Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ........
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
εμεις στο σχολειο μου τελειωνουμε 18 τα ενδοσχολικα...οποτε μετα τις 19 θα βγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Δεν ισχύει αυτό! Φετος είπαν ότι τα αποτελέσματα μπορεία να βγουν πριν να έχουμε τελειώσει τις ενδοσχολικές!! Η ημερομηνία που έχει δοθεί στα σχολεία είναι 16 Ιουνίου...μην ξεχνάμε ότι αρχίσαμε 15 Μαϊου, πιο νωρίς από τις προηγούμενες χρονιές ;)
-----------------------------------------
επίσης, εγώ τελειώνω 19 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Δεν ισχύει αυτό! Φετος είπαν ότι τα αποτελέσματα μπορεία να βγουν πριν να έχουμε τελειώσει τις ενδοσχολικές!! Η ημερομηνία που έχει δοθεί στα σχολεία είναι 16 Ιουνίου...μην ξεχνάμε ότι αρχίσαμε 15 Μαϊου, πιο νωρίς από τις προηγούμενες χρονιές ;)
-----------------------------------------
επίσης, εγώ τελειώνω 19 ;)
δεν ξερω τοτε για να το λες κατι θα ξερεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εγω ρωτησα στο σχολειο και μου ειπαν οτι θα βγουν το δευτερο δεκαημερο του ιουλιου!!!10-20 ιουλιου.....ξαφνιαστικα...γιατι απο ολους εδω μεσα εχω ακουσει οτι ειναι πριν τις 20 ιουνιου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εγω ρωτησα στο σχολειο και μου ειπαν οτι θα βγουν το δευτερο δεκαημερο του ιουλιου!!!10-20 ιουλιου.....ξαφνιαστικα...γιατι απο ολους εδω μεσα εχω ακουσει οτι ειναι πριν τις 20 ιουνιου!!!

δεν υπάρχει καμία τετοια περίπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Παιδιά, 19 βγαίνουν.. Δείτε στην αρχική σελίδα του ischool δεξιά!!!

Α! Περίπου λέει... Έκει γύρω δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ο μοναδικος ειμαι με -9000 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
ο μοναδικος ειμαι με -9000 :(
Εντάξει, φίλε μου τα μέλη του ischool δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα του συνόλου των υποψηφίων. Σε ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα ένα πολύ μεγάλο ποσοστό θα ήταν 9000<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια ο διευθυντης μας ειπε οτι οι διορθωτες ειναι υποχρεωμενοι να παραδωσουν τα γραπτα μεχρι τις 18 ιουνιου και απο εκει και περα ξεκινα η αντιστροφη μετρηση!!!!!!!μην ξεχναμε οτι θα αργησουν τουλαχιστον 3 μερες γιατι 18 πεφτει πεμπτη παρασκευη να ετοιμαστουν απο το υπουργειο παιδειας σαβ/κο δεν δινονται τα αποτελεσματα οποτε γυρω στις 22 μας ειπε οτι το κοβει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Μα έχει σταλεί επιστολή από το υπ.παιδείας και τους ενημερώνει ότι 16 Ιουνίου να αναμένουν τα αποτελέσματα...
Καταρχήν, ξεκινήσαμε πιο νωρίς να γράφουμε. Επίσης, αν παρατηρήσατε φέτος είναι πιο οργανωμένα τα πράγματα...
16-20 Ιουνίου θα ανακοινωθούν, δεν πάει παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
συμφωνα με διαταγη οι βαθμοι θα ανακοινωθουν περιπου μια εβδομαδα αφοτου τελειωσουν οι ενδοσχολικες εξετασεις ολων των ταξεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τελικα ποιόν να πρωτοπιστέψεις???

...άμα μου το έκανα αυτό πέρσι δεν θα το άντεχα...

Ας βγει κάποιος καθηγητής που να ξέρει να μιλήσει επιβεβαιωμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω σας ειπα τι μου ειπε ο διευθυντης μου αν θελετε με πιστευετε δεν εχω λογω να πω κατι ψευτικο,δλδ ελεος ο ενας με τις βαθμολογιες που ολους τους χαντακωνει ,ο αλλος με τα αποτελεσματα λες και εχει βυσματα μεσα στο υπ.παιδειας..καντε οτι θελετε!!!!!!!! ischool= ξερολες!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μηπως ξερετε αν θα ανακοινωθουν και για τα επαλ την ιδια ημερα??για ομαδα Β σιγουρα ναι πιστευω..για ομαδα α τι γινεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
ischool= ξερολες!!!!!!!!!!!

Αργησες αλλα μπηκες στο νοημα:lol:


Παντως στο φροντιστηριο μου ειπαν οτι περιμενουν να βγουν τα αποτελεσματα 20 ή 22 Ιουνιου. Οχι, αργοτερα...

Απο την αλλη ακουσα εναν συνδικαλιστη στην Τσαπανιδου που ειπε οτι τα αποτελεσματα θα βγουν μαλλον Ιουλιο! Αν και δεν τον υπολογιζω ιδιαιτερα διοτι τον ρωταγε αυτον για τις βασεις και το μονο που εκανε ηταν να κριτικαρει το συστημα αντι να πει δυο φυσιολογικες κουβεντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αν βγουν ιουλιο θα χω ψοφησει απο την αγωνια....παντως και γω ακουσα για 22 ιουνιου αλλα οταν ρωτησα την ο θεοσ να την ακνει διευθυντρια μου μου πε οτι δεν ισχυει κατι τετοιο και οτι ειναι ραδιοαρβιλα και οτι εκεινη αλλα ξερει αλλα δεν μου ειπε τι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Καλα μυστικο της CIA & FBI ειναι αν ξερει κατι παραπανω?? Ελεοs :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeF

Νεοφερμένος

Ο LeF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω ενα πραγμα δεν καταλαβαινω...

Γιατι δεν βαζουν ενα μηνυμα στο ypepth.gr που να λεει οτι πχ:"20 ιουνιου θα ανακοινωθουν απο τις 7:30 τα αποτελεσματα των πανελληνιων στο ιντερνετ και κατα τις 8:30 θα αναρτηθουν και στα σχολεια"

Δηλαδη ελεος τοσο δυσκολο ειναι να γραψουν κατι τετοιο?

Τωρα θα γυρισει ενας και θα μου πει οτι ουτε αυτοι ξερουν ακομα ποτε θα βγουν κτλπ και για να τον προλαβω λεω οτι ολα τα γραπτα εχουν διορθωθει και τα παντα ειναι ετοιμα κ ανακοινωσημα αλλα περιμενουν να τελειωσουν τα επαλ + οι ενδοσχολικες για να μην προκληθει συγχυση!

Ομως μια ανακοινωση,εστω για να μας ηρεμησουν και για να μην ρωταμε απο δω κ απο κει, δεν ειναι δυσκολη.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top