Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Moonbeam

Νεοφερμένος

Η Moonbeam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πριν πνηγει να μας πει αν περασαμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
μα τι να σου πω???? δηλαδη συγγνωμη η δουλεια της ειναι!!!! αν δεν μας εξυπηρετησει αυτη τοτε ποιος???? να παει αυτη για κανα μπανιο και να πνιγει κιολας!!!!
......:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να την τρελανουμε αυτήν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πέρασε η 15.30...Και ως συνήθως βγάζει σφάλμα:mad:
Ό,τι θέλουν λένε:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ναντια................δν εμαθες ακομα αν το πηρες ρε..??
οχι....το πρωι ειδα οτι περασα αλλα πλεον αμφιβαλλω με ολα αυτα που λεγονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Να παρουμε και να πουμε:Συγνωμη μου δινετε εκεινη τη γυναικα με την ωραια φωνη;:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Πέρασε η 15.30...Και ως συνήθως βγάζει σφάλμα:mad:
Ό,τι θέλουν λένε:mad::mad:
απαραδεκτοιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ
ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
αφου λενε συνεχεια ψεματα!!!! απο οτι εχω καταλαβει αυτη η αλεξιου πρεπει να ειναι πολυ πατατοπουστρα!!!!!:P ποτε θα ψοφισει λετε??? τεολ κανε ενα τοπικ που να λεει σε ποσο καιρο θα ψοφισει η αλεξιου..??? ε?? ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια οτι και να πουμε ειναι λίγο...
Εγω ειμαι μεσα για email διαμαρτυριας!!!

Ποιος αλλος ειναι μεσα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Να παρουμε και να πουμε:Συγνωμη μου δινετε εκεινη τη γυναικα με την ωραια φωνη;:P!!!
επρεπε να ζητησεις ονομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
οχι....το πρωι ειδα οτι περασα αλλα πλεον αμφιβαλλω με ολα αυτα που λεγονται!
πηρες στο 2103680900??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Του φροντιστηριου τα αποτελεσματα τα βγαζει τελεια!Αντε το πολυ πολυ να κανετε 2-3 ανανεωσεις!Αλλα τα λεει εκει...:no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια! Συγχαρητήρια σε όσους επέτυχαν. Το επίπεδό σας είναι πραγματικά υψηλό. Όσοι δεν τα καταφέρατε, θα έχετε και άλλες ευκαιρίες στο μέλλον. Είναι μόνο μια από τις πολλές εξετάσεις που θα δώσετε στη ζωή σας. Καλή επιτυχία σε ότι κάνετε γιατί φαίνεται ότι είστε όλοι πολύ αξιόλογα παιδιά. Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosoikon

Νεοφερμένος

Ο nikosoikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Παιδια οτι και να πουμε ειναι λίγο...
Εγω ειμαι μεσα για email διαμαρτυριας!!!

Ποιος αλλος ειναι μεσα???
μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!1με χιλια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τώρα ξαναβγάζει ότι δεν έχουν δημοσιευτεί:mad:
Με τον πόνο μας παίζουνε? Ας βγάλουν μια ανακοίνωση τουλάχιστον με συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα! Τόσο δύσκολο είναι?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
να ρωτησω κατι???? ποιο ειναι το ι μειλ της χαου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top