Απουσίες Γιορτών

joan_0637

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα!Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς αν οι απουσίες των σχολικών γιορτών καταχωρούνται επίσημα;Δηλαδή αν όντως μετράνε στις απουσίες ή απλά τις γράφουν για να τις γράφουν!
Γιατί ένας καθηγητής μου στο φροντιστήριο επέμενε πως στο σχολείο μας δουλεύουν όταν λένε πως παίρνουμε απουσίες σε γιορτές,εκδρομές κλπ,για να μην καταλήξουν να τις κάνουν μόνοι τους! 'Εψαξα μήπως βρω κάτι σχετικό,αλλά δν βρήκα άκρη!Αν το γνωρίζει σίγουρα κάποιος,ας βοηθησει!

(Καταλαβαίνετε,εν όψει πολυτεχνείου,είναι φλέγον θέμα!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Σε εμάς πάντως τις έβαζαν κανονικά (μάλιστα όταν η γιορτή γινόταν εκτός σχολείου έπρεπε να φέρνουμε χαρτάκι με το όνομα μας και να το δίνουμε στην υποδιευθύντρια. εγώ μία φορα έγραψα το δικό της :p)

Σιγά ρεϊ αν δεν είναι πριν τις 10 καλά είναι πήγαινε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμας παντα εβαζαν απουσιες, αλλα ποτε δεν πηγαινα! Σιγα μη χαλουσα τον υπνο μου για να παω να κοψω φλεβα! :P Πηγαινα μονο στην 28η Οκτωβριου για να παρω το αριστειο (ε, ηθελα να ψωνιστω κι εγω λιγουλακι τι θελετε; :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joan_0637

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μακάρι να ήταν θέμα ύπνου...άλλα έχω ένα διαγώνισμα κ ένα μάθημα, που πρέπει να χωρέσω σ'αυτό το δευτεριάτικο πρωινό...!!!Και δν θέλω να μαζέψω κ τσάμπα απουσίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μακάρι να ήταν θέμα ύπνου...άλλα έχω ένα διαγώνισμα κ ένα μάθημα, που πρέπει να χωρέσω σ'αυτό το δευτεριάτικο πρωινό...!!!Και δν θέλω να μαζέψω κ τσάμπα απουσίες!
Σιγα τις απουσιες... Εγω τις 2 τελευταιες χρονιες του Λυκειου εφτασα στο οριο :P (καλα πες η Β' Λυκειου δεν πιανεται, ηταν λογω προβληματος υγειας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
.. Χώρεσέ τα όπως θα το έκανες αν δεν ήταν η γιορτή :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αν δεν εβαζαν απουσιες δεν θα πηγαινε και κανενας... Εγω πηγαινω να μη παρω τις απουσιες να τις κανω καποια αλλη μερα που θα εχω βαρετο προγραμα..!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν δεν εβαζαν απουσιες δεν θα πηγαινε και κανενας... Εγω πηγαινω να μη παρω τις απουσιες να τις κανω καποια αλλη μερα που θα εχω βαρετο προγραμα..!
:)
Εγω αναμεσα στη γιορτη και σε ενα βαρετο προγραμμα, διαλεγα το δευτερο! :P Ηταν σαφως λιγοτερο βαρετο απο τη γιορτη για μενα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
νομίζω βάζουν δυο τρεις απουσίες...στο δικό μας σχολείο τουλάχιστον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
νομίζω βάζουν δυο τρεις απουσίες...στο δικό μας σχολείο τουλάχιστον:)
Στο δικο μου βαζανε οσες ωρες ειχε η μερα. Δηλαδη αν ειχαμε 7ωρο παιρναμε 7, αν ειχαμε 5ωρο 5 κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω τις τελευταιες χρονιες δεν πηγαινα και δεν επαιρνα απουσιες...δεν ξερω..μη σε παρω και στο λαιμο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Στο δικό μας σχολείο παίρνουν απουσίες από το χώρο που πηγαίνουμε, αλλά δεν τις περνάνε ποτέ. Παρόλα αυτά πηγαίνω πάντα γιατί είναι πολύ ενδιαφέρον το πρόγραμμα και τραγουδάνε φίλοι μου που θέλω να τους βλέπω!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgreSor

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά οι απουσίες δεν μπαίνουν στην 25η και 28η. Στις υπόλοιπες κανονικά. Αυτές θεωρούνται αργίες και αν σας ζητάνε χαρτάκι ότι ήσασταν άρρωστοι ή ότι λύπαται το κάνουν μόνο και μόνο για να μας κρατάνε στις γιορτές και να κάνουμε παρελάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top