Απουσία-Διαγώνισμα

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αν καποιος λειπει μια μερα που η ταξη του γραφει διαγωνισμα, τι γινεται? Βασικα ξερω οτι το γραφει οταν γυρισει, αλλα εγω ας πουμε που δεν εγραψα σημερα διαγωνισμα και δεν θα γραψω ουτε αυριο γιατι ειμαι αρρωστος, ξερετε αν θα τα γραψω? Γιατι αν το τριμηνο τελειωνει και οι καθηγητες παραδιδουν βαθμολογια....
Please, οποιος γνωριζει ας απαντησει.... :thanks: εκ των προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τον καθηγητη σου πρεπει να ρωτησεις μονο αυτος μπορει να σου απαντησει με σιγουρια...Μπορεις να συννενοηθεις μαζι του να το γραψεις πριν παραδοσει τις βαθμολογιες ή αν δεν προλαβεις να μη το γραψεις καθολου, ή να μετρησει στο 2ο. Οπως και να χει μαζι του πρεπει να συνενοηθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οντως τον καθηγητη σου πρεπει να ρωτησεις,αυτος γνωριζει.

παντως,απο οτι θυμαμαι αν ενα παιδι ελειπε την μερα του διαγωνισματος,τοτε το διαγωνισμα το εγραφε οταν γυριζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
συνηθως το γραφεις οποτε μπορεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,120 μηνύματα.
Αν καποιος λειπει μια μερα που η ταξη του γραφει διαγωνισμα, τι γινεται? Βασικα ξερω οτι το γραφει οταν γυρισει, αλλα εγω ας πουμε που δεν εγραψα σημερα διαγωνισμα και δεν θα γραψω ουτε αυριο γιατι ειμαι αρρωστος, ξερετε αν θα τα γραψω? Γιατι αν το τριμηνο τελειωνει και οι καθηγητες παραδιδουν βαθμολογια....
Please, οποιος γνωριζει ας απαντησει.... :thanks: εκ των προτερων...

Σε αυτή την περίπτωση δεν γράφεις (γιατί αν γράψεις θα είναι αδικία για τους περισσότερους που γράφουν επειδή θα ξέρεις τα θέματα γιατί ο καθηγητής/τρια βαριέται να βγάλει καινούρια θέματα για 1 άτομο μόνο.

Συνεπώς την επόμενη μέρα χωρίς να το ξέρεις θα σε εξετάσει προφορικά (π.χ. θα σε σηκώσει στο πίνακα να κάνεις άσκηση) ή θα σε ρωτήσει προφορικά (οι ερωτήσεις είναι πιο δύσκολες από το διαγώνισμα γιατί εξετάζεσαι σε λιγότερη ύλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Σε μας όποτε λείπει κάποιος,το διαγώνισμα που χάνει το γράφει κάποια άλλη στιγμή,μόνος του, με επιτηρητή κάποιο άλλο καθηγητή στο γραφείο. Ακόμα και μία μέρα πριν τελειώσει το τρίμηνο συμβαίνει αυτό, ώστε να υπάρχει και ένα γραπτό που θα δείχνει τις επιδόσεις του μαθητή. Τουλάχιστον αυτό γίνεται στο δικό μας σχολείο.. Τώρα για εσάς δεν ξέρω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m1k3y

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Εφύρα (Ηλεία). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σε μας όποτε λείπει κάποιος,το διαγώνισμα που χάνει το γράφει κάποια άλλη στιγμή,μόνος του, με επιτηρητή κάποιο άλλο καθηγητή στο γραφείο. Ακόμα και μία μέρα πριν τελειώσει το τρίμηνο συμβαίνει αυτό, ώστε να υπάρχει και ένα γραπτό που θα δείχνει τις επιδόσεις του μαθητή. Τουλάχιστον αυτό γίνεται στο δικό μας σχολείο.. Τώρα για εσάς δεν ξέρω!!!
και σε εμας ετσι γινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top