Απαράδεκτα βιβλία Αγγλικών στο Δημοτικό

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Πιστεύετε πως τα τα βιβλία Funway του δημοτικού ήταν απαράδεκτα??











Εγώ προσωπικα, ΝΑΙ..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ναι και γω το πιστευω, αλλα τωρα βγηκαν καινουρια που αν και ειναι πιο ωραια,ειναι πολυ πιο δυσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πιστεύετε πως τα τα βιβλία Funway του δημοτικού ήταν απαράδεκτα??











Εγώ προσωπικα, ΝΑΙ..:mad:
Και εμείς στο Δημοτικό το FunWay είχαμε.
Η αλήθεια είναι ότι ήταν λίγο κακογραμμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμενα προσωπικα ουτε τα παλιά ούτε τα καινουρια μου άρεσαν...:P
Όπως και τα καινουρια βιβλια του Γυμνασίου στα Αγγλικα.
Αισχρά θα τα χαρακτηριζα και προχειρογραμμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elefantaki07

Νεοφερμένος

Η elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εμενα προσωπικα ουτε τα παλιά ούτε τα καινουρια μου άρεσαν...:P
Όπως και τα καινουρια βιβλια του Γυμνασίου στα Αγγλικα.
Αισχρά θα τα χαρακτηριζα και προχειρογραμμένα.

Συμφωνώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εμενα μου αρεσαν του Γυμνασιου, αν και εχω συνηθισει τα βιβλια αγγλικων σε αλλου ειδους χαρτι, οχι το απλο Α4, καταλαβαινετε... αν και μου φανηκαν πολυ πυκνογραμμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
με τι καθεται κι ασχολειται ο κοσμος.:P
ουτε εμενα μ'αρεσε το funway.
για του γυμνασιου δε μπορω να πω γιατι ποτε δεν το ανοιξα.:P
τωρα για του λυκειου....ουτε αυτο το ανοιξα,αλλα μαπα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
προχειρογραμμένα ναι,αισχρα οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καταρχας ειναι πολυ κακογραμμενα και κακεκτυπα.
Λες και δεν προλαβαιναν να τα βγαλουν.
Πολλες σελιδες ειναι λευκές και αλλες σαν μουτζουρωμένες.
Ελεος δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα απο το funway μου αρεσε ο Nick :zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoulini-crazy

Νεοφερμένος

Η ζωη παπαδοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω τωρα παω 1 γυμνασιου ειχα τα funway μεχρι περσυ ε λοιπον η κατασταση των βιβλιων αυτων ειναι απαραδεκτη κενες σελιδες μουτζουρωμενες με λαθος ασκησεις σε καποιες σελιδες και πολυ βαρετα λες και ειμαιστε 2 αιωνες πισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
Εμενα προσωπικα ουτε τα παλιά ούτε τα καινουρια μου άρεσαν...:P
Όπως και τα καινουρια βιβλια του Γυμνασίου στα Αγγλικα.
Αισχρά θα τα χαρακτηριζα και προχειρογραμμένα.
τα without borders ηταν ωραια βιβλια.....τωρα τα καινουρια του γυμνασιου ειναι κακογραμενα, βαρετα και κουραστικα......:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
απαραδεκτα δεν λες τιποτα.... ΟΛΟΙ το λεγανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εμενα παιδια τα funway δεν μου πολυαρεσαν αλλα το 1 απο αυτα ειχε πλακα και ειδικα εκεινος ο mazzy αν θυμαστε!αχχαχαχαχααχαχαααχχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυτα πρέπει να τα αλλάξε απο τοτε που ημουν εγω.Απο το 1995 επρεπε να τανε και δεν ειχαν και κασσετα και μας διαβαζε τα tapescripts η δασκαλα των αγγλικων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Aυτα πρέπει να τα αλλάξε απο τοτε που ημουν εγω.Απο το 1995 επρεπε να τανε και δεν ειχαν και κασσετα και μας διαβαζε τα tapescripts η δασκαλα των αγγλικων:P
ποσο εισαι βρε τεολ?εγω ειχα την εντυπωση οτι εισαι κοντα στην ηλικια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στην ηληκια σου ειμαι.Εγω λεω για το ποσο παλια ητανε τα βιβλια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Στην ηληκια σου ειμαι.Εγω λεω για το ποσο παλια ητανε τα βιβλια.:)
α λεω και εγω!γιατι καποτε μου ειχες πει τι ταξη θα πας!δεν θυμομουνα ομως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ρε παιδια στο γυμνασιο εμεις ειχαμε το κλικ ον και στο λυκειο φετος ειχαμε το access οπως και του χρονου ... εσεις ποια ειχατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πιστεύετε πως τα τα βιβλία Funway του δημοτικού ήταν απαράδεκτα??











Εγώ προσωπικα, ΝΑΙ..:mad:
Και εγώ τα είχα αυτά τα βιβλία και όσο να ναι ήταν λίγο κακογραμμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top