Αξιολόγηση θεμάτων Βιολογία κατεύθυνσης 2009

Βιολογία

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γελοία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δύσκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πώς σας φάνηκαν τα θέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εμενα δυσκολα γιατι εκανα απλη αναγνωση το 2ο κεφαλαιο!:D
Τελος παντνω εγραψα ενα κουφο στην ερωτηση για την επιδραση της τρυπας τους οζοντος ή κατι τετοιο στους ζωντανους οργανισμους
''Η θερμοκρασια αυξανεται και αυτο επιδρα αρνητικα στα ζωα της πολικης ζωνης'':lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εγω βιολογια δεν ανοιξα βιβλιο ολη την χρονια.Αυτον τον μηνα διαβασα και τελικα εγραψα καλα.Ηταν βεβαια και γελοια τα θεματα και ευτυχως δεν υπηρχε ασκηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serina

Νεοφερμένος

Η serina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στεναχωρήθηκα που δεν υπήρχε άσκηση διότι στο 4ο θέμα τα έκανα μαντάρα (αγχώθηκα διότι τελείωσε η μισή μου τάξη και εγώ ακόμα έγραφα) και θα είχα πάει πάρα πολύ καλά γιατί τις είχα μελετίσει τις ασκήσεις. Έχω στεναχωρηθεί διότι περίμενα να μαζέψω βαθμούς από αυτό το μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Παιδες αυκολα δεν ηταν για ολους.Οποιος διαβασε τ αβρηκε ευκολα,κατι που συμβαινει σε ολα τα θεωρητικα μαθηματα.Η αντικειμενικη ευκολια εγκειται στο οτι δεν βαλανε ασκηση... Εγω εγραψα τελεια,αλλα στην ερωτηση με τις τοξινες μπερδεψα τις ενδοτοξινες με τις εξωτοξινες...Τα εγραψα ολα,απλα εβαλα λαθος ονομα.Ελπιζω να μην μου την κοψουν ολη....Καλη συνεχεια να εχουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εγω μονο το 4ο θεμα εγραψα αριστα...
Και φυσικα για οποιον διαβασε ειναι ευκολα.Δυσκολα θα ηταν αν επρεπε να λυσεις το ψυχοκοινωνικο αιτιο ενος ψυχολογικου προβληματος με την λογικη σου...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ έγραψα τέλεια! Βέβαια ήταν η πρώτη φορά που δεν έβαλαν άσκηση στο 4ο θέμα, αλλά νομίζω οι ερωτήσεις ήταν πολύ ξεκάθαρες! Προσωπικά, παρόλο που είμαι θετική, δε με πείραξε που στο τελευταίο δεν έιχε άσκηση. Καλή επιτυχία σε όλους και στα υπόλοιπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Βασικα ουτε το περσινο θεμα μπορει να θεωρηθει ασκηση...Ενα διαγραμμα σου εδινε και επρεπε να συμπληρωσεις τα κενα.Με τον κυκλο του ανθρακα αν το ειδατε... Τα τελευταια 2 χρονια το 4ο θεμα ηταν παιχνιδακι,και φετος μια απο τα ιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γελοια, αλλα με ενοχλησε φοβερα η ελλειψη (εστω και στοιχειωδους) ασκησης. Ακομα και η παραλειψη μιας μικρης λεπτομερειας στοιχιζει μοναδες, κι αυτο ειναι αδικο κατ' εμε. Ειναι που ειναι καραπαπαγαλια το μαθημα, το κανουν ακομα χειροτερο με τετοια θεματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top