Αποκλίσεις στα γραπτά των πανελληνίων.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω στη εκθεση ειχα 15 βαθμους αποκλιση. Ο Α:66, ο Β:81, ο Γ:91... Και στην βιολογια ειχα αποκλιση και στην λογοτεχνια ειχα μεγαλη αποκλιση, οχι σαν της εκθεσης ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παιδιά στην Έκθεση ο πρώτος 90, ο δεύτερος 73 και ο τρίτος 51!!!!
Ακόμα κουφό μου φαίνεται.

Δηλαδή να δεχτώ την πρώτη με τη δεύτερη απόκλιση.
Αλλά να βάλει ο τρίτος 51;;; Δε το κοίταξε ΚΑΘΟΛΟΥ το γραπτό; Τόσο πολύ βαριόταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν είχα απόκλιση στην έκθεση? Ένα μόριο μόνο!
Με τίμησαν, όμως, στη Λογοτεχνία!
79 o πρώτος...94 ο δεύτερος! 89 ο τρίτος! Πάλι καλά, έτσι;
Ιστορία ο πρώτος 96, ο δεύτερος 89. :/

Όλα καλά, όμως! Ελπίζω δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εκθεση δεν ειχα ούτε 10 ούτε 20 μονάδες απόκλιση!

Είχα 25 μοναδες!
75 ο ένας 50 ο άλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ και αρχαία και λογοτεχνία 22 μονάδες ακριβώς!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω λογοτεχνια ειχα διαφορα αναμεσα στους δυο βαθμολογητες 24 μοναδες !
can't believe it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KathrineDestiny

Νεοφερμένος

Η KathrineDestiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ακόμα περιμένω να μου πουν αν γίνετε να δω την αναλυτική βαθμολογία μου. Ρε φίλε στο κάτω κάτω δικό μου είναι το γραπτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,500 μηνύματα.
εγω λογοτεχνια ειχα διαφορα αναμεσα στους δυο βαθμολογητες 24 μοναδες !
can't believe it!

Εγώ και αρχαία και λογοτεχνία 22 μονάδες ακριβώς!!!!!!!!!!!!!!


26 είχα, σας πέρασα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ααα,έχω διαφορά που σας τρώει όλους! :P Λοιπόν,αρχαία κατεύθυνσης μιας φίλης μου:ο πρώτος 93 κι ο δεύτερος 65.....:whistle: 28 μοριάκια for fun...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Λογοτεχνια θεωρητικης....ο πρωτος 85 κ δευτερος 65
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ααα,έχω διαφορά που σας τρώει όλους! :P Λοιπόν,αρχαία κατεύθυνσης μιας φίλης μου:ο πρώτος 93 κι ο δεύτερος 65.....:whistle: 28 μοριάκια for fun...
ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
κανονικα στα 5 μορια διαφορα επρεπε να γινετε αναβαθμολογηση απο 3ον γτ στα βαρυτητας ειναι πολλα τα μορια.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
κανονικα στα 5 μορια διαφορα επρεπε να γινετε αναβαθμολογηση απο 3ον γτ στα βαρυτητας ειναι πολλα τα μορια.........

Θα συμφωνήσω....200 μόρια είναι αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
και εγω 10 μορια αποκλιση ειχα στα μαθηματικα κατ:(
Και εγώ 10 μόρια είχα απόκληση μαθηματικά κατ και βιολογία γεν!! Έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Και εγώ 10 μόρια είχα απόκληση μαθηματικά κατ και βιολογία γεν!! Έλεος
καλα βιολογια δεν μπορω να καταλαβω απο που τα κοψανε...τελικα οταν υπολογιζεις ποσο εχεις γραψει πρεπει να εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου και 1 μοναδα πλην/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
λατινικά και ιστορία καμιά απόκλιση 98 και 95 αντίστοιχα , βιολογία,αρχαία 3 μονάδες απόκλιση 100κ 97 στη βιολογία και 90κ87 στα αρχαία , κείμενα 2 μονάδες απόκλιση 95 κ93 ενώ έκθεση μπόλικες μονάδες απόκλιση 65κ84και ο τρίτος βαθμολογητής μου βαλε 79 ευχαριστημένος σε κάθε περίπτωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
καλα βιολογια δεν μπορω να καταλαβω απο που τα κοψανε...τελικα οταν υπολογιζεις ποσο εχεις γραψει πρεπει να εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου και 1 μοναδα πλην/
Ειδικά στη βιολογία είχα 99 και 89 ο άλλος! Κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω....200 μόρια είναι αυτά...
Συμφωνώ και εγώ!!
Στη βιολογία κατεύθυνσης 6 μονάδες διαφορά υπήρχε
91 ο 1ος... 97 ο 2ος...

και στο κάτω κάτω θετικο μάθημα ειναι δεν ειναι εκθεση... πως διαολο υπαρχουν τετοιες διαφορες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

floydiantree

Νεοφερμένος

Η floydiantree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ πάλι στην έκθεση, το πιο υποκειμενικό μάθημα είχα μια μονάδα απόκλιση και στα μαθηματικά εννιά.Πως;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω απο διαφορες μοριων σε βαθμολογιες ειχα 1-2 εκος απο Χημεια που ειχα 4 και Εκθεση που ειχα 9!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top