατε την υλη γενικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω...απο απουσιες πως πατε? ποτε σκεφτεστε να σταματησετε?? αα..εχετε βγαλει κπ προγραμμα για διαβασμα απο δω και περα?? για πειτε..φανταζομαι τελειωσατε την υλη γενικα...



χαχαα!!!
τι μου θύμισες...
βαριόμουν να διαβάσω φέτος και έλεγα στους γονείς μου και καλά ότι πάω σχολείο για να παρακολουθώ...:)και δεν πήγα μόνο τις 3 τελευταίες μέρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
χαχα..τωρα ειδα την απαντηση σου και τα θυμηθηκα κι εγω...πως περασε ο καιρος...ουτε καταλαβα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
χαχα..τωρα ειδα την απαντηση σου και τα θυμηθηκα κι εγω...πως περασε ο καιρος...ουτε καταλαβα!!
εγω να δεις.......:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ πάλι δυο βδομάδες πριν το Πάσχα έκοψα τελείως τη Γενική Παιδεία γιατί έκοβα φλέβες και ήταν τελείως χαμένος χρόνος. Κατεύθυνση πήγαινα σχεδόν μέχρι το τέλος γιατί βαριόμουν όλη μέρα σπίτι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top