Απαντήσεις ερωτήσεων πανελληνίων

Ivana Kypala

Νεοφερμένος

Ο Ivana Kypala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή ή πρόγραμμα το οποίο μπορεί να λύνει με ακρίβεια θέματα πανελληνίων; κυρίως στην θεωρητική κατεύθυνση; Οι πανελλήνιες υπάρχουν εδώ και 40 χρόνια περίπου και πιστεύω πως σίγουρα θα υπάρχει κάτι . Ρωτάω επειδή πολλές φορές όταν λύνω ασκήσεις και θέλω να ελέγξω εάν είναι σωστές, μου ξοδεύεται πολύς χρόνος να ψάχνω αναλυτικά τις απαντήσεις στα βιβλία. ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΏ ΠΟΛΥ ΧΡΌΝΟ! Φροντιστήριο δεν πάω οπότε δεν έχω καθηγητή για να ρωτήσω (που και πάλι αυτό θα ήταν χρονοβόρο) και στο σχολείο ο καθηγητής μας δεν φαίνεται να νοιάζεται... Ξέρω, θα έπρεπε να με βοηθήσει αλλά δεν εχω χρόνο και όρεξη για να κάνω παράπονα και φασαρίες. Οπότε, άμα ξέρετε κάποιο πρόγραμμα που να απαντάει με ακρίβεια ερωτήσεις πανελληνίων θεωρητικής (και όταν εννοώ ερωτήσεις εννοώ και παράλληλα κείμενα, και άγνωστο και συντακτικό κλπ.) Να με ενημερώσει παρακαλώ 🤍
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,608 μηνύματα.
Τέτοια εφαρμογή ή πρόγραμμα δεν πιστεύω να υπάρχει. Εύκολα πάντως βρίσκει στο ίντερνετ και σε βοηθήματα ολοκληρωμένες απαντήσεις.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,064 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή ή πρόγραμμα το οποίο μπορεί να λύνει με ακρίβεια θέματα πανελληνίων; κυρίως στην θεωρητική κατεύθυνση; .................................. Οπότε, άμα ξέρετε κάποιο πρόγραμμα που να απαντάει με ακρίβεια ερωτήσεις πανελληνίων θεωρητικής (και όταν εννοώ ερωτήσεις εννοώ και παράλληλα κείμενα, και άγνωστο και συντακτικό κλπ.) Να με ενημερώσει παρακαλώ 🤍
Κάνε μερικά χρόνια υπομονή. Σίγουρα κάποια στιγμή, στο κοντινό μέλλον με την τεχνητή νοημοσύνη, θα κυκλοφορήσει στο εμπόριο το ρομπότ που ζητάς. Ως τότε βολέψου παραδοσιακά.

 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,179 μηνύματα.
Κάνε μερικά χρόνια υπομονή. Σίγουρα κάποια στιγμή, στο κοντινό μέλλον με την τεχνητή νοημοσύνη, θα κυκλοφορήσει στο εμπόριο το ρομπότ που ζητάς. Ως τότε βολέψου παραδοσιακά.

Οτι χειροτερο για την ανθρωπινη νοημοσυνη
 

persour

Νεοφερμένος

Ο persour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή ή πρόγραμμα το οποίο μπορεί να λύνει με ακρίβεια θέματα πανελληνίων; κυρίως στην θεωρητική κατεύθυνση; Οι πανελλήνιες υπάρχουν εδώ και 40 χρόνια περίπου και πιστεύω πως σίγουρα θα υπάρχει κάτι . Ρωτάω επειδή πολλές φορές όταν λύνω ασκήσεις και θέλω να ελέγξω εάν είναι σωστές, μου ξοδεύεται πολύς χρόνος να ψάχνω αναλυτικά τις απαντήσεις στα βιβλία. ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΏ ΠΟΛΥ ΧΡΌΝΟ! Φροντιστήριο δεν πάω οπότε δεν έχω καθηγητή για να ρωτήσω (που και πάλι αυτό θα ήταν χρονοβόρο) και στο σχολείο ο καθηγητής μας δεν φαίνεται να νοιάζεται... Ξέρω, θα έπρεπε να με βοηθήσει αλλά δεν εχω χρόνο και όρεξη για να κάνω παράπονα και φασαρίες. Οπότε, άμα ξέρετε κάποιο πρόγραμμα που να απαντάει με ακρίβεια ερωτήσεις πανελληνίων θεωρητικής (και όταν εννοώ ερωτήσεις εννοώ και παράλληλα κείμενα, και άγνωστο και συντακτικό κλπ.) Να με ενημερώσει παρακαλώ 🤍
Εννοείς λύσεις παλαιών θεμάτων (π.χ. του 2023)
 

Ivana Kypala

Νεοφερμένος

Ο Ivana Kypala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Ivana Kypala

Νεοφερμένος

Ο Ivana Kypala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Τέλεια, ευχαριστώ. Φυσικά παράλληλα κείμενα,σύνταξη κλπ δεν νομίζω να υπάρχουν ήδη γραμμένα🫤
Παρακαλώ!Ολοκληρωμένη σύνταξη δεν νομίζω να βρεις αλλα τις απαντήσεις αυτών που ζητούνται θα τις βρεις οπως και την αναλυση των παραλλήλων. Μπορεις να δεις προηγουμενα θεματα πανελληνιων ή απο φροντιστηρια
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,452 μηνύματα.
Εφόσον δεν πας φροντιστήριο, αγόρασε βοήθημα με άγνωστα κείμενα και ασκήσεις, που έχει και τις απαντήσεις. Λύσε τα μόνος σου και μετά κάνε σύγκριση με τις απαντήσεις που έχει.
Και στα φροντιστήρια, πάνω σε βοηθήματα βασίζονται του εμπορίου και φτιάχνουν δικές τους σημειώσεις.
Κανένα κοινωνικό φροντιστήριο δεν έχει η περιοχή σου;
Χρειάζεσαι βοήθεια σε κάποιο συγκεκριμένο μάθημα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top