Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
να παμε στη νικολουλη να μπας και βρει τα αποτελεσματα που βοσκουν....


'''εντρομη η κοινη γνώμη από την εξαφάνιση''

μόλις πήρα τηλ και είπαν για προφ πως ''δε βγηκαν ακόμα'' και να περιμένουμε μεχρι παρασκευη-Δευτέρα...... .--_--'''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια πηρα και ρωτησα μολις τωρα για το προφ και μου ειπαν οτι βγαινουν την αλλη βδομαδα(μπορει και αυτην την παρασκευη)και της λεω οτι μερικα παιδια (του προφ παντα) ειδαν τα αποτελεσματα τους στο ιντερνετ κ μου ειπε οτι κανανε κατι δοκιμαστικα και οτι βλεπουμε στο νετ δεν ισχυει....!!!!!!!!!!!!για παρτε και εις γιατι στον καθενα λενε διαφορετικα........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
2103680900
Στην αρχή με έβαλε στην αναμονή για κανα λεπτό αλλά σημασία έχει οτι στο τέλος μου παν καλά νέα:lol:
οκ..ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Παιδιά επειδή βρίσκομαι σε τραγική κατάσταση ας με ηρεμήσει κάποιος.....
Πριν 20 λεπτά βγήκαν τα αποτελέσματα κ μ έγραψε ότι το πέρασα....
Τώρα τα ξαναβάλαν μέσα...
Τους παίρνω τηλ. κ μου λένε ότι δοκιμάζουν τους server κ ότι πιθανώς τα αποτελέσματα να μην ισχύουν......
Θα τρελαθώ
δεν νομιζω να βαζανε ψευτικα απορελεσματα σε αληθινους υποψιφιουσ μαλλον στο ειπαν διοτι τα εβγαλαν και τι να ελεγαν???ηρεμισε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά επειδή βρίσκομαι σε τραγική κατάσταση ας με ηρεμήσει κάποιος.....
Πριν 20 λεπτά βγήκαν τα αποτελέσματα κ μ έγραψε ότι το πέρασα....
Τώρα τα ξαναβάλαν μέσα...
Τους παίρνω τηλ. κ μου λένε ότι δοκιμάζουν τους server κ ότι πιθανώς τα αποτελέσματα να μην ισχύουν......
Θα τρελαθώ

ECCE ή ECPE?
Και τι αποτελέσματα σου βγαλε ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Παιδιά επειδή βρίσκομαι σε τραγική κατάσταση ας με ηρεμήσει κάποιος.....
Πριν 20 λεπτά βγήκαν τα αποτελέσματα κ μ έγραψε ότι το πέρασα....
Τώρα τα ξαναβάλαν μέσα...
Τους παίρνω τηλ. κ μου λένε ότι δοκιμάζουν τους server κ ότι πιθανώς τα αποτελέσματα να μην ισχύουν......
Θα τρελαθώ
ΤΙ?????????????????????????????????????????/ΤΙ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Παιδια οι μαθητες απο ECPE στο σαιτ των φροντιστηριουχων πηγαν απο τα Confirmed στα Finished!!!Δηλαδη απο Παρασκευη με Δευτερα-Τριτη στανταρ θα εχουν βγει!!!:no1:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια πηρα και ρωτησα μολις τωρα για το προφ και μου ειπαν οτι βγαινουν την αλλη βδομαδα(μπορει και αυτην την παρασκευη)και της λεω οτι μερικα παιδια (του προφ παντα) ειδαν τα αποτελεσματα τους στο ιντερνετ κ μου ειπε οτι κανανε κατι δοκιμαστικα και οτι βλεπουμε στο νετ δεν ισχυει....!!!!!!!!!!!!για παρτε και εις γιατι στον καθενα λενε διαφορετικα........................
και μενα αυτο μου ειπα...θα τους πλακωσω..παιζουν με το πονο μας......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ψυχικη οδυνη:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδια οι μαθητες απο ECPE στο σαιτ των φροντιστηριουχων πηγαν απο τα Confirmed στα Finished!!!Δηλαδη απο Παρασκευη με Δευτερα-Τριτη στανταρ θα εχουν βγει!!!:no1:!!!

μακαρι!!!γιατι με το που ειδα οτι βγηκε το προφ με επιασε ταχυπαλμια μπανω στον ορφεα να δω και μου λεει οτι δεν εχουν δημοσιευτει ακομη..τοτε κατερρευσα..μου βγηκε ολη η αγωνια και η ενταση σε κλαματα....δεν αντεχω αλλο να παιζουν με τον πονο μας...αυτο που κανουν ειναι βασανιστηριο..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dhmhtra10

Νεοφερμένος

Η δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδιααααααααααααααααααα
παιδιααααααααα
παιδια!!!!!
θα παω απο εγκεφαλικο!!!!!
ξαναπηρα τηλ. και τους ρωτησα για τα αποτελεσματα ποτε θα βγουν και μου ειπαν ....την αλλη εβδομαδα.
και οταν ρωτησα για τα αποτελεσματα που ειδα στην σχετικη σελιδα και ελεγαν οτι δεν περασε η κορη μου.....μου ειπαν......ακουστε......μου ειπαν οτι αυτα δεν ισχυουν.!!!!!!
ειναι δοκιμαστικα!!!!!!ωωωωωωωωω ναι!!!! δοκιμαστικα!
λετε να τις εφαγε τσαμπα η κορη μου τις ψιλες της?
παρτε να ρωτησετε και εσεις!!!
σας παακαλω.λυπηθητε με ......πεθαινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
και μενα αυτο μου ειπα...θα τους πλακωσω..παιζουν με το πονο μας......

οι τυποι ειναι σαδιστες και τους αρεσει να μας βασανιζουν...δεν εξηγειται αλλιως η κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση τα αποτελέσματα που είδαμε να μην ισχύουν; Πλάκα μας κάνουν;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδιααααααααα
παιδια!!!!!
θα παω απο εγκεφαλικο!!!!!
ξαναπηρα τηλ. και τους ρωτησα για τα αποτελεσματα ποτε θα βγουν και μου ειπαν ....την αλλη εβδομαδα.
και οταν ρωτησα για τα αποτελεσματα που ειδα στην σχετικη σελιδα και ελεγαν οτι δεν περασε η κορη μου.....μου ειπαν......ακουστε......μου ειπαν οτι αυτα δεν ισχυουν.!!!!!!
ειναι δοκιμαστικα!!!!!!ωωωωωωωωω ναι!!!! δοκιμαστικα!
λετε να τις εφαγε τσαμπα η κορη μου τις ψιλες της?
παρτε να ρωτησετε και εσεις!!!
σας παακαλω.λυπηθητε με ......πεθαινω!
και μενα μου ειπαν οτι ειναι στο ιντερνετ δεν ισχυει και ειναι απλως δοκιμαστικα...
-----------------------------------------
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση τα αποτελέσματα που είδαμε να μην ισχύουν; Πλάκα μας κάνουν;;;;;;;;;;;;;;;;;

δυστυχως δεν ισχυουν..και οχι δεν μας κανουν πλακα...ειναι απλως η hau...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
πήρα τηλ. για ecce και το μόνο που μπόρεσε να μου πει είναι ότι έχω περάσει :D αλλά είναι κάτι το οποίο το ξέρω από την δευτέρα...τώρα θέλω να δω την βαθμολογία αλλά μου λέει "δεν μπορώ να σας προσδιορίσω κάτι τέτοιο γιατί πιθανόν θα έχει μπλοκάρει το σύστημα" και της λέω "αν μπω δηλ. το απόγευμα θα τα δω standard?" και μου είπε ναι...
τα συμπεράσματα δικά σας...;)
πάω για pro :bye:
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω...Τα αποτελεσματα που εχουν βαλει στο ιντερνετ δεν ισχυουν;;;
πήρα τηλ. για ecce και το μόνο που μπόρεσε να μου πει είναι ότι έχω περάσει :D αλλά είναι κάτι το οποίο το ξέρω από την δευτέρα...τώρα θέλω να δω την βαθμολογία αλλά μου λέει "δεν μπορώ να σας προσδιορίσω κάτι τέτοιο γιατί πιθανόν θα έχει μπλοκάρει το σύστημα" και της λέω "αν μπω δηλ. το απόγευμα θα τα δω standard?" και μου είπε ναι...
τα συμπεράσματα δικά σας...;)
πάω για pro :bye:
:thanks:
Μπραβο!!!:no1:!Pro ε;Εγω περιμενω απο μερα σε μερα να ερθει το gta iv να πορωθω κι εγω να ξεχαστω λιγακι:P..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zina94

Νεοφερμένος

Η zina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλα οι ανθρωποι ειναι εντελως τρελοι!!!!τους χρειαζεται μια μηνυση..εγω που τους πηρα τηλ να δω τ γινεται..μ ειπαν πωσ δεν ισχυουν,,πως κανουν "απλα" δοκιμες..ακομα πωσ βγαινουν Παρασκευη ή Δευτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια δεν ειμαι ανθρωπος της βιας αλλα θα παω και θα τους πλακωσω...μπηκαμε ειδαμε τα αποτελεσματα και μπορει να μην ειναι αληθηνα????δεν υπαρχει αυτο...θα γινι χαμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κάλα με βλέπω στο τρελοκομείο κ δεν θα ξέρω τελίκα αν είμαι και κάτοχος του ecpe στα σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top