Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Καλό το άγχος αλλά σε λογικά πλαίσια, μη πάθεις και καμιά ανακοπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγνωμη που θα στο πω αλλα γιατι μας το λες? Για να μας σπασεις τα νευρα που δε θελουν κ παρα πολυ σημερα για να εξαντληθουν? Και τι μπηκες τοτε εδω μεσα? Να κανεις τι? Να κοροιδεψεις τα παιδια που δεν εχουμε μαθει ακομα τα αποτελεσματα γιατι δεν εχουμε ολοι το μεσο? Εμαθες τα αποτελεσματα λοιπον? ΜΠΡΑΒΩ ΣΟΥ......

τι λες παιδί μου? ο γνωστός μου έμαθε τα θέματα όχι εγώ...
-----------------------------------------
Μην παίρνεις και όρκο, υπάρχουν τόπικ με άνω από 10Κ μηνύματα. :P

Καλά τα πήγε ο φίλος σου? Εμείς έχουμε ένα στενό συγγενή και ένα πολύ φίλο - γείτονά μας που παίρνουν αύριο τα αποτελέσματα, οπότε εν μέρει συμμεριζόμαστε λίγο την ανυπομονησία σας.

ο φιλος μου εγραψε 17.600 αλλά θέλει ηλεκτρολόγων μηχανικών οπότε μάλλον μέτρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αυτο το τοπικ παιζει να ειναι το πιο μακροσκελές ever!

τεσπα, ξέρει κανείς πότε θα ωγουν τα αποτελέσματα στο ιντερνετ? αν και μην κάνετε όρεξη να τα δειτε από κει, όταν θα βγουν το δίκτυο θα υπερφορτωθεί αμέσως.

by the way, έχω ένα φίλο με γνωριμίες και έμαθε τα αποτελέσματα σήμερα το πρωί...
να τον χαιρεσαι τον φιλο σου...το θεμα ομως δεν ειναι το οτι μπορεσες και εμαθες τα αποτελεσματα...το θεμα ειναι οτι μοιραζεσαι το γεγονος με το οποιο βρισκεσαι σε πλεονεκτικη θεση με σκοπο να κανεις αρκετους να εκνευριστουν...by the way φιλε μου...εισαι μαγκας και μαλιστα μεγαλος...αλλα επειδη θελω να σου μοιασω,εχω ηδη κανει καταγγελια στη 2βαθμια της περιοχης μου καθως και στο υπεπθ...α!και επισις εχω στειλει σχετικα info σε αρκετα blog μιας και δεν ειμαστε τα κοροιδα που δεχονται προκλητικα ερεθισματα χωρις να αντιδρασουν....
καλα αποτελεσματα σε ολους παιδια!καλη δυναμη!
ps:ως τις 12 το βραδυ θα εχουν αναρτηθει στο site του υπουργειου(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
να τον χαιρεσαι τον φιλο σου...το θεμα ομως δεν ειναι το οτι μπορεσες και εμαθες τα αποτελεσματα...το θεμα ειναι οτι μοιραζεσαι το γεγονος με το οποιο βρισκεσαι σε πλεονεκτικη θεση με σκοπο να κανεις αρκετους να εκνευριστουν...by the way φιλε μου...εισαι μαγκας και μαλιστα μεγαλος...αλλα επειδη θελω να σου μοιασω,εχω ηδη κανει καταγγελια στη 2βαθμια της περιοχης μου καθως και στο υπεπθ...α!και επισις εχω στειλει σχετικα info σε αρκετα blog μιας και δεν ειμαστε τα κοροιδα που δεχονται προκλητικα ερεθισματα χωρις να αντιδρασουν....
καλα αποτελεσματα σε ολους παιδια!καλη δυναμη!
ps:ως τις 12 το βραδυ θα εχουν αναρτηθει στο site του υπουργειου(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ)


ρε παιδιά για τελευταία φορά

ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΜΑΘΕ ΟΧΙ ΕΓΩ
δεν έχω περιπαικτική διάθεση, είμαι κι εγώ ένας κοινός θνητός χωρίς μέσα και κονέ στο υπουργείο. απλά ανέφερα ότι ένα παιδί από το σχολείο μας τα έχει ήδη μάθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ρε παιδιά για τελευταία φορά

ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΜΑΘΕ ΟΧΙ ΕΓΩ
και παλι να μην το λες ρε συ!αστους να τα μαθανε!μακαρι να μπορουσα να τα μαθω κι εγω αλλα ειναι ασχημο να το λες σε τοσα ατομα που εχουν αγωνια....τελος το θεμα εδω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ρε ντάξει τον φάγατε τον άνθρωπο, δεν έμαθε τα δικά του αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ρε παιδιά για τελευταία φορά

ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΜΑΘΕ ΟΧΙ ΕΓΩ
Ενταξει πρεπει να σου ζητησω συγνωμη..ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΟΙΠΟΝ..απλα τα νευρα μας ειναι λιγο τσαταλια σημερα, παντως τα δικα μου ειναι για τα υπολοιπα παιδια δε ξερω. συγνωμη κ παλι..το αγχος ειναι αυτο που μας εχει κυριευσει σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ρε ντάξει τον φάγατε τον άνθρωπο, δεν έμαθε τα δικά του αποτελέσματα.
κανεις δεν εφαγε κανεναν...απο το πρωι σ αυτο το θεμα παρακολουθουμε ποτε τον ενα και ποτε τον αλλον να γραφει οτι εμαθε τους βαθμους κλπ...και βλεπουμε επισις και τοσα ατομα να αγωνιουν...ε αυτο δεν ειναι σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Πάντως αν έχετε άγχος μη διαβάζετε τα θέματα στο ischool. Διαβάστε κάτι άλλο ή βγείτε καμιά βόλτα, τίποτα. Αν βλέπετε συνέχεια θέματα για αποτελέσματα κλπ λογικό είναι να είστε στη τσίτα.
-----------------------------------------
κανεις δεν εφαγε κανεναν...απο το πρωι σ αυτο το θεμα παρακολουθουμε ποτε τον ενα και ποτε τον αλλον να γραφει οτι εμαθε τους βαθμους κλπ...και βλεπουμε επισις και τοσα ατομα να αγωνιουν...ε αυτο δεν ειναι σωστο

Μα δεν είπα ότι είναι σωστό να κάνει επίδειξη ο άλλος. Δυστυχώς όμως πολλοί έχουν μέσο και τα βλέπουν λίγες μέρες νωρίτερα. Ε γράφτε τους ξέρω γω, εσείς έτσι κι αλλιώς αύριο θα τα έχετε δει. Εξάλλου τα δικά σας αποτελέσματα σας νοιάζουν, όχι των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christ0s17

Νεοφερμένος

Ο christ0s17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
να τον χαιρεσαι τον φιλο σου...το θεμα ομως δεν ειναι το οτι μπορεσες και εμαθες τα αποτελεσματα...το θεμα ειναι οτι μοιραζεσαι το γεγονος με το οποιο βρισκεσαι σε πλεονεκτικη θεση με σκοπο να κανεις αρκετους να εκνευριστουν...by the way φιλε μου...εισαι μαγκας και μαλιστα μεγαλος...αλλα επειδη θελω να σου μοιασω,εχω ηδη κανει καταγγελια στη 2βαθμια της περιοχης μου καθως και στο υπεπθ...α!και επισις εχω στειλει σχετικα info σε αρκετα blog μιας και δεν ειμαστε τα κοροιδα που δεχονται προκλητικα ερεθισματα χωρις να αντιδρασουν....
καλα αποτελεσματα σε ολους παιδια!καλη δυναμη!
ps:ως τις 12 το βραδυ θα εχουν αναρτηθει στο site του υπουργειου(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ)
αλκη εισαι πανηλιθιος ειμαστε σε φορουμ ο καθενας μπορει να λεει τη μαλακια του για ποιες καταγγελιες μιλας???

/ΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
νομιζω πρεπει να ηρεμησουμε ο ΒΑΜ ΒΑΜ εχει δικιο.ειμαστα αρκετα τσιτωμενοι λογω της καταστασης..παντως γενικα κ γω δεν θεωρω σωστο το οτι τα αποτελεσματα μαθαινονται νωριτερα για καποιους αλλα τι να κανουμε κ μεις τα χωρις μεσον φτωχαδακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
κανεις δεν εφαγε κανεναν...απο το πρωι σ αυτο το θεμα παρακολουθουμε ποτε τον ενα και ποτε τον αλλον να γραφει οτι εμαθε τους βαθμους κλπ...και βλεπουμε επισις και τοσα ατομα να αγωνιουν...ε αυτο δεν ειναι σωστο

Δεν πειράζει που παρερμήνευσες. τώρα που ξαναδιαβάζω αυτό που γράφω βλέπω ότι εύκολα κάποιος μπορεί να κάνει λάθος και να νομίσει ότι τον περιπαίζω. Είναι αυτή η ανωνυμία του διαδικτύου που πολλές φορές οδηγεί σε τέτοιες συγχύσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πάντως αν έχετε άγχος μη διαβάζετε τα θέματα στο ischool. Διαβάστε κάτι άλλο ή βγείτε καμιά βόλτα, τίποτα. Αν βλέπετε συνέχεια θέματα για αποτελέσματα κλπ λογικό είναι να είστε στη τσίτα.
-----------------------------------------


Μα δεν είπα ότι είναι σωστό να κάνει επίδειξη ο άλλος. Δυστυχώς όμως πολλοί έχουν μέσο και τα βλέπουν λίγες μέρες νωρίτερα. Ε γράφτε τους ξέρω γω, εσείς έτσι κι αλλιώς αύριο θα τα έχετε δει. Εξάλλου τα δικά σας αποτελέσματα σας νοιάζουν, όχι των άλλων.
ναι αλλα προσεξε...δεν ειναι θεμα αποτελεσματων...αλλα θεμα διακρισης...τελος παντων το θεμα κινδυνευει να παει μακρια και να βγει εκτος...εγω παντως ευχομαι και σε οσους ξερουν τον βαθμο τους ηδη μα και σε ολους εμας που θα τους μαθουμε αυριο καλα αποτελεσματα!!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ρε ντάξει θα το πω για τελευταία φορά, τι νόημα έχει αν μάθετε τα αποτελέσματα 2 μέρες πριν; Θα αλλάξει κάτι; Θα τα πάτε καλύτερα; Ας τα μάθουν οι άλλοι κι ας χαρούν. Αν είστε τσιτωμένοι κάντε κάτι άλλο, αύριο το μεσημέρι θα ξέρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Απλά είναι άδικο κάποιος να ξέρει και κάποιος άλλος να αγωνιά! Απορώ πως επιτρέπει κάτι τέτοιο το Υπουργείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiaki

Νεοφερμένος

Η sofiaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σασ παιδια...καταρχας καλα αποτελεσματα σε οοοοοοοοοολουσ.....συγγνςμη που μεσα στο αγχοσ ερχομαι εγω η ασχετη...απλα θελω να ρωτησω καποιοσ που εχει συμμετασχει σε οοοοοολη τη συζητηση να μου πει αν μπορει ποτε βγαινουν (εγω ξερω αυριο) κ ποτε στο ιντερνετ(ξερω σημερα)... κ αν ναι που ακριβως πληκτρολογουμε το κωδικο μας? help please... ευχαριστω πολυ!!!!!!!

με εκτιμηση,
καλα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
+1 συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αυτή η κατάσταση πάντως με τα αποτελέσματα στο ίντερνετ είναι πολύ ψυχοφθόρα. Καλύτερα να τα έδιναν αύριο, ούτε ίντερνετ ούτε τπτ. Οι μισοί τώρα είναι κολλημένοι στο pc και περιμένουν πότε θα τα βγάλει το ΥΠΕΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αλκη εισαι πανηλιθιος ειμαστε σε φορουμ ο καθενας μπορει να λεει τη μαλακια του για ποιες καταγγελιες μιλας???

/ΝΑ
ευχαριστω για τον χαρακτηρισμο μα δεν θα ανταποδωσω...αφ ενος γιατι το προηγουμενο μου ποστ δεν αφορουσε μονο οσα διαβαζω στο forum αλλα και οσα εχω ηδη μαθει απο δικους μου γνωστους που εμαθαν τα αποτελεσματα εν αντιθεση με την μεγαλη μαζα των μαθητων που δεν τα εχει μαθει...αφ ετερου αν το να διαπιστωνεις πως το συστημα σε αδικει εστω και στην πληροφορηση των μοναδων σου συγκριτικα με τον γιο ενος καθηγητη που εδινε μαζι σου πανελλαδικες και που γνωριζει τα αποτελεσματα...και κανεις καταγγελια...γιατι σε αδικει οπως προειπα...αν αυτο ειναι ηλιθιοτητα ειμαι πανηλιθιος αγορι μου και γι αυτο και παλι σε ευχαριστω για την διορατικοτητα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ προτείνω να ανεβάσουμε στην αρχική του ischool ένα μήνυμα που θα ενημερώνει όποιον μπαίνει σχετικά με τα αποτελέσματα, γιατί έτσι δε γίνεται δουλειά.
-----------------------------------------
Αυτή η κατάσταση πάντως με τα αποτελέσματα στο ίντερνετ είναι πολύ ψυχοφθόρα. Καλύτερα να τα έδιναν αύριο, ούτε ίντερνετ ούτε τπτ. Οι μισοί τώρα είναι κολλημένοι στο pc και περιμένουν πότε θα τα βγάλει το ΥΠΕΠΘ

Κακώς ρε man, βγες μια βόλτα και checkαρε αύριο μετά τις 12 το site του υπουργείου. Χαλλλλαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top