Αξιωματικών

xris

Νεοφερμένος

Η xris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα
Θα ήθελα να ρωτήσω οποίον είναι μέσα στην σχολή η οποιονδήποτε ξέρει αν είναι δύσκολο από αστυφυλάκων να πας αξιωματικών.δλδ ξέρω ότι υπάρχουν κατατακτήριες αλλα είναι σαν τις πανελλαδικές η αλλιώς με διαφορετικά μαθήματα; και από αυτές νομίζω περνάνε μόνο οι 5 κορυφαίοι κάθε χρονιά. Επίσης διάβασα ότι αν πάρεις και κάποιο άλλο πτυχίο μπορείς να πας αξιωματικών ισχύει;

 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Καλησπέρα
Θα ήθελα να ρωτήσω οποίον είναι μέσα στην σχολή η οποιονδήποτε ξέρει αν είναι δύσκολο από αστυφυλάκων να πας αξιωματικών.δλδ ξέρω ότι υπάρχουν κατατακτήριες αλλα είναι σαν τις πανελλαδικές η αλλιώς με διαφορετικά μαθήματα; και από αυτές νομίζω περνάνε μόνο οι 5 κορυφαίοι κάθε χρονιά. Επίσης διάβασα ότι αν πάρεις και κάποιο άλλο πτυχίο μπορείς να πας αξιωματικών ισχύει;
Καλησπερα
Δεν ειμαι του χωρου αλλα
Απ οτι εχω δει δεν μιλαμε για εσωτερικες εξετασεις ,αλλα κανονικα πανελληνιες με τα ιδια θεματα και με λιγα μορια παρακατω η βαση.

Για το αλλο πτυχιο ΑΕΙ και εσωτερικες κατατακτηριες το εχω δει κατα κορον στο λιμενικο.
Τωρα πιαθανων να υπαρχουν και μαλλον υπαρχουν καποια πτυχια οπως ψυχολογιας, ψυχιατρικης , νομικης, υπολογιστων , βιολογιας, φαρμακευτικης κλπ οπου παιρνει αλλα εκει παει με μορια και οχι εξετασεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top