Απαραίτητο το φροντιστήριο σε ΑΟΔΕ και Βιολογία Γενικής;

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
γεια σας
μιας και η χρονια αυτη εφτασε στο τελος της αναρωτιεμαι για τα φροντιστηρια που πρεπει να παω του χρονου...
και εχω την εξης απορια: αοδε και βιολογια γενικης ειναι απαραιτητο;
γινεται καποιος μονος του να γραψει πολυ καλα;;...
να σημειωσω οτι θα παω τεχνολογικη οπως θα καταλαβατε και με ενδιαφερει μια σχολη γυρω στα 18800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ δεν έκανα φέτος φροντιστήρια στο ΑΟΔΕ, και μάλιστα η βοήθεια στο σχολείο ήταν μικρή αν σκεφτείς ότι τους πρώτους 2,5 μήνες δεν είχαμε καθηγητή, χάσαμε πολλές φορές την ώρα του ΑΟΔΕ και έχω να πατήσω στο συγκεκριμένο μάθημα 2 μήνες...

Πιστεύω πως θα γράψω 100άρι...

Το έμαθα πολύ εύκολα (αλλά να ξέρεις ότι χωρίς επαναλήψεις ξεχνιέται πολύ εύκολα)..
Αυτό όμως είναι στο άτομο. Από τη τάξη μου (8 άτομα - τα 2 πέρα βρέχει) τόσο εύκολα μόνο εγώ και ένας άλλος το έμαθε , οι άλλοι ζορίζονται πολύ..
Ξέρεις ότι υπάρχουν άτομα που την αποστήθηση την έχουν πολύ εύκολα (ένας από αυτούς έτυχε να είμαι και εγώ).. επομένως, αν έχεις και εσύ αυτή τη δυνατότητα σου προτείνω να μη κάνεις φροντιστήρια.. Θα χάσεις λεφτά!

Για τη Βιολογία δε μπορώ να σου πω και πολλά μιας που θα δώσω μαθ. γεν. .. Όμως ο αδελφός μου έδωσε πριν 4-6 χρόνια, δεν έκανε φροντιστήρια και η αποστήθηση τον ζόριζε πάρα πολύ.. Παρόλα αυτά έγραψε καθαρό 100 (στο μονο μάθημα που έγραψε 100).

Ελπίζω να βοήθησα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
στην αποστηθιση ειμαι αρκετα καλη...απο τους καλυτερους στην ταξη μου...
με βοηθησες αρκετα και ετσι θα κανω...δε θα παω φροντιστηριο-τουλαχιστον στην αρχη-να δω πως θα παει και βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top