Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
χαχαχαχαχα τις μετρας απο τωρα????Εγω αρχισα απο το Πασχα...παντως να ξερεις στο πρωτο μαθημα που θα εχεις κ το μεγαλυτερο αγχος...(μετα θα δεις δεν αλλαζει κατι απο τις υπολοιπες εξετασεις π εχεις δωσει-και καλο ειναι να το δεις ετσι)θα σε παρουν τηλεφωνο οι παντες για καλη επιτυχια κ τα σχετικα,εκει που θα θες να ξεχαστεις ολο και καποιος θα σε αγχωνει....εγω παντως κατα την διαρκεια των πανελαδικων διαβαζα ολη μερα μεχρι τις 8 το απογευμα κ μετα σηκωνομουν κ εφευγα απο το σπιτι....δεν μ βγηκε σε κακο....!!!ολα καλα πηγαν....αυτο π χρειαζεται ειναι ψυχραιμια.μην αγχωνεσαι απο τωρα...
Έχει καιρό που τις μετράω! Για να πω την αλήθεια, γρήγορα περνούν και είμαι σίγουρος πως θα περάσει αέρα αυτή η χρονιά. Πάντως εκείνες τις αναθεματισμένες μέρες θα αποκοπώ από τον κόσμο. Βγαλμένα καλώδια, πεταμένες sim στα τασάκια, το router στον κουβά με τα σκουπίδια, το καλώδιο για την τηλεόραση κομμένο στα δύο, το δε σταθερό θα το κόψω από τον ΟΤΕ! :jumpy:
Είμαι σίγουρος πως το άγχος είναι στο πρώτο μάθημα μόνο, αλλά για να περάσει αυτό το πρώτο μάθημα θα ρίξουμε ιδρώτα...
Γι'αυτό, κλεισμένος στο δωμάτιο, μουσική, κιθάρα και ένα ουισκάκι (ένα μικρό μην πάμε και τύφλα να δώσουμε) και από νωρίς για ύπνο. Τώρα το πώς θα κοιμηθούμε είναι ένα θεματάκι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
βρε μην τα παρακανεις ολα στο μυαλο σου....ολα καλα!!!παντως εγω εχω ενα καλο....οταν αγχωνομαι μου ειναι πολυ πιο ευκολο να ξεραθω στον υπνο....ειμαι εντελως αναποδη απο ολο τον φυσιολογικο κοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Εγώ ρώτησα έναν καθηγητή και μου είπε ότι αυτοί από την Καβάλα (εκεί πήγαν τα γραπτά) βάλανε καλούς βαθμούς. Δεν τα πιστεύω αυτά όμως, είμεθα ταλέντα εμείς οι Τρικαλινοί.

οι τρικαλινοι φετος εφεραν βαθμαρες,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σοβαρευτειτε!!! Αυτα σχετικα με τις πολεις ειναι βλακειες! Δεν γινεται σε μια πολη να ειναι ολοι οι καθηγητες αυστηροι ή ολοι επιοικεις! Ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Σοβαρευτειτε!!! Αυτα σχετικα με τις πολεις ειναι βλακειες! Δεν γινεται σε μια πολη να ειναι ολοι οι καθηγητες αυστηροι ή ολοι επιοικεις! Ελεος!

Κι όμως αυτό το φαινόμενο ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Σοβαρευτειτε!!! Αυτα σχετικα με τις πολεις ειναι βλακειες! Δεν γινεται σε μια πολη να ειναι ολοι οι καθηγητες αυστηροι ή ολοι επιοικεις! Ελεος!
τα εξεταστικα κεντρα ομως ειναι.μη μιλας αμα δεν ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
τα εξεταστικα κεντρα ομως ειναι.μη μιλας αμα δεν ξερεις.
Easy boy εσύ που ξέρεις...
Δεν ξέρω αν το ακούσατε, αλλά το εξεταστικό τμήμα Αργολίδος φέτος ήταν ιδιαίτερα αυστηρό. Άκουσε δε ότι απαρτίζονταν κατά κύριο λόγο από καθηγητές που προέρχονταν από τον Αχλαδόκαμπο και τα κουτσούρεψαν τα παιδιά κανονικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ακόμα και στα εξεταστικά κέντρα κομματικά συμφέροντα παίζονται μην το ψάχνετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ακόμα και στις πανελλήνιες ο παράγοντας "τύχη" παίζει καθοριστικό ρόλο. Και δεν αφορά μόνο τα θέματα αλλά και τα εξεταστικά κέντρα κάτι που είναι πιό εμφανές στην έκθεση. Δέν είναι δυνατό πχ σ'ένα εξεταστικό ο μέσος όρος των γραπτών στην έκθεση να είναι 12 και σε αλλο να είναι 17. Είναι καθαρά θέμα διορθωτών. ΟΚ,όταν έχεις διαβάσει καλά δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα αλλά όταν ο ένας εξεταστής στην έκθεση σου βάζει 10 και ο άλλος 19 τότε απορείς. -Αυτό έγινε σε μένα-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top